9 lượt xem

10+ máy ấp trứng năng suất cao nhất hiện nay | Thiennhan

Šiuo metu kiaušinių inkubatoriai pamažu populiarėja ir juos naudoja daugelis žmonių. Inkubatoriai naudojami ne tik dideliuose gyvulininkystės ūkiuose, bet ir daugelyje šeimų. Kuris inkubatorius jums tinkamiausias? Šiandienos straipsnyje bus pateikta išsami informacija, kuria galėsite pasinaudoti ir pasirinkti tinkamą inkubatorių.

Kodėl verta naudoti inkubatorių?

Šiuo metu tradicinį perėjimo būdą pamažu pakeitė inkubatorius. Seniau tradicinis perėjimo būdas tiko mūsų kaime, smulkiai gyvulininkystei ir dar nebuvo išpopuliarintas pažangaus mokslo ir technologijų. Kiaušinių inkubatorius mėgsta daugelis veisėjų, nes jie turi daug privalumų ir įveikia tradicinio inkubavimo metodo trūkumus.

Naujienlaiškis App Store

Inkubatoriaus naudojimo pranašumai

Kiaušinių inkubatorius padeda padidinti natūralaus perėjimo greitį

Inkubatorius turi 90% natūralų perėjimo koeficientą, daug didesnį nei tradicinis perinimo būdas. Inkubatorius sukuria stabilią aplinką, kuriai nedaro įtakos oras ar vištų motinos. Inkubatorius reguliuoja temperatūrą pagal kiekvieną embriono vystymosi etapą, todėl išsiritimo greitis yra toks didelis, kad natūralaus inkubavimo metodas negali prilygti.

Kiaušinių inkubatorius padeda apsaugoti vištų motinų sveikatą

Inkubatoriaus naudojimas padeda apsaugoti vištos motinos sveikatą ir taip padidinti kiaušinių dėjimo ciklą. Inkubatoriai bus ypač reikalingi dideliems ūkiams ir šeimoms. Be to, dabar yra pigesnių ir patogesnių mini inkubatorių smulkiam buitiniam ūkininkavimui.

Padidinkite jaunų žmonių sveikatą

Inkubatorius turi tinkamą šildymo režimą kiekvienai stadijai, todėl embrionas vystosi geriau. Todėl inkubatoriumi išsiritę jaunikliai bus geros sveikatos ir greičiau augs.

Bao Tin kiaušinių inkubatorius

Kiaušinių inkubatorių tipai

Dėl daugelio privalumų inkubatoriai pamažu buvo plačiai naudojami. Yra daugybė mašinų tipų, tinkančių daugeliui veisimo modelių ar ekonominių sąlygų. Norėdami geriau suprasti mašinų tipus ir pasirinkti inkubatorių šeimai, žmonės gali suskirstyti automatinius inkubatorius į šias kategorijas:

  • Dažniausiai automatiniai inkubatoriai klasifikuojami pagal inkubuojamų kiaušinių skaičių: Pagal kiekvieną kartą inkubuojamų kiaušinių skaičių, yra 2 inkubatorių tipai: mini inkubatoriai, skirti buitiniams ir pramoniniams inkubatoriams.
  • Mini inkubatorius yra inkubatorius, galintis vienu metu inkubuoti 50-1000 kiaušinių. Turėdami mažą gyvulių mastą ar namuose, turėtumėte pasirinkti šį inkubatorių. Rinkoje yra daug rūšių mini inkubatorių 50 kiaušinių, 200 kiaušinių, …. pritaikyta pagal kiekvieno namų ūkio poreikius. Geriausi mini automatiniai kiaušinių inkubatoriai bus išvardyti žemiau, kad galėtų susipažinti.
  • Pramoninis kiaušinių inkubatorius: pramoniniame kiaušinių inkubatoriuje yra daugiau nei 1000 kiaušinių per 1 kartą. Jie buvo ir yra plačiai naudojami dideliuose veislininkystės ar veisimo ūkiuose.
  • Be to, apvalkalo medžiaga taip pat naudojama klasifikuojant inkubatorius, tokius kaip aliuminio inkubatoriai, plastikiniai inkubatoriai ir putplasčio inkubatoriai.

Perėtojas

Inkubatoriaus pasirinkimo kriterijai

Kriterijai renkantis, kuris inkubatorius yra svarbiausias, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra inkubacijos greitis, prekės ženklas, modelis, kaina… ? Norėdami pasirinkti geriausią inkubatorių savo įstaigai, turite žinoti, kurie veiksniai yra svarbiausi, o kurie mažiausiai svarbūs. Tada įvertinkite veiksnius, kurie atitinka jūsų bazę. Čia pateikiami inkubatoriaus pasirinkimo kriterijai, surūšiuoti nuo svarbiausio iki mažiausiai svarbaus.

Sėkmingas kiaušinių inkubatoriaus perėjimo greitis

Sėkmingas išsiritimo rodiklis yra svarbiausias veiksnys renkantis inkubatorių. Kuo didesnis inkubatoriaus sėkmės rodiklis, tuo greitesnis bus kapitalo grąža. Mašinos su dideliu perėjimo rodikliu sumažina sulaužytų kiaušinių skaičių ir padidina pelningesnių jauniklių procentą. Be to, mašinos, kurių išsiritimo rodiklis viršija 80%, duos sveikų palikuonių, o mašinos, kurių išperėjimo rodiklis yra 50–60%.

Inkubuojamų kiaušinių skaičius/1 kartas tinka patalpos mastui

Apskaičiuokite savo objekto kiaušinėlių skaičių, kad pasirinktumėte tinkamos talpos mašiną. Pavyzdžiui, su vištų kiaušiniais, kurių inkubacinis laikotarpis yra apie 20 dienų, apskaičiuokite per 20 dienų pagamintų kiaušinių skaičių, kad pasirinktumėte tinkamą aparatą. Jei aparatas per didelis, eikvojama galia, jei aparatas per mažas – sugadins kiaušinius.

Kiaušinių inkubatoriaus energijos suvartojimas

Inkubacijos laikas yra ilgas, todėl jei naudosite per daug elektros suvartojančią mašiną, tai labai paveiks jūsų pelną. Paprastai naudojant inkubatorių vienam kiaušiniui sunaudojama apie 200–400 VND / 1 kiaušiniui elektros energijos.

Paprastas valdymas ir remontas

Mašinos, kurias lengva valdyti ir taisyti, bus naudingos vartotojams. Paprastesnės mašinos, galinčios savarankiškai reguliuotis, yra saugesnės. Pavyzdžiui, 1000 kiaušinių pramoninio inkubatoriaus atveju, jei mašina turi problemų, kuri turi būti išsiųsta į gamyklą, be jo siuntimo remontuoti išlaidų, nutrūkę ir pažeisti kiaušiniai gali būti artimi pirkti naują inkubatorių.

Kiaušinių inkubatoriaus kaina

Pigūs inkubatoriai atrodo labai patrauklūs, tačiau, jei turite ekonominių sąlygų, turėtumėte pasirinkti gerą mašiną su dideliu inkubacijos rodikliu. Aukštos kainos, bet stabilios kokybės inkubatoriai greitai atsigaus.

Kiaušinių inkubatoriaus dizainas

Gaminant gyvulininkystę, nebūtina rinktis gražaus dizaino inkubatoriaus. Svarbus dalykas yra veisimo efektyvumas, o ne demonstravimas ir peržiūra.

vištienos inkubatoriai

Geriausių rinkoje esančių kiaušinių inkubatorių apžvalga

Bao Tin mini kiaušinių inkubatorius

„Bao Tin“ prekės ženklas turi daug mini inkubatorių, tinkamų mažiems ir naminiams gyvuliams. BTN 33, PLUS 33 versijos gali išperėti iš 33-66 kiaušinių / 1 inkubacija. 3 sluoksnių izoliacinis korpusas susideda iš 2 sluoksnių aliuminio ir 1 sluoksnio karšto oro. Visiškai automatinis kiaušinių inkubatorius su automatiniu salelės režimu, drėkinimu, šviežio oro tiekimu, įspėjimu apie pavojų ir kt. Kompaktiška konstrukcija, paprastas naudojimas. BTN 33 versija kainuoja apie 2 300 000 VND, PLUS 33 versija – apie 2 800 000.

vidurinė programa

Mactech MT50G Kiaušinių inkubatorius

Mactech MT50G kiaušinių inkubatorius yra automatinis inkubatorius, kuriame vienu metu inkubuojama nuo 1 iki 50 kiaušinių. Mactech MT50G mašina tinkama inkubuoti vištų kiaušinius, tinka ūkininkams auginantiems bambukinius viščiukus, nedidelio masto šaldytus viščiukus. Technologija: Mactech MT50G mini inkubatoriuje naudojama kelių taškų valdymo technologija, todėl inkubatoriaus temperatūra tolygiai apims kiekvieną padėtį. Inkubatoriuje yra termostatas, tinkantis kiekvienai kiaušinių rūšiai. Maksimali inkubacinės kameros temperatūra yra 38 laipsniai Celsijaus.

Išmanaus dizaino mini inkubatorius MT50G turi kiaušinių angą, kurią galima lanksčiai pritaikyti prie skirtingų kiaušinių dydžio. Šiuo metu rinkoje mini inkubatoriaus MT50G kaina yra apie 1 600 000 – 1 800 000.

mini kiaušinių inkubatorius

Sunshine A100 Kiaušinių inkubatorius

Anh Duong A100 mini inkubatorius yra automatinis kiaušinių inkubatorius, kiaušinių skaičius 1-108 kiaušiniai / 1 inkubacija, tinka individualiam ir namų ūkio veisimui. Inkubatorius A100 gali inkubuoti daugelio rūšių mūsų viščiukų, medžiojamųjų viščiukų, bambukinių viščiukų, Dong Tao, ančių kiaušinius, gulbių, balandžių kiaušinius, …

Technologija: Anh Duong A100 kiaušinių inkubatorius naudoja šveicarišką temperatūros jutiklio lustą, integruotą su vandens lygio įspėjimu ir išankstinio įspėjimo garsiniu signalu, jei kiltų problemų. Įrenginys turi aušinimo ventiliatorių, kuris padeda reguliuoti orą ir šilumą visuose inkubatoriaus taškuose. Be to, mašinoje yra LED kiaušinių apšvietimas ir energiją taupanti volframo lydinio šiluminė šerdis. Dizainas: A100 inkubatoriaus korpusas pagamintas iš PP/ABS pirminio plastiko, pasižyminčio geru patvarumu ir atsparumu karščiui. Išorėje yra suformuotas putplasčio sluoksnis, kuris sulaiko šilumą ir taupo daugiau elektros energijos.

saulės sielos kiaušinių inkubatorius

Mactech MT100G Kiaušinių inkubatorius

MT100G aparatas yra Mactech vištienos inkubatoriaus produktas, kuriame galima inkubuoti iki 100 kiaušinių per 1 inkubaciją. Mactech MT100G mini inkubatorius tinka mažiems gyvuliams. Kiaušinių inkubatorius pagamintas iš monolitinio liejimo plastiko, išorinis lukštas iš plieno, pasižymi dideliu sandarumu, todėl inkubavimo kamera labai gerai išlaiko šilumą net ir žiemą. Į mašiną įeina 2 kiaušinių padėklai, išdėstyti vertikaliai arba pakreipti 45 laipsnių kampu.

saulės kiaušinių inkubatorius

Bao Tin inkubatorius 100 kiaušinių 2019 m

Bao Tin 100 kiaušinių inkubatorius turi 2 versijas: BTC-100 ir BTN-100. Šie 2 aparatai gali inkubuoti nuo 100 iki 200 kiaušinių per 1 kartą; turi automatinį lėto sukimosi 45 laipsnių kampu režimą, kurio greitis yra 2,5 min., kad būtų išvengta ruošinio prilipimo; mašinoje įrengti žibintai, įspėjimas apie vandenį, įspėjimas apie pavojų, drėkintuvas; Varlės akių padėklas padeda tolygiai paskirstyti šilumą, tinka ančių kiaušiniams, vištų kiaušiniams, balandžių kiaušiniams, …; 2 sluoksniai aliuminio izoliacijos ir 1 sluoksnis karšto oro izoliacijos.

BTN-100 versija turi sidabrinę nano dangą, kuri apriboja pelėsių ir miltligės atsiradimą, o UVC spinduliai kovoja su bakterijomis ore iki 99%. Aparatas automatiškai išleidžia CO2 ir tiekia deguonį, sistema automatiškai subalansuoja drėgmę ir šilumą inkubavimo kameroje. Rinkoje mašinos BTC100 kaina yra apie 1 800 000, BTN-100 mašina kainuoja apie 2 500 000 VND

centrinė tu dong programa

Sunshine mini kiaušinių inkubatorius E100, E200

Anh Duong mini inkubatorius E100, E200 gali išperėti lanksčiai nuo 1 iki 200 kiaušinių / 1 inkubacijos kartą. Galima inkubuoti daugelio rūšių vištų, ančių, gulbių, paukščių ir kt. kiaušinius. Technologija: Anh Duong A100 inkubatoriuje naudojamas šveicariškas temperatūros ir drėgmės matavimo IC, integruotas su vandens lygio įspėjimu ir ankstyvo įspėjimo švilpuku, jei kyla problemų. Įrenginys turi aušinimo ventiliatorių, kuris padeda reguliuoti orą ir šilumą visuose inkubatoriaus taškuose.

Be to, mašinoje yra LED kiaušinių apšvietimas, energiją taupanti volframo lydinio šiluminė šerdis. Korpusas turi 3 sluoksnius iš plieno, putplasčio ir folijos iki 33 mm storio, yra mašina su geriausia korpuso struktūra rinkoje, gerai išlaiko šilumą ir atspari vandeniui. Kočiojamas kiaušinių padėklas turėtų tikti daugybei skirtingų dydžių kiaušinių.

programa yra pagrindinė anglų kalba

Sun Soul kiaušinių inkubatorius

Sun Soul mini inkubatorius yra japonų prekės ženklo inkubatorius. Visiškai automatinis inkubatorius su automatiniu drėkinimu, automatiniu reversu, deguonies tiekimu ir CO2 išleidimu, automatiniu temperatūros ir drėgmės reguliavimu, saugos įspėjamuoju garsiniu signalu. 4D oro laidumo technologija spintos sienelėje padeda tolygiai paskirstyti šilumą. Be to, „Sun Soul“ mašina aprūpinta UVC apšvietimu ir antibakterine sidabrine nano danga.

Su modulio atnaujinimo funkcija Sunsoul inkubatorius gali lanksčiai inkubuoti kiaušinių skaičių / 1 kartą. Įrenginys sudarytas iš inkubacinių sluoksnių, kiekvienas sluoksnis gali inkubuoti 100 kiaušinių / 1 kartą ir gali sukrauti iki 8 sluoksnių po 700 kiaušinių. Priklausomai nuo verslo dydžio, galite rinktis mini inkubatorių SST-100/SS-100 kiaušinius, inkubatorių SST-100/SS-200 kiaušinius…SST/SS700 kiaušinius. Yra 2 serijos: pagrindinė SST serija ir išplėstinė SS serija. Mini inkubatoriaus „Sun Soul“ kaina yra vidutinė, mini 100 kiaušinių inkubatorius kainuoja 1 mln. 8–2 mln. 500 tūkst.

pigus mini kiaušinių inkubatorius

CNE kiaušinių inkubatorius

CNE mini inkubatorius yra pigi mašina. CNE XN100, CN104 aparatai gali inkubuoti 100 kiaušinių per 1 kartą. Mašina yra paprastos konstrukcijos, įskaitant izoliacinį putplasčio dangtelį, kiaušinių dėklą ir termostatą bei drėgmės reguliatorių. CNE XN100 kiaušinių inkubatoriaus kaina yra apie 670 000 VND, rankinis režimas. Aparatas CN104 turi automatinį kiaušinių apvertimo režimą su ridenamu aliuminio padėklu, kurio rinkos kaina yra apie 1 200 000-1 300 000.

tarpininko programa

Mactech MT1000 PS Pramoninis inkubatorius

Inkubatorius Mactech MT1000PS yra pramoninis inkubatorius, tinkantis ūkiams, kuriuose laikosi 50-100 vištų dedeklių. Visiškai automatinė mašina su automatiniu kiaušinių vartymu, temperatūros kontrole, ventiliacija, oro cirkuliacijos funkcija. Milteliniu būdu dengto plieno rėmo konstrukcija yra tvirta ir patvari. Rinkoje inkubatoriaus Mactech MT 1000 PS kaina siekia apie 9-10 mln. VND. Be to, Mactech taip pat turi pramoninius inkubatorius 2000–4000 kiaušinių.

mini programėlė

Bao Tin kiaušinių inkubatorius 1060 kiaušinių

„Bao Tin 1060“ inkubatorius dabar turi „ver 2020“ kompaktišką dizainą ir didesnį pajėgumą, palyginti su ankstesne versija. Yra 2 versijos BTN-1060 ir PLUS 1060, kurių kaina nuo 9 iki 9,5 mln. VND. Mašinoje sumontuotas modernios šiluminės technologijos fuzzy inverteris ir 16 funkcijų, kurios automatiškai apverčia kiaušinius, reguliuoja temperatūrą, drėgmę, įspėjimą, saugos užraktą… Be kiaušinių džiovinimo lemputės, Bao Tin 1060 inkubatoriuje yra sumontuota ir dydžio stebėjimo lemputė. embrionams stebėti inkubacinę kamerą ir padėti jaunikliams prisitaikyti prie šviesos, laukiant, kol išdžius plunksnos.

pigus kiaušinių inkubatorius

Aukščiau mes išsamiai pasidalinome geriausiais mini inkubatoriais ir pramoniniais inkubatoriais rinkoje. Tikimės, kad gavote naudingos informacijos, kad pasirinktumėte tinkamą inkubatorių ir padidintumėte savo įrenginio efektyvumą.

Bài viết cùng chủ đề: