Kiekvienas turės savo pageidavimus, melomanai tikrai dainuos ir gros muzikos instrumentais. Šiuo metu Da Nange galite rasti daugybę įvairių tipų muzikos instrumentų parduotuvių. Su „ReviewNao“ iš karto išsiaiškinkime 8 geriausių Muzikos instrumentų parduotuvės Da Nang mieste Prašau!

Muzikos instrumentai taip pat yra brangūs produktai, be to, jei instrumentas nebus kokybiškas, muzika nebus pilna. Instrumentai turi daug skirtingų tipų ir medžiagų, leidžiančių kurti muziką su daugybe emocinių lygių. Taigi kaip rasti patikimiausią ir kokybiškiausią muzikos instrumentų parduotuvę? Pažiūrėkite žemiau esančius parduotuvių adresus, nenusivilsite.

Viet Thuong muzikos parduotuvė

Pažįstamas jaunų žmonių, mėgstančių muziką, vardas Viet Thuong muzikos parduotuvė. Parduodama daug įvairių tipų nuo gitarų, fortepijonų, efektų, bosų iki vokalo, gyvo garso, DJ, mikrofonų, įrašų ir kt. Parduotuvės gaminiams garantuojama aukšta kokybė ir priimtinos kainos. Be to, geros medžiagos ir garantuota kokybė. Kiekvienas instrumentas sukurtas taip, kad būtų lengvas, natūraliai skambantis ir patvarus. Po 28 veiklos metų parduotuvė tapo daugelio jaunų žmonių pamėgta muzikos instrumentų platintoja.

Muzikos instrumentų parduotuvės Da Nang mieste

Viet Thuong Music Shop yra viena prestižiškiausių muzikos instrumentų parduotuvių Danange.

Čia yra daugiau nei 2000 gaminių, kurie visi yra 100% originalūs iš žinomų pasaulio prekių ženklų. Viet Thuong Shop yra tikrai patikima vieta muzikos mylėtojams, apimanti 22 didelius ir mažus salonus visoje šalyje. Pristatymo paslauga visoje šalyje, esantiems toli, pristatymas labai patogus. Dėl entuziazmo ir entuziazmo muzikai parduotuvė visada sulaukia daugybės klientų dėmesio ir palaikymo. Viet Thuong yra įsipareigojusi parduoti už tinkamą kainą ir tiekti kokybiškus produktus.

 • Adresas: 344 Nguyen Van Linh, Thanh Khe, Da Nang
 • Telefonas: 028 7108 8333
 • Darbo laikas: 8:00 – 21:00
 • Svetainė: https://vietthuong.vn
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/vietthuong.vn

Debesų gitara

Kaip parduotuvė, kurios specializacija yra gitarų prekyba, Debesų gitara populiarus tarp muzikos mylėtojų. Įkurta 2012 m., May Guitar tapo prestižiniu adresu daugeliui skirtingų muzikos instrumentų. Tai ukulele, cajon, kalimba, bambuko fleita ir tt Ir yra daug kitų muzikos instrumentų, iš kurių galima rinktis. Be to, čia taip pat galima išmokti gitaros, ukulelės ar remonto paslaugų, išsinuomoti gitarą, … Atvykę į May Guitar esate tarsi patekę į muzikos instrumentų pasaulį.

Muzikos instrumentų parduotuvės Da Nang mieste

Cloud Guitar pristato turtingą muzikos instrumentų pasaulį už prieinamą kainą.

Galite rasti daugybę įvairių dydžių ir spalvų gaminių modelių. Kiekvienas darbuotojas yra atsakingas už entuziastingą klientų palaikymą, aptarnavimą ir geriausių patarimų teikimą. Ne tik kokybės užtikrinimas, bet ir protinga kaina. Taip pat yra daug įvairių gitaros priedų, tokių kaip stygos, lietpalčiai, dirželiai ir kt. Parduotuvėje rasite visus savo mėgstamus muzikos instrumentus. Kadangi parduotuvė nuolat atnaujina naujus modelius, pirkėjams netrūksta rūšių, iš kurių galėtų rinktis.

 • Adresas: 04 Hoang Hoa Tham, Thanh Khe, Da Nang.
 • Telefonas: 0905 867 766
 • Darbo laikas: 8:00 – 22:00
 • Svetainė: https://www.mayguitar.com
 • Facebook: https://www.facebook.com/MayGuitarShop

Tien Manh muzikos instrumentas

Ateik į parduotuvę Tien Manh muzikos instrumentas, pateksite į meno kupiną muzikos instrumentų rojų. Ši vieta suteikė sparnus daugelio jaunų kartų meninei svajonei. Parduotuvė specializuojasi tiekiant muzikos instrumentus, tokius kaip fortepijonas, smuikas, gitara, … už prieinamą kainą. Parduotuvėje yra dauguma šiuolaikinių ir tradicinių muzikos instrumentų. Tai gali būti būgnai, trimitai, smuikai, armonika ar moliūgai, fleitos, citros ir kt. Prestižiškumo ir kokybės kriterijai yra svarbiausi, todėl parduotuvė sulaukė pirkėjų pasitikėjimo. Parduotuvės erdvė prabangi, švari, o muzikos instrumentai moksliškai eksponuoti.

„Pocket Top 8“ geriausios kokybės muzikos instrumentų parduotuvės Da Nang 5

Tien Manh Musical Instruments siūlo platų muzikos instrumentų asortimentą priimtinomis kainomis.

Parduotuvė gyvuoja daugiau nei 20 metų, šiuo metu ji įsikūrusi 3 provincijose – Hanojaus, Danango ir Hošimino mieste. Hošiminas. Kiekvienas muzikos instrumentų tipas turi skirtingą dizainą ir spalvas. Jie kruopščiai ir moksliškai išdėstyti ant sienos, todėl juos lengva stebėti. Tien Manh muzikos instrumentų parduotuvė visada yra įsipareigojusi teikti geriausias paslaugas klientams. Čia įsigydami pianiną gausite daug patrauklių paskatų ir apgalvotos priežiūros. Supraskite klientų poreikius vis labiau tobulėti.

 • Adresas: 255 Hai Phong, Tan Chinh, Thanh Khe, Da Nang.
 • Telefonas: 0236 3837 581
 • Darbo laikas: 08:30 – 20:00
 • Svetainė: http://muanhaccu.com
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/NhacCuTienManh

Hao Vinh muzikos instrumentas

Su įvairiais muzikos instrumentais, muzikos instrumentais Hao Vinhas Vieta garsėja savo kokybe ir gera kaina. Čia yra šimtai mėgstamų muzikos instrumentų gaminių su visais modeliais. Čia galima įsigyti bet kokį muzikos instrumentą, ypač gitaras, tokias kaip akustinė gitara, elektrinė, bosinė, klasikinė ar sintezatorius ir kt. Be to, taip pat galite rasti tradicinių muzikos instrumentų, tokių kaip trimitas, citra, būgnas ir kt. Hao Vinh muzikos instrumentas suteikė sparnus daugelio žmonių muzikinėms svajonėms.

„Pocket Top 8“ geriausios kokybės muzikos instrumentų parduotuvės Da Nang 7

Hao Vinh muzikos instrumentas taip pat yra šimtai geriausių instrumentų tipų.

Įdomu tai, kad muzikos instrumentas Hao Vinh sujungia daugybę muzikos instrumentų rūšių, taip pat yra instrumentų klasė, kurią lanko labai daug jaunimo. Gitaros pirkėjai gaus nemokamas stygas visam gyvenimui arba internetinį gitaros kursą su daug įdomių paskaitų. Be to, Hao Vinh taip pat dažnai turi akcijų per šventes. Atėjus į parduotuvę jūsų laukia daug patrauklių pasiūlymų. Tikrai su puikiais parduotuvės produktais rasite tinkamus muzikos instrumentus.

 • Adresas: 409 Phan Chau Trinh, Hai Chau, Da Nang
 • Telefonas: 0903 519 044
 • Darbo laikas: 8:00 – 21:00
 • Svetainė: http://nhaccuhaovinh.vn
 • Facebook: https://www.facebook.com/nhaccuhaovinh

Yen Lan gitara

Tiesiog įsijunk Yen Lan gitarų parduotuvė Čia tikrai būsite priblokšti muzikos instrumentų įvairovės. Čia galima įsigyti beveik visus šiuolaikinius ir senovinius muzikos instrumentus bei aksesuarus. Visi studentai, studentai ar menininkai mėgsta muzikos instrumentus Yen Lan. Dėl turtingo dizaino, prieinamos kainos su įvairiais muzikos instrumentais nuo liutnių, fleitų, būgnų iki aksesuarų.

„Pocket Top 8“ geriausios kokybės muzikos instrumentų parduotuvės Da Nang 9

Jei norite rasti įvairių muzikos instrumentų parduotuvių, Yen Lan Guitar Shop yra adresas, kurio nepraleiskite.

Be muzikos instrumentų, Yen Lan taip pat yra prestižinis adresas mokytis gitaros – vargonų – smuiko – senovinės muzikos. Dėstytojai taip pat yra žinomi ir profesionalūs menininkai. Garantijos politika ir sąlygos yra greitos ir pagrįstos. Be abejo, jūsų muzikos instrumentų kolekcija bus vis įvairesnė, jei apsilankysite parduotuvėje. Tuo pačiu metu apsilankę parduotuvėje gausite ir daug kitų patrauklių pasiūlymų.

 • Adresas: 403C Nui Thanh, Hoa Cuong Bac, Hai Chau, Da Nang
 • Telefonas: 0933 058 328
 • Darbo laikas: 7:30 – 21:00
 • Svetainė: https://www.yenlanmusic.com
 • Facebook: https://www.facebook.com/yenlanguitar

Da Nang gitarų parduotuvė

Būtinai paminėkite pigią muzikos instrumentų parduotuvę Da Nang gitarų parduotuvė yra vardas, kurio negalima praleisti. Dauguma jaunuolių į parduotuvę ateina pirkti akustinės gitaros, klasikos, ukulelės ir daugelio kitų muzikos instrumentų. Parduotuvėje rasite platų prekių asortimentą už priimtiną kainą. Kartu tai užtikrina ir gerą kokybę, ilgaamžiškumą, grožį, natūralų garsą. Grojant muzikai šiltas garsas sukuria saikingą atgarsį. Parduotuvė supranta, kad tik geri instrumentai gali sukurti puikią muziką.

Muzikos instrumentų parduotuvės Da Nang mieste

Da Nang gitarų parduotuvėje esantys muzikos instrumentai yra tvarkingi ir lengvai stebimi.

Be muzikos instrumentų, parduotuvė taip pat yra vieta, kur galima įsigyti visą aksesuarų asortimentą. Taip pat daug mokinių lanko instrumentinius užsiėmimus, tokius kaip gitara ir ukulelė. Klientai, atvykę į parduotuvę, gaus entuziastingą patarimą ir visą gyvenimą trunkančią priežiūrą. Galbūt todėl parduotuvė visada sulaukia entuziastingo klientų palaikymo. Dauguma klientų, apsilankiusių parduotuvėje, palieka teigiamus atsiliepimus. Tikrai Da Nang Guitar Shop pristatomas muzikos instrumentų pasaulis padės patenkinti jūsų muzikos aistrą.

 • Adresas:
  • Facility 1: 310 Le Thanh Nghi, Hoa Cuong Nam, Hai Chau, Da Nang.
  • 2 objektas: 123 Nguyen Luong Bang, Hoa Khanh Bac, Lien Chieu, Danangas.
 • Telefonas: 093 553 91 94
 • Darbo laikas: 8:00 – 21:30
 • Svetainė: https://shopguitardanang.com/
 • Facebook: https://www.facebook.com/shopdanguitardanang

Pirkite „Hero Guitar Da Nang“.

Negalima nepaminėti vieno iš prestižinių adresų, kurių specializacija yra muzikos instrumentų platinimas Pirkite „Hero Guitar“.. Centro muzikos instrumentai pasitarnavo daugelyje muzikinių renginių. Kartu tai yra ir vieta, kuri specializuojasi profesionaliame studentų muzikiniame mokyme. Šioje vietoje susirenka daug aukštos kvalifikacijos ir entuziastingų muzikantų. Kursuose entuziastingai dalyvauja įvairaus amžiaus studentai, suaugusieji ir vaikai. Mokymo programa yra išsami ir metodiška, padedanti mokiniams efektyviai mokytis ir greitai groti muzikos instrumentais.

„Pocket Top 8“ geriausios kokybės muzikos instrumentų parduotuvės Da Nang 12

„Shop Hero Guitar“ yra mėgstama jaunų žmonių, mėgstančių muziką, vieta.

Galima rasti bet kokių muzikos instrumentų, tokių kaip fortepijonas, vargonai, gitara, ukulelė, būgnas ir kt. Net jei domitės naudotais produktais, centre taip pat yra galimybių rinktis. Įžymūs muzikos instrumentų prekės ženklai, tokie kaip Yamaha, Roland, Kawai, Fender, Takamine, Korg, Epiphone, Pearl ir kt. Parduotuvėje taip pat yra daug patrauklių akcijų perkant muzikos instrumentus. Pavyzdžiui, pirkite 1, gaukite 2 nemokamai, pirkite gitarą, gaukite EQ, nemokamas montavimas. Tuo pačiu registruokitės narystės kortelei kaupti taškus, turite galimybę gauti daug patrauklių dovanų, aukščiausios klasės aksesuarų.

 • Adresas:
  • Facility 1: 296 Le Thanh Nghi, Hoa Cuong Nam, Hai Chau, Da Nang.
  • 2 patalpa: 60 Le Dinh Ly, Thac Gian, Thanh Khe, Da Nang.
 • Telefonas: 091 842 40 69
 • Darbo laikas: 8:00 – 9:30
 • Facebook: https://www.facebook.com/heroguitar.danang/
 • Svetainė: http://danang.heroguitars.com

Van Anh garso įrašas

Paskutinis adresas sąraše yra Van Anh Garsas Da Nang filialas. Čia yra daug rūšių su skirtingomis kainomis. Taigi, jei jums reikia įsigyti nebrangių ar aukščiausios klasės produktų, parduotuvėje netrūksta. Be to, perkant prekes iš parduotuvės, klientai bus nuoširdžiai konsultuojami. Muzikos instrumentai yra kruopščiai pagaminti, medžiagos iš brangiųjų miškų. Atvykę čia tikrai rasite savo mėgstamus geros kokybės muzikos instrumentus.

„Pocket Top 8“ geriausios kokybės muzikos instrumentų parduotuvės Da Nang 14

Ponas Tran Van Anh – „Van Anh Audio“ direktorius yra talentingas žmogus ir aistringas muzikai.

Po 8 metų muzikos instrumentų platinimo ir mokymo, Van Anh Audio visada dėjo nuolatines pastangas. Kiekviena Studijos pamoka yra profesionali ir metodiška. „Van Anh Audio“ režisierius yra ponas Tran Van Anh. Tai taip pat talentingas žmogus, gitaros konkursuose laimėjęs daugiausiai prizų. Be gitarų, parduotuvėje galima įsigyti ir etninių muzikos instrumentų. Tarp jų galima paminėti Cajon būgnus, gitarų stiprintuvus, Cajon būgnų ekvalaizerius.

 • Adresas: 78 Nguyen Thi Minh Khai, Thach Thang, Hai Chau, Da Nang.
 • Telefonas: 0968 204 303
 • Darbo laikas: 8:00 – 17:30
 • Svetainė: http://vananhaudio.com
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/vananhguitar

Taigi mes ką tik apžvelgėme 8 populiariausias muzikos instrumentų parduotuves Danange. Jei norite pasirinkti prestižiškiausią adresą, eikite į adresus, kuriais ką tik pasidalino ReviewNao.