37 lượt xem

Cách thiết kế ảnh bìa đẹp, thu hút người xem với website Canva | Thiennhan

Sužinokite patarimų, kaip kurti gražias, akį traukiančias ir patrauklias viršelio nuotraukas, ir sužinokite apie „Canva“ – paprastą, gražią viršelio nuotraukų dizaino svetainę su daugybe puikių efektų.

Kaip sukurti gražias viršelio nuotraukas, pritraukti žiūrovus

Yra toks klasikinis posakis „nespręsk apie knygą iš jos viršelio“. Bet jei „knygos viršelis“ nėra gražus ar netraukiantis akį, niekas tos „knygos“ nepastebės ir jai nerūpės, todėl turinys, kad ir koks jis būtų geras, negali pasiekti skaitytojo.

Štai kodėl vaizdas arba viršelio nuotrauka yra vienas iš svarbių veiksnių, į kurį rašytojai turi atkreipti dėmesį ir į kurį investuoti, jei nori, kad jų straipsniai būtų patrauklesni ir labiau sudomintų skaitytojus. Ar yra būdų sukurti gražias viršelio nuotraukas, skatinančias skaitytojus norėti pamatyti?

Kaip sukurti gražią viršelio nuotrauką
Straipsnio viršelio vaizdas yra pirmasis įspūdis ir labiausiai patraukia skaitytojus. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

1. Pasirinkite standartinį viršelio nuotraukos dydį

Prieš kurdami viršelio nuotrauką, turite aiškiai nustatyti viršelio nuotraukos dydį, kad išvengtumėte atvejo, kad rodant vaizdą ji bus perteklinė, dingusi, prarasta viršuje ir apačioje. Štai standartiniai viršelio vaizdų dydžiai įrašams, dalinamiems 6 populiariausiose šiandienos socialinių tinklų svetainėse (ilgis x plotis):

 • Facebook įrašo viršelio nuotrauka: 1200 x 628 pikseliai
 • „Twitter“ įrašo viršelio nuotrauka: 1024 x 576 pikseliai
 • Instagram įrašo viršelio nuotrauka: 1080 x 1080 pikselių
 • LinkedIn įrašo viršelio nuotrauka: 552 x 368 pikseliai
 • Pinterest įrašo viršelio nuotrauka: 600 x 900 pikselių
 • „Google+“ įrašo viršelio nuotrauka: 800 x 320 pikselių

2. Gražus viršelio nuotraukos maketas, traukiantis akį

Tarp šimtų naujienų „Facebook“ tinkle pasirodo tūkstančiai nuotraukų kiekvieną kartą pavilkant ar perbraukus pelę. Svarbus veiksnys, kad skaitytojai sustotų ir spustelėtų jūsų straipsnį, yra: unikalus – gražus – patrauklus.

Kaip sukurti gražią viršelio nuotrauką
Yra bendri gražių, patrauklių straipsnių viršelių vaizdų kūrimo principai. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

Nuodai: Neturėtumėte naudoti vienos nuotraukos „Google“, kad padarytumėte viršelio nuotrauką, nes tie vaizdai yra per daug pažįstami ir nuobodūs. Skaitytojai lengvai į tai nepaisys minties „senos nuotraukos yra senos naujienos“.

Skirkite laiko naujų, unikalių vaizdų paieškai arba sukurkite savo unikalų viršelio vaizdą. Nauji vaizdai visada labiau traukia akį ir padeda padidinti skaitymo paspaudimų rodiklį.

Graži: Unikali, atskira, bet jei tavo viršelio nuotrauka netvarkinga ar negraži, straipsnio niekas nenorės skaityti. Norėdami pritraukti skaitytojus, rinkitės vaizdus su akį traukiančiomis, ryškiomis, ryškiomis ir akcentinėmis spalvomis.

Įdomus: Patrauklioje viršelio nuotraukoje turi būti parodytas bendras straipsnio turinys su akcentais, kurie skatina žiūrovo smalsumą.

Pavyzdžiui, jei rašote straipsnį apie siaubo filmą, naudokite siaubo pobūdžio viršelio vaizdą, pavyzdžiui, kraują, vaiduoklius, monstrus. Arba jei tai straipsnis apie kosmetiką, naudokite įspūdingas ir meniškas nuotraukas. Kalbant apie KPOP, VPOP straipsnių ir t.t. rašymą, rinkitės gražių ir žinomų stabų atvaizdus, ​​kad būtų lengviau „sakinėti“ skaitytojus.

Kaip sukurti gražią viršelio nuotrauką
Unikalūs įrašų vaizdai, paryškinkite straipsnio turinį ir sužadinkite skaitytojų smalsumą. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

3. Viršelio nuotraukoje naudokite tekstą

Tai svarbus veiksnys, dėl kurio straipsnio viršelio vaizdas yra „patrauklus“, tačiau dažnai pamirštamas arba nepastebimas.

Žinoma, dalinantis straipsniu Facebook ar Instagram, pasirodys įrašo pavadinimas, tačiau iki 70% skaitytojų… tingi skaityti pavadinimą ir tik žvilgteli į straipsnio viršelio vaizdą, kad nuspręs, ar skaityti tai ar ne. Taigi, norėdami padidinti patrauklumą ir pritraukti daugiau skaitytojų, naudokite tekstą savo viršelio nuotraukoje.

Reikalavimai tekstui viršelio paveikslėlyje turi būti glaustai, glaustai ir jame turi būti straipsnio raktažodžiai. Pavyzdžiui, jei rašote straipsnį apie „20 geriausių šiuolaikinių kinų 2010–2019 m. dešimtmečio dramų“, tada jūsų viršelio nuotraukoje turi būti bent „20 geriausių kiniškų filmų“. Taigi skaitytojams nereikės matyti pavadinimo, užtenka pažvelgti į viršelio nuotrauką, kad žinotumėte, jog tai geras kinų filmų rinkinio straipsnis. Susidomėję jie spustels norėdami sužinoti daugiau.

Kaip sukurti gražią viršelio nuotrauką
Reikalavimas, kad tekstas būtų trumpas, jame būtų raktiniai žodžiai ir pakankamai išsiskirtų viršelio nuotraukoje. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

4. Pasirinkite viršelio paveikslėlio spalvą ir šriftą pagal kiekvieną temą

Jūsų straipsnių temos yra labai įvairios – nuo ​​pramogų, filmų, šou verslo ar maisto, technologija..vv.. Kiekvienam temos tipui turėtumėte tinkamai pasirinkti viršelio paveikslėlio spalvą ir šriftą, kad sukurtumėte vienodą, įspūdingesnį straipsnį.

Pasirinkite viršelio paveikslėlio spalvą:

 • Kosmetika: Paprastai skirtas moterims, turėtumėte rinktis ryškių tonų, pastelinių spalvų arba prabangių ir gundančių drąsių spalvų nuotraukas, tokias kaip raudona, juoda, kobalto mėlyna…, kad sukeltumėte meilės jausmą.
 • Maistas ir kelionės: Naudodami šias tikroviškas temas įsitikinkite, kad viršelio nuotraukoje rodoma geriausia, išsami ir ryškiausia temos pusė. Nebūkite godūs derinti daug paveikslėlių ir spalvų, nes pati scena ar patiekalas jau labai gražus ir spalvingas.
 • Technologija: Su technologijomis susijusiomis temomis patarimai dažnai labiau orientuoti į vyrus, rinkitės ryškias spalvas, bet nebūkite pernelyg ryškūs. Viršelio nuotrauką galite pasirinkti su neutraliais tonais, kad jie geriausiai atitiktų.
 • Pramogos: Turėtumėte pasirinkti ryškias ir ryškias spalvas, tokias kaip geltona, raudona ir mėlyna, kad patrauktumėte akį. Pavyzdžiui, jei tai animacinis filmas, pasirinkite viršelio vaizdą su ryškiomis mėlynos, raudonos, violetinės ir geltonos spalvos spalvomis su juokingais vaizdais. Jei tai siaubo filmas, rinkitės raudonai juodą toną, kad sukurtumėte siaubingesnį ir labiau stimuliuojantį jausmą.
Kaip sukurti gražią viršelio nuotrauką
Jei siaubo filmo žanras, rinkitės raudonai juodą viršelio vaizdą labiau stimuliuos. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

Šrifto pasirinkimas viršelio nuotraukai:

Nepamirškite, kad viršelio paveikslėlis skirtas straipsnio įžangai, o ne meninei tipografijai, todėl nebūkite gobšus per daug žodžių ir nesirinkite pernelyg painių šriftų. BlogAnChoi pasiūlymai dėl šrifto pasirinkimo viršelio nuotraukoms:

 • Didelis šriftas, paryškintas (Bold): Naudokite paryškintus šriftus, kad tekstas paveikslėlyje būtų aiškesnis ir lengviau matomas.
 • Sans Serif minimalistinis šriftas: Serif šriftai yra formalesni ir rimtesni, todėl, kad tiktų visų tipų viršelio nuotraukoms, turėtumėte naudoti kuo tvarkingesnius be serif ir minimalistinius šriftus.
 • Ranka rašytas šriftas (scenarijus): Kai kuriose temose, pvz., maistas, kelionės ar pagražintigalite kurti akcentus naudodami natūralius minkštus ranka rašytus šriftus, tačiau apribokite daugybę sudėtingų potėpių.
 • Keistas šriftas: neįprasta parinktis, tačiau ją galima naudoti norint paryškinti viršelio nuotrauką.
gražus nuotraukų dizainas
Iš kairės yra paryškinti šriftai, sans serif, scenarijus ir „Quirky“ šriftai. (Nuotrauka: internetas)

5. Keletas pastabų kuriant gražią straipsnio viršelio nuotrauką

 • Rekomenduojama naudoti viršelio vaizdą, didesnį nei 1,5 karto už standartinį dydį, kad vaizdo kokybė būtų ryški, aiški ir graži.
 • Viršelio nuotrauką reikėtų kurti pagal kirčiavimo iš kairės į dešinę taisyklę. Pagal skaitytojų įpročius jie atrodys iš kairės į dešinę, todėl jei norite pabrėžti elementą, vaizdą ar tekstą, dėkite jį į kairę.
 • Atkreipkite dėmesį, kai reikia sujungti kelias nuotraukas, pabandykite pasirinkti ir išdėstyti pagal spalvas tamsos – šviesios – tamsios eilės tvarka, kad viršelio nuotraukai sukurtumėte akcentus.
 • Ieškodami vaizdų „Google“ anglų kalba, rezultatai bus geresni ir įvairesni nei vietnamiečių.
 • Jei ieškote pagal tam tikrą temą, pvz., knygas, kosmetiką ir pan., raktų paieškoje galite pridėti žodį „photograhy“, kad būtų rodomi gražūs, aukštos kokybės meniški vaizdai.

Canva – gražaus ir paprasto viršelio dizaino svetainė

Kalbant apie nuotraukų dizainą ar nuotraukų redagavimą, „Photoshop“ vis dar turi „karalystę“ ir niekada neturėjo varžovo. Tačiau „Photoshop“ reikia įdiegti ir tai gana sunku naudoti naujiems žmonėms, kurie neturi daug laiko mokytis ir kurti. Tada turėtumėte pabandyti kūryba su „Canva“ – internetine nuotraukų dizaino įrankio svetaine su įvairiomis sąsajomis, daugybe „prabangaus“ dizaino pasiūlymų ir funkcijų sistema redaguoti nuotrauką Paprasta, bet efektyvu.

kurkite gražias nuotraukas su drobe
Canva – garsi internetinė nuotraukų dizaino įrankių svetainė. (Nuotrauka: internetas)

1 žingsnis: Draugas Apsilankykite „Canva“ svetainėje čia

2 žingsnis: Galite pasirinkti prisijungti prie „Canva“ naudodami „Gmail“ („Google“) arba „Facebook“ paskyrą arba taip pat galite prisiregistruoti gauti naują savo paskyrą.

Tada „Canva“ pateiks pasiūlymą „30 dienų nemokama bandomoji versija“ -> jūs pasirenkate Vėliau (vėliau).

kurkite gražias nuotraukas su drobe
„Canva“ suteikia jums kelias prisijungimo / prisiregistravimo parinktis. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

3 veiksmas. Pagrindiniame „Canva“ puslapyje žiūrite į dešinę, po paieškos laukeliu -> Tinkinti matmenys.

Įvedate norimo kurti viršelio paveikslėlio plotį – ilgį -> Sukurti naują (Sukurti naują dizainą).

kurkite gražias nuotraukas su drobe
Pasirinkite viršelio nuotraukos, kurią norite kurti, dydį. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

Čia dažnai naudojame viršelio nuotrauką, kad pasidalintume įrašais Facebook, renkamės dydį 1200 x 628 pikselių.

4 veiksmas. „Canva“ leis jums naudotis redagavimo funkcijomis ir suprojektuoti viršelio nuotrauką pagal savo skonį su įvairiomis funkcijomis, tokiomis kaip spalvų korekcija, ryškumo reguliavimas, teksto pridėjimas, piktogramų pridėjimas ir kt.

Jūs spustelėsite Įkelti -> Įkelkite vaizdą arba vaizdo įrašą (atsisiųskite nuotrauką arba vaizdo įrašą) -> Eikite į aplanką, kuriame yra nuotraukos -> vilkite nuotrauką į Canva redagavimo sritį.

kurkite gražias nuotraukas su drobe
Jei jau turite dizaino vaizdą, kompiuteryje pasirinkite „Įkelti“. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

Spustelėkite paveikslėlį, pamatysite viršutinę įrankių juostą su efektais, spalvomis arba paryškinkite, apkarpykite, pasukite vaizdus, ​​kuriuos teikia Canva, kad išlaisvintumėte savo kūrybiškumą.

kurkite gražias nuotraukas su drobe
„Canva“ suteikia daug spalvų korekcijos efektų, apšvietimo įrankių… nuotraukoms. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

5 veiksmas. Panaudoję efektus, filtrus, apkarpę … norėdami gauti norimą vaizdą, galite pridėti teksto prie vaizdo. Spustelėkite Tekstas – pridėkite antraštę -> įveskite norimą tekstą.

Galite perkelti vilkimo + ženklą po teksto rėmeliu ir koreguoti teksto dydį vilkdami 4 teksto rėmelio kampus.

kurkite gražias nuotraukas su drobe
Galite pridėti teksto prie savo vaizdų. (Nuotrauka: BlogAnChoi)
kurkite gražias nuotraukas su drobe
Teksto redagavimo įrankiai, tokie kaip šriftas, spalva, teksto dydis… (Nuotrauka: „BlogAnchoi“)

Pastaba „Canva“ turi daug šriftų, tačiau… dauguma jų nepalaiko kirčiuotų vietnamiečių, todėl turėtumėte atidžiai rinktis, kad gautumėte tinkamiausią šriftą.

6 veiksmas: Sukūrę, suredaguodami ir atlikę išsamų bei patenkinamą darbą, išsaugokite vaizdą savo kompiuteryje, kad galėtumėte naudoti.

Tu renkiesi Paskelbti -> parsisiųsti

kurkite gražias nuotraukas su drobe
Spustelėkite „Paskelbti“, kad išsaugotumėte vaizdą, kai baigsite. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

Skiltyje Failo tipas -> Pasirinkite JPG vaizdo formatą -> Atsisiųsti

kurkite gražias nuotraukas su drobe
Nepamirškite pasirinkti JPG vaizdo formato. (Nuotrauka: BlogAnChoi)

Paskutinis dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai naudoti šį savo straipsnio viršelio vaizdą ir pasidalinti straipsniu socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“.

Linkiu sėkmės, kurkite gražias viršelio nuotraukas, patrauklias žiūrovams. Jei turite kokių nors sunkumų ar klausimų, palikite komentarą, kad „BlogAnChoi“ galėtų padėti į juos atsakyti.

Kai kurie kiti įdomūs patarimai, kurie jus gali sudominti:

Jei esate žmogus, kuriam patinka technologijos ir mėgstate būti kūrybingi, nedvejodami sekite „BlogAnChoi“ skyrių „Taikymas – technologijos“, kad galėtumėte atnaujinti naujausias technologijų naujienas, atnaujinimus ir atnaujinimus. taikymas Naujausia programinė įranga.

Žiūrėti daugiau

Instrukcijos, kaip naudotis Zalo Chat internete neatsisiunčiant programos į telefoną

Naudodami „Zalo Web“ vartotojai vis tiek gali gauti ir siųsti žinutes sąraše esantiems draugams, pavyzdžiui, naudodami „Zalo“ versiją asmeniniam kompiuteriui arba „Zalo“ programą telefonams. Su BlogAnChoi išmokime naudotis Zalo Web.

Bài viết cùng chủ đề: