17 lượt xem

Cắm Trại Hồ Dầu Tiếng Và Những Điều Bạn Nên Biết | Thiennhan

Jei esate kelionių ir patirties entuziastas, Dau Tieng ežeras Binh Duong yra puiki vieta, kurios neturėtumėte praleisti. Kuriame stovyklavimas Dau Tieng ežere yra pati įdomiausia ir unikaliausia veikla. Peržiūrėkite toliau pateiktą straipsnį, kad sužinotumėte visą informaciją apie šią veiklą.

Kur yra Dau Tieng ežero kempingas Kaip persikelti?

Dau Tieng ežeras Binh Duonge jau seniai buvo gera vieta mums su draugais atvykti į specialią ekskursiją. Taigi klausimas, kur yra Dau Tieng ežero stovyklavietė, yra turbūt tai, ką žmonės nori žinoti labiausiai. Dau Tieng ežero stovyklavietė šiuo metu yra Dinh An komunoje, Binh Duong provincijos Dau Tieng rajone.

Persikėlimo į Dau Tieng ežerą kempingo grafikas nėra pernelyg sudėtingas. Galime pasikliauti Google Map programos pagalba, kad judėtume greičiau ir tiksliau. Pasak daugelio kelionių prie Dau Tieng ežero patirties turinčių žmonių, šiuo metu yra 2 kempingų vietos, kurias pamėgo daugybė žmonių.

Kempingas, Binh Duong turizmas, Dau Tinh ežero stovyklavietė ir dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti

Galime ieškoti Google Map programoje naudodami tokius raktinius žodžius kaip:

 • Stovyklavietė prie Dau Tieng ežero Binh Duong provincijoje: tai labai tinkama vieta stovyklavimui ir žaidimams prie itin šaunios ir įdomios upelio.
 • Binh Duong Egg Rock: šią vietą lengviau rasti nei pirmąją. Tačiau jie nėra per toli nuo pirmosios vietos, todėl galime lengvai keliauti pirmyn ir atgal tarp dviejų vietų. Čia yra daug gražių formų akmenuotų paplūdimių, čia stebėti saulėtekį yra nepaprastai įdomi patirtis, kurios tikrai neturėtume ignoruoti.

Kodėl Dau Tieng ežero stovyklavietė tokia garsi?

Stovyklavietė Dau Tieng ežere garsėja itin palankiu reljefu, kurį supa ramaus vandens ir gaivios žalios gamtos ežero pakrantė. Čia galime visiškai suorganizuoti daugybę pramogų lauke arba tiesiog ramiai gulėti stebėdami debesų ir dangaus peizažą.

Kempingas, Binh Duong turizmas, Dau Tinh ežero stovyklavietė ir dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti

Dėl šių unikalių veiksnių Dau Tieng ežeras kasmet pritraukia daug turistų. Toliau pateikiami keli veiksniai, dėl kurių Dau Tieng ežeras traukia turistus, pavyzdžiui:

 • Plaukimas valtimis ir maudynės ežere
 • Komandos formavimo žaidimų organizavimas žaliose pievose
 • Visą naktį dainuokite karaokę arba žaiskite vilkolakius
 • Vaizdas į Ba Den kalną yra labai kietas ryte ir naktį.
 • Prisijunkite prie garsiojo Dau Tieng ežero
 • Žvejybos veikla
 • Skaidrus ir vėsus ežeras daro aplinkinį orą daug erdvesnį ir gaivesnį. Nors oras paryčiais kartais siekia 30 laipsnių šilumos, čia taip pat itin vėsu.

Puikios kokybės stovyklavimo patirtis Dau Tieng ežere

Kempingas, Binh Duong turizmas, Dau Tinh ežero stovyklavietė ir dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti

Viena aišku, jei kas nors iš mūsų yra patyręs stovyklavimo prie Dau Tieng ežero jausmą, tai tikrai paliks daug įsimintinų prisiminimų. Viena iš pirmųjų svarbių Dau Tieng ežero stovyklavimo patirčių, kurią reikia nepamiršti čia lankantis, yra paruošti visą reikalingą įrangą kelionei. Kai kurie elementai, kuriais galima vadovautis, yra šie:

 • Brezentas ant žolės
 • Izoliacinis lakštas
 • Padidinkite palapinės stogo dangą
 • Žibintuvėliai, maistas, uodų atbaidymo priemonė, atsarginiai telefonų įkrovikliai,…

Kempingas, Binh Duong turizmas, Dau Tinh ežero stovyklavietė ir dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti

Išsinuomoti kempingo palapinę Ho Dau Tieng čia gana paprasta ir lengva. Nuomos paslaugos visada pasiekiamos ir palaiko mus kuo entuziastingai. Tačiau mes taip pat turime įgyti savo žinių, kad galėtume susidoroti su paprastomis situacijomis.

Kita jūsų patirtis stovyklaujant prie Dau Tieng ežero yra atkreipti dėmesį į orą ir vietovės klimatą tuo metu, kai atvykstame į stovyklą. Klimatas čia gana nepastovus, o naktį dažnai staigūs lietus arba šalti vėjai. Štai kodėl turime išsinuomoti tvirtas ir tvirtas stovyklavimo palapines, kad galėtume apsaugoti mus, kai oras rodo pokyčių ženklus.

Kempingas, Binh Duong turizmas, Dau Tinh ežero stovyklavietė ir dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti

Išsirinkus nuomojamas palapines, kitas žingsnis – surasti aukštą ir plokščią žemę, kurioje būtų galima statyti palapinę. Ypač nesirinkite drėgnų vietų, pasistatyti palapinę bus labai sunku.

Kai kurie adresai stovyklavimo palapinių nuomai Dau Tieng ežere

Atvykę į Dau Tieng ežero stovyklavietę pirmiausia pagalvojame apie tai, kaip čia išsinuomoti kempingo palapinių paslaugą. Šiame straipsnyje mes jums pateiksime čia itin garsią ir kokybišką kempingo palapinių nuomos paslaugą, kuri yra Kamp palapinių nuomos paslauga. Tai laikoma geros reputacijos paslauga, pastaruoju metu klientai ja pasitiki ir dažnai naudojasi. Kartą pasinaudoję Kamp paslaugomis, pajusite tokį patogumą, modernumą ir greitį, kokio vienu metu negali sutikti joks kitas padalinys.

Kempingas, Binh Duong turizmas, Dau Tinh ežero stovyklavietė ir dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti

Šiuo metu kampe nuomojami šie palapinių tipai:

 • Palapinės 2 žmonėms: įskaitant palapines 2 žmonėms, Apex 2XT, Kenty, Eureka arba Vintage 2-3P palapinę
 • 4 asmenų palapinės: įskaitant 4 asmenų palapines Apex 3XT, Eureka, Kenty, Naturehike, Mongolian palapines, Vintage 4-5P palapines
 • Palapinė 6 asmenims
 • Palapinė nuo 10 iki 14 žmonių
 • Palapinė nuo 14 iki 16 žmonių
 • Tualeto palapinė, naudojama persirengti
 • A formos palapinė

Be to, yra įvairių priedų ir mes galime visiškai išsinuomoti patys, jei turime savo poreikius, naudodamiesi Dau Tieng ežero stovyklavimo paslaugomis.

Jei vis dar galvojate, kaip pradėti kelionę į Dau Tieng ežerą, perskaitę šį straipsnį tikrai turėsite pakankamai bagažo. Ko lauki, nesiimk kuprinės ir iškart leisk stovyklauti Dau Tieng ežere.