14 lượt xem

Giờ làm việc của ngân hàng Đông Á toàn quốc mới nhất năm 2021 | Thiennhan

Dabar „DongA Bank“ pailgino darbo laiką nuo pirmadienio iki šeštadienio ryto, kad geriau patenkintų žmonių poreikius. Norėdami gauti daugiau informacijos apie naujausias nacionalinio Dong A banko darbo valandas 2021 m., žr. šį straipsnį!

„DongA Bank“, kurio angliškas pavadinimas yra East Asia Commercial Joint Stock Bank, buvo įkurtas ir oficialiai pradėtas veikti 1992 m. liepos 1 d., jo įstatinis kapitalas yra 20 mlrd. VND. , 56 pareigūnai ir darbuotojai bei 3 profesionalūs skyriai.

„Dong A“ bankui priklauso 9 blokai, 36 centriniai padaliniai su pagrindine buveine, 3 įmonės narės ir 223 filialai bei sandorių biurai visoje šalyje. Bendras pareigūnų ir darbuotojų skaičius siekė 4183 žmones.

Bankas padėjo daugiau nei 7,5 milijono individualių ir verslo klientų, mokėdamas daugiau nei 1,6 milijardo JAV dolerių. Išskirtinius DongA banko pasiekimus atspindi įspūdingi skaičiai, tokie kaip: įstatinis kapitalas 2014 m. gruodžio 31 d. buvo iki 5 000 mlrd. VND, o bendras turtas – 87 258 mlrd. VND.

„Dong A Bank“ administracinis darbo laikas nuo pirmadienio iki šeštadienio ryto yra toks:

Dong A Bank darbo laikas nuo pirmadienio iki penktadienio:

  • Rytas: 7:30 – 11:30
  • Popietė 13:00 – 17:00.

„Dong A Bank“ darbo laikas šeštadienį:

  • Rytas: 7:30 – 11:30
  • Po pietų: Poilsis.

Kai DongA bankas buvo įsteigtas pirmą kartą, jis dirbo tik nuo pirmadienio ryto iki penktadienio popietės ir nedirbo 2 savaitgalius. Tačiau dėl didelės operacijų paklausos „Dong A Bank“ pratęsė savo darbo laiką iki šeštadienio 11.30 val.

Visi Dong A banko filialai ir operacijų biurai nedirbs šeštadienio popietėmis, sekmadieniais, valstybinių švenčių dienomis ir Tet. Klientai turi atidžiai sekti informaciją apie biuro darbo valandas, kad nešvaistytų savo laiko atliekant operacijas Dong A banko filialuose ar operacijų punktuose.

Kiekvieną dieną klientų, atvykstančių atlikti sandorių į Dong A Bank filialus ir operacijų biurus, skaičius yra gana didelis, todėl einant į banko operacijų punktus reikia atkreipti dėmesį į kai kuriuos klausimus:

  • Pasikonsultuokite, sužinokite Rytų Azijos biržos, filialo ir sandorių biuro, kurį planuojate aplankyti, darbo laiką.
  • Atvykę 30 minučių anksčiau prieš darbo valandas, kad galėtumėte užsiregistruoti ir atlikti pirmąją operaciją, sutaupysite laiko laukti.
  • Rekomenduojama atvykti likus 30 minučių iki uždarymo, nes sandorių laikas gali būti ilgas, o bankininkai dažnai uždaro savo knygas likus bent 30 minučių iki uždarymo.
  • Atliekant operacijas, kurioms reikia laiko (pvz., grynųjų pinigų išėmimas didelėmis sumomis, pinigų pervedimas į kelias sąskaitas ir pan.), klientai turėtų atvykti iki 10 val. (ryte) arba 15 val. (po pietų), kad būtų užtikrinta paslaugų kokybė. paslauga.
  • Paruoškite ir atsineškite reikalingus dokumentus operacijai atlikti, dažniausiai yra asmens tapatybės kortelė arba pasas.
  • Gaukite užsakymo numerį ir palaukite, kol užsakymo numeris, kad galėtumėte tęsti operaciją prie kasos.

Norėdami gauti visą informaciją apie Dong A Bank darbo laiką, susisiekite šiais informacijos atsakymo kanalais:

Iš informacijos apie aukščiau nurodytas darbo valandas susitarkite dėl tinkamo laiko atvykti į operaciją, kai reikia atlikti tiesioginę operaciją Dong A banke!