19 lượt xem

Mặc đẹp Với Top 8 Shop Thời Trang Trung Niên Tại Đà Nẵng | Thiennhan

Norite pirkti drabužius tėvams, seneliams, bet įdomu, kur įsigyti gerų drabužių geromis kainomis? „ReviewNao“ parodys jums 8 geriausius vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste prabangus – puikus – sklandus!

Vidutinio amžiaus mada – tai drabužiai, skirti amžiaus grupei nuo 40 iki 50 metų. Šiame amžiuje išsirinkti gražią suknelę mamai ar tėčiui tinkamus marškinius yra šiek tiek sunku. Laikas griauna jaunystės grožį, vyrai ir moterys nebesugeba išlaikyti sveiko, jaunatviško, gyvybės kupino kūno. Todėl renkantis drabužius suaugusiems reikia labiau apgalvoti.

Keletas pastabų renkantis vidutinio amžiaus madą:

 • Medžiaga: Galbūt tai yra pagrindinis veiksnys. Žmonėms senstant, žmonės daugiau dėmesio skiria gaminio kokybei, kad užtikrintų gerą ir patogią patirtį. Renkantis vidutinio amžiaus drabužius, reikėtų daugiau dėmesio skirti medžiagai, kuri tiktų orui!
 • Spalva: Dauguma vyresnio amžiaus žmonių bijo dėvėti per daug spalvingus drabužius. Tačiau tai labai priklauso nuo pageidavimų. Prieš pirkdami dovanas ar vesdami suaugusiuosius į parduotuvę pirkti drabužių, turėtumėte atidžiai ištirti savo pageidavimus, kad patiktumėte abiem pusėms.
 • Stilius: Vyriškiems drabužiams išskirtinio dizaino dažniausiai nebūna per daug, tačiau perkant moterims reikia skirti daugiau dėmesio. Laikas daro kūną nebe tokį jaunatvišką kaip originalą, pasirinkus suknelę mamai jos figūra tikrai bus kur kas glotnesnė ir net atrodys jaunesnė.

Kad apsipirkti būtų lengviau, 8 populiariausios vidutinio amžiaus mados parduotuvės Danange, kurias apibendrina ReviewNao, žada, kad būsite patenkinti.

Bliuzas

Pirmoji vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nange, apie kurią galvoja ReviewNao Bliuzas. „Bliuzas“ pasirodė 2011 m., kai atsirado įvairus mados centras. Šioje Danango vidutinio amžiaus mados parduotuvėje parduodamos įvairios produktų linijos ir prekių ženklai – nuo ​​drabužių iki madingų aksesuarų, tokių kaip batai, sandalai, rankinės, piniginės, kepurės, diržai, … suaugusiems ir vaikams. Dėl savo vietos ir didelės parduotuvės ploto „The Blues“ klientams siūlo patogią apsipirkimo erdvę ir puikų aptarnavimą.

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Bliuzo parduotuvė erdvi ir šviesi.

Vidutinio amžiaus „The Blues“ mados modeliai, dizainai ir dydžiai yra įvairūs. Be to, audinys yra gana geras, o kaina prieinama, todėl čia labai lengva nusipirkti suaugusiems skirtų drabužių. Bliuzo parduotuvė didelė, personalas entuziastingas, atvesti tėvelius ar senelius čia išsirinkti ir pasimatuoti drabužių taip pat labai patogu. Norite nusipirkti daiktų pagyvenusiems žmonėms, nedelsdami atkreipkite dėmesį į šios vidutinio amžiaus mados parduotuvės adresą Danange!

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Mados parduotuvės jauniems ir vidutinio amžiaus žmonėms.

 • Adresas:
  • Facility 1: 84 Le Duan, Hai Chau rajonas, Danangas – 0236 3 813 136
  • Facility 2: 76–78 Au Co, Lien Chieu rajonas, Danangas – 0236 3 888 707
  • 3 objektas: „Mega Market“ prekybos centras, Cam Le rajonas, Danangas – 0395 417 121
  • Facility 4: 255–257 Hung Vuong, Thanh Khe rajonas, Danangas – 0236 3 888 133
  • Facility 5: 59 Le Duan, Hai Chau rajonas, Danangas – 0236 3 888 172
  • 6 patalpa: CoopMart prekybos centro 2 aukštas, Thanh Khe rajonas, Danangas – 0236 3 888 473
 • Darbo laikas: 8:30-22:00
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/theblues.blueexchange.vn

Ivy Moda

Ivy Moda yra garsus mados prekės ženklas ir turi visoje šalyje veikiančią salonų sistemą. „Ivy Moda“ mada orientuota į eleganciją, prabangą ir madą. „Ivy Moda“ klientai yra įvairaus amžiaus ir lyties, todėl negalima nepaminėti mados linijos visiems labai populiariems vidutinio amžiaus žmonėms.

Taip pat žiūrėkite: 7 marškinių stiliai, tinkantys 35 metų moterims

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Ivy Moda salonas demonstruoja prabangą su madingais ir elegantiškais drabužiais.

„Ivy Moda“ vidutinio amžiaus mada daugiausia dėmesio skiria elegantiškam suknelių dizainui, prabangiems biuro drabužiams ir kt. Be to, klientai taip pat gali rasti daugybę madingų aksesuarų, batų, sandalų, rankinių, … naujos gamintojo mados kolekcijos.

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Vidutinio amžiaus „Ivy Moda“ mada – prabangios, elegantiškos spalvos.

Priklausydami aukščiausios klasės mados segmentui, „Ivy Moda“ produktai paprastai yra gana brangūs. Tačiau aviakompanija dažnai taiko šokiruojančias nuolaidas iki daugiau nei 50 proc. Galite palaukti iki šių progų, kad gautumėte kokybiškų mados prekių už puikią kainą! Jei turite turtingą biudžetą, tai bus vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nange, kurią verta aplankyti.

 • Adresas:
  • Facility 1: 910A Ngo Quyen, Son Tra rajonas, Danangas (3-as Vincom prekybos centro aukštas) – 0236 3 525 008
  • Facility 2: 180–182 Nguyen Van Linh, Thanh Khe rajonas, Danangas – 0236 6 530 333
  • Facility 3: 164 Dien Bien Phu, Thanh Khe rajonas, Danangas – 0236 3 551 533
 • Darbo laikas: 8:00 – 22:00
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/ivymoda.DaNang

Mėšlas Mėšlas

Klaida Da Nange rasti vidutinio amžiaus mados parduotuves ir į tai nekreipti dėmesio Mėšlas Mėšlas. Parduotuvė Dung Dung specializuojasi eksportuojančių drabužių įvairaus amžiaus žmonėms, ypač vyresnio amžiaus žmonėms.

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Vidutinio amžiaus madinga suknelė Dung Dung parduotuvėje gerbia moters figūrą.

Vakarėlių suknelės, išvykos ​​suknelės, ilgos suknelės ar šilti paltai ir tt Dung Dung siūlo įvairių dizainų ir spalvų. Tėtis bus jaunesnis vilkėdamas šiltus tvirto dizaino marškinius, mamytei skirtą šventinę suknelę, kuri jai atrodo keleriais metais jaunesnė. Jei norite įtikti tėvams, apsipirkti apsilankykite šiuo vidutinio amžiaus mados parduotuvės adresu Da Nange!

 • Adresas: 67 Thai Phien, Hai Chau rajonas, Danangas
 • Telefono numeris: 098 401 68 23
 • Darbo laikas: 8:00 – 21:30
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/quanaoxuatkhaubigsizedanang

Da Nang aukščiausios klasės vidutinio amžiaus mada

Da Nang aukščiausios klasės vidutinio amžiaus mada yra parduotuvė, kuri tiekia vidutinio amžiaus sukneles, vidutinio amžiaus sukneles, … suteikia damoms prabangos, aristokratiškos mados pojūtį, naujų tendencijų sekimą. Atvykusios į šią vidutinio amžiaus mados parduotuvę Da Nange, vidutinio amžiaus merginos nesunkiai išsirinks aprangą, atitinkančią jų formą, atitinkančią u40 stilių su geriausia kokybe ir tinkamiausia kaina.

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Madingi ir elegantiški vidutinio amžiaus modeliai.

Parduotuvė nuolat atnaujina naujas mados tendencijas, daugybę dizaino ir spalvų. Ši įvairovė kartais privers jus sutrikti perkant, nes yra tiek daug gražių produktų. Taip pat yra biuro aprangos, vakarėlių suknelių tiems, kurie mėgsta brandų ir aristokratišką stilių. Atkreipkite dėmesį į šios vidutinio amžiaus mados parduotuvės adresą Da Nange, skirtą mamai ar sau apsipirkti!

 • Adresas: 23 Phan Thanh, Thanh Khe rajonas, Danangas
 • Telefono numeris: 077 748 7650
 • Darbo laikas: 9:00 – 21:00
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/310701059525939/

Laisvės parduotuvė

Kitas vidutinio amžiaus mados parduotuvės adresas Danange, kurį „ReviewNao“ norėtų jums pristatyti, yra Laisvės parduotuvė. Tai mados parduotuvė, sukurta specialiai moterims, norinčioms rasti prabangių ir elegantiškų gaminių su unikaliais rankomis išsiuvinėtais raštais.

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Personalizuotos ir jaunatviškos rankomis išsiuvinėtos lininės suknelės Freedom Shop.

Drabužiai Freedom Shop gaminami pagal užsakymą, iš lininio audinio. Tai audinys, pasižymintis dideliu patvarumu, geru sugeriamumu, patogiu pojūčiu, geru atsparumu karščiui ir lengvas, vėsus audinys. Be to, ant kiekvieno gaminio motyvai yra kruopščiai išsiuvinėti rankomis. Todėl „Freedom Shop“ drabužiai yra gana brangūs, atitinkantys gaminių kokybę.

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Įspūdingos rankomis išsiuvinėtos detalės.

Ateikite į „Freedom Shop“ ir įsigykite madingų, asmeniškų ir super „nulaužtų“ suknelių! „ReviewNao“ tiki, kad šios vidutinio amžiaus mados parduotuvės Danange gaminiai bus patenkinti dėl didelės kainos, bet itin geros kokybės.

 • Adresas:
  • Facility 1: 417 Trung Nu Vuong, Hai Chau rajonas, Danangas
  • 2 objektas: 50 Le Dinh Duong, Hai Chau rajonas, Danangas
 • Telefono numeris: 0935 680 055
 • Darbo laikas: 9:00 – 21:00
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/thoitranglinendanang

Liūto mada

Ieškant vidutinio amžiaus mados parduotuvės Da Nange su gražiu dizainu ir prieinamomis kainomis tikrai negalima praleisti Liūto mada. Ne per daug įmantraus dizaino, nuo gėlėtų suknelių iki vienspalvių, bet prabangių suknelių, jums nebus sunku nusipirkti drabužių Leo Fashion.

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Liūtų parduotuvė visada atnaujina kostiumus parduotuvėje pagal kiekvieną ypatingą metų progą.

„Leo Fashion“ yra vidutinio amžiaus mados parduotuvė Danange, kurią klientai labai vertina dėl profesionalaus aptarnavimo požiūrio, entuziastingų, apgalvotų patarimų ir estetiško skonio bei įspūdingos personalo patirties. „Leo Shop“ taip pat specializuojasi Asos, Mango, Forever 21, Topshop, H&M, Zara ir kt.

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Elegantiška vidutinio amžiaus suknelė Leo Shop.

Norėdami išsirinkti gražią aprangą suaugusiems, turėtumėte išbandyti Leo Shop!

 • Adresas: 40 Le Do, Thanh Khe rajonas, Danangas
 • Telefono numeris: 090 394 24 18
 • Darbo laikas: 8:00 – 22:00
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/thoitrangxuatkhauleo

Minhon parduotuvė

Kaip parduotuvė, kurios specializacija yra didelių dydžių drabužiai nuo 60 iki 100 kg ir mados linijos visiems vidutinio amžiaus žmonėms, Minhon parduotuvė yra vardas, kurio tikrai negalite ignoruoti apsipirkdami. Šios vidutinio amžiaus mados parduotuvės Da Nange gaminiai visada užtikrina kiekį ir kokybę. Visų pirma, kiekvienas pirkėjams parduodamų importuotų kostiumų stilius ir modelis yra konsultuojamasi ir tiriami, kad atitiktų mados tendencijas, kartu patenkinant vidutinio amžiaus klientus.

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Parduotuvė nuolat atnaujinama vidutinio amžiaus suknelių modeliais.

Vidutinio amžiaus trūkumai gudriai paslepiami kiekvienoje Minhon Shop aprangoje.Nebebijodama amžiaus problemų, nebebijodama kūno defektų, Minhon Shop padės pirkėjams pasitikėti savimi.su subtiliomis plius dydžio suknelėmis. Reikia nusipirkti didelio dydžio, ateik į šią vidutinio amžiaus mados parduotuvę Danange!

 • Adresas:
  • 1 objektas: 155 Huynh Thuc Khang, Hai Chau rajonas, Danangas
  • 2 objektas: 171 Nguyen Hoang, Hai Chau rajonas, Danangas
 • Telefono numeris: 093 534 53 05
 • Darbo laikas: 8:00 – 21:30
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/Bigsizeminhonshop

Jady

Paskutinė vidutinio amžiaus mados parduotuvė Danange, prisijungusi prie Top 8, yra Jade. Įvairių dizainų, atnaujintų tendencijų ir kruopščiai atrinktų audinių dėka Jady gaminiai yra ne tik kostiumai, bet ir parodo estetinį vartotojo skonį bei stilių.

vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang mieste

Novatoriški ao dai vidutinio amžiaus moterims Jady yra labai įprasti.

Daugelis Jady drabužių derinamos tarp naujų mados tendencijų ir prabangių bei elegantiškų stilių, tinkančių vidutinio amžiaus žmonėms. Kitas parduotuvės privalumas yra tai, kad kainos čia yra labai prieinamos. Gera kainų diapazono kokybė, įvairus dizainas, nuolat importuojamos naujos prekės yra tai, ką ši vidutinio amžiaus mados parduotuvė Da Nang tenkina klientus.

 • Adresas: 375 Quang Trung, Hai Chau rajonas, Danangas
 • Telefono numeris: 084 565 0999
 • Darbo laikas: 8:00 – 21:30
 • Gerbėjų puslapis: https://www.facebook.com/thoitrangtrungnienakyo

Aukščiau yra 8 populiariausios vidutinio amžiaus mados parduotuvės Danange, kurias „ReviewNao“ sudarė, kad galėtumėte apsipirkti. Šios mados parduotuvės turi įvairų dizainą, daug kainų variantų ir, svarbiausia, supranta vyresnio amžiaus žmonių mados poreikius. Išsaugokite šių parduotuvių adresus, kad apsipirktumėte savo artimiesiems!