30 lượt xem

Nghệ An nỗ lực gỡ Thẻ vàng EC trong khai thác hải sản | Thiennhan


Tikimasi, kad 5G rinka puikiai susidoros su sunkiais ekonominiais laikais visame pasaulyje

Tikimasi, kad 5G rinka puikiai susidoros su sunkiais ekonominiais laikais visame pasaulyje

(Baonghean.vn) – Sunki ekonominė padėtis ir geopolitinis neapibrėžtumas visame pasaulyje stabdo mobiliųjų telefonų rinkos augimą, tačiau 5G sektorius tuos sunkumus įveikė ir pasiekė gerų rezultatų.

Nghe An provincijos ginkluotosios pajėgos lankosi ir dovanoja labdaros dovanas Ky Son rajone

Vidaus reikalų emuliacijos skyriaus delegacija – provincijos ginkluotosios pajėgos aplankė Ky Son ir įteikė dovanas

(Baonghean.vn) – Delegacija iš Vidaus reikalų emuliacijos skyriaus – Nghe An provincijos ginkluotosios pajėgos ką tik lankėsi ir įteikė dovanas dviejose pasienio komunose – Bac Ly ir My Ly, Ky Son rajone.

Nghe An nuo 2022 m. pradžios iki dabar pritraukė 31 170 mlrd. VND investicinio kapitalo

Nghe An nuo 2022 m. pradžios iki dabar pritraukė 31 170 mlrd. VND investicinio kapitalo

(Baonghean.vn) – Nuo 2022 m. pradžios iki rugpjūčio 22 d. Nghe An suteikė 77 naujiems projektams, kurių bendras registruotas investicinis kapitalas yra 18 051 mlrd. VND. Bendras naujas ir papildomas kapitalas yra 31 170 mlrd. VND.

Speciali karinė operacija Rusija – Ukraina: 6 mėn., 6 numeriai

Generolas majoras Le Van Cuongas: Speciali karinė operacija Rusija – Ukraina: 6 mėnesiai, 6 numeriai

(Baonghean.vn) – iki 2022 m. rugpjūčio 24 d. Rusijos „specialioji karinė operacija“ Ukrainoje truko 6 mėnesius (182 dienas). Žvelgdamas į 6 mėnesius, generolas majoras Le Van Cuongas iškėlė 6 diskusijų klausimus: 1) Rusijos – Ukrainos karo ištakos; 2) Du Rusijos ir Ukrainos karo etapai; 3) Rusijos neadekvatumas ir nuostoliai; 4) Kam naudingas šis karas; 5) Krymo problema ir atominės bombos panaudojimas; 6) Kuo šis karas baigsis? Šis straipsnis atspindi asmeninę autoriaus nuomonę.

Daina Lam Nghe An: Ar antroji koja stabilizuos rėmą?

Daina Lam Nghe An: Ar antroji koja stabilizuos rėmą?

(Baonghean.vn) – Remiantis statistiniais rezultatais po 12 V lygos 1-2022 m. pirmojo etapo turų, Song Lam Nghe An viršijo 3 geriausius sezono pradžioje užsibrėžtus tikslus, kai su 20 taškų laikinai užėmė antrąją vietą. tie patys 20 taškų su Hai Phong, Topenland Binh Dinh komandomis, tačiau laikinai užėmė aukščiausią vietą dėl skirtumo (14/10 palyginti su 18/16, 17/16). Tai ir „skaičių pasakymo“ istorija, ir pagrindas analizuoti bei įvertinti gerąsias ir blogąsias komandos pirmojo etapo puses.

Mokyklos statybos nebaigtos daug metų, mokytojai ir mokiniai prieš naujus mokslo metus susiduria su sunkumais

Mokyklos statybos nebaigtos daug metų, mokytojai ir mokiniai prieš naujus mokslo metus susiduria su sunkumais

(Baonghean.vn) – Po beveik 3 metų statybos Hung Tay vidurinė mokykla (Hung Nguyen) vis dar nebaigta ir nežino, kada ji bus baigta. Todėl pasiruošimas naujiems mokslo metams jai ir jos mokiniams taip pat daug sunkesnis.

Į vakarus nuo Binh Minh gatvės techninės infrastruktūros elementus investuos ir papuoš Cua Lo Town.

Į vakarus nuo Binh Minh gatvės esančius techninės infrastruktūros elementus investuos ir papuoš Cua Lo Town.

(Baonghean.vn) – Siekdamas sukurti modernų – žalią – švarų – gražų pakrantės miestą, pritraukti turistus ir palengvinti verslo veiklos reorganizavimą, Cua Lo miesto liaudies komitetas parengė bendrąjį miesto techninės infrastruktūros pagražinimo planą ( automobilių stovėjimo aikštelės, šaligatviai, apšvietimas, melioracijos grioviai, medžiai…). Šis planas bus įgyvendinamas nuo 2022 m. IV ketvirčio iki 2025 m.

Kanada grąžins dujų turbinas „Nord Stream“.

Kanada grąžins dujų turbinas „Nord Stream“.

Kanados užsienio reikalų ministrė Melanie Joly rugpjūčio 24 dieną pareiškė, kad Kanada perkels penkias dujų turbinas iš Monrealio atgal į Vokietiją, nepaisant Ukrainos prašymų jas pasilikti.

Šiaurės vidurio ir kalnų koordinacinės tarybos steigimas 2021–2025 m.

Šiaurės vidurio ir kalnų koordinacinės tarybos 2021–2025 m.

Ministras Pirmininkas Pham Minh Chinh ką tik pasirašė 2022 m. rugpjūčio 23 d. sprendimą Nr. 999/QD-TTg, kuriuo įsteigiama Šiaurės vidurio ir kalnų koordinavimo taryba 2021–2025 m. laikotarpiui, siekiant atnaujinti regioninio koordinavimo mechanizmą ir skatinti ekologiškumą, tvarią ir visapusišką plėtrą Šiaurės Midlanduose ir kalnuose. Nuolatinis ministro pirmininko pavaduotojas Pham Binh Minh kaip Tarybos pirmininkas.

Avataras

Siuvėjas sukčiavo, kad pardavė žemę, pasisavindamas beveik 4,5 mlrd. VND

Nguyen Thanh Hoa melavo, kad turi daug žemės sklypų, kuriuos norėjo parduoti; pakvietė nukentėjusiuosius prisidėti pinigais žemei įsigyti, o paskui pasisavino beveik 4,5 mlrd. VND.

„Miss Intercontinental“ konkurso antrininkė yra 1,85 m ūgio

„Miss Intercontinental“ konkurso antrininkė yra 1,85 m ūgio

Rugpjūčio 24 d. vakare Pham Kim Dung, autorių teisių turėtojo atstovas, sakė, kad antrąją vietą užėmęs Bao Ngocas kitą mėnesį vyks į Egiptą varžytis „Miss Intercontinental“.

Ypatingos Vietnamo ir Laoso draugystės puoselėjimas |  2 pamoka: Pasikliaukite žmonėmis

Ypatingos Vietnamo ir Laoso draugystės puoselėjimas | 2 pamoka: Pasikliaukite žmonėmis

(Baonghean.vn) – Pastaraisiais metais Nghe An provincijos pasieniečiai puikiai pasirodė žmonių tarpusavio diplomatijoje. Taip sugriežtinant ir stiprinant draugystės, bendradarbiavimo ir mainų ryšius dėl ekonominio, kultūrinio ir socialinio vystymosi su Laosu ir ypač abiejų pusių pasienio zonoje, aktyviai prisidedant prie taikos, draugystės ir stabilumo sienos puoselėjimo, kūrimo. ir plėtra, tvirtai saugoti teritorinį suverenitetą ir nacionalinės sienos saugumą.

Trenerio asistentas Park Hang-seo vadovauja Nam Dinh klubui;  Vartininkas Dangas Van Lamas turi terminą

Trenerio asistentas Park Hang-seo vadovauja Nam Dinh klubui; Vartininkas Dangas Van Lamas turi terminą

(Baonghean.vn) – trenerio asistentas parkas Hang-seo vadovauja Nam Dinh klubui; Vartininkas Dangas Van Lamas „sutiko sausrą“, turtingą V lygos komandą ištiko bėda; Niukaslas netrukus pasitiks brangiausią naujoką klubo istorijoje… nuostabias sporto naujienas per pastarąsias 24 valandas.

Tekstas: Moteris verkia

Geras tekstas: Verkianti moteris

(Baonghean.vn) – Kalbu tik apie moterų ašaras, bet Ho Huy pastatė apie tai paminklą. Moterų ašaros yra liūdesio ir būklės, meilės ir apsaugos, pasitikėjimo ir vilties ašaros. Kaip ir daugelis kitų Ho Huy prozų, šis kūrinys ne tik užfiksuoja bendras emocijas, bet ir iškelia jas į filosofiją. Kartu su žodžiais, kuriuose gausu vaizdų ir emocijų, tai padarė Ho Huy esė skaitytojams didelį įspūdį.

5-oji atvira teisingumo konferencija provincijose, besiribojančiose su Vietnamo ir Laoso siena Nghe An provincijoje

5-oji atvira teisingumo konferencija provincijose, besiribojančiose su Vietnamo ir Laoso siena Nghe An mieste

(Baonghean.vn) – Rugpjūčio 24 d. popietę Cua Lo mieste, Nghe An provincijoje, Vietnamo teisingumo ministerija kartu su Laoso teisingumo ministerija surengė konferenciją apie Vietnamą dalijančių provincijų teisingumą – Laosą. V-oji plėtra.

Svarbiausi rugpjūčio 24 d

Nghe An: svarbiausi rugpjūčio 24 d

(Baonghean.vn) – Vietnamo teisingumo ministerija ir Laoso Liaudies Demokratinės Respublikos teisingumo ministerija minėjo 40-ąsias teisinio ir teisminio bendradarbiavimo metines; Nghe An paskelbia skaitmeninės transformacijos planą iki 2025 m.; Siūloma apsvarstyti 36 Nghe An kandidatus dėl profesoriaus ir docento pripažinimo; Žvejys, kuris įkrito į jūrą ir dingo žvejodamas… – puiki birželio 24 d.

Yen Hoa

Nghe An: Skatinkite rudens-žiemos turizmo produktų reklamą

(Baonghean.vn) – Orai krypsta į rudenį, o tai reiškia, kad turizmo pramonė pradeda pereiti prie ne sezono, lankytojų ir potyrių skaičius turistų lankomose vietose palaipsniui mažės. Todėl labai reikia populiarinti rudens-žiemos turizmo produktus, išlaikyti lankytojų skaičių ne piko metu, užtikrinti pajamų šaltinį.

knygos įžanga

Nghe An pirmą kartą organizuoja pirmąjį provincijos knygų pristatymo konkursą

(Baonghean.vn) – Nghe An provincijos liaudies komitetas ką tik paskelbė planą surengti 2022 m. Nghe An provincijoje knygų propagavimo ir pristatymo konkursą tema „Knygos ir atsidavimas“. Tai pirmas kartas, kai konkursas vyksta provincijos lygiu.

Vinh universiteto talentingųjų vidurinės mokyklos jaunimas ir Nghe An laikraštis organizuoja programą „Eik į mokyklą su manimi“ Quy Chau rajone.

Vinh universiteto talentingųjų vidurinės mokyklos jaunimas ir Nghe An laikraštis organizuoja programą „Eik į mokyklą su manimi“ Quy Chau rajone.

(Baonghean.vn) – Sunkiomis aplinkybėmis gyvenantys namų ūkiai ir studentai Chau Binh komunoje, Quy Chau rajone, gavo praktiškų ir prasmingų dovanų. Tai motyvacija žmonėms ir vaikams kilti į sunkias aplinkybes, stabilizuoti savo gyvenimą ir mokytis.

14 turas V. Lyga: Song Lam Nghe An gali sustabdyti Hanojaus klubą

14 turas V. Lyga: Ar Song Lam Nghe An gali sustabdyti Hanojaus klubą?

(Baonghean.vn) – V.League 2022 antrosios rungtynės prasidės svarbiausiomis rungtynėmis tarp Song Lam Nghe An ir Hanoi Club. Šis susitikimas turės daug dalykų, kurių verta laukti visos šalies publikos.

Avataras

Kasybos pažeidimų prevencija

(Baonghean.vn) – Pastaraisiais metais padėtis dėl mineralų gavybos ir transportavimo pažeidimų provincijoje komplikavosi. Stiprinant valstybės valdymo tvarką naudingųjų iškasenų srityje, funkciniai sektoriai ir vietovės aktyviai sustiprino kovos su pažeidimais, prevencijos ir griežto elgesio su jais darbą.

36 Nghe An kandidatus siūloma svarstyti dėl profesoriaus ir docento pripažinimo 2022 m.

36 Nghe An kandidatus siūloma svarstyti dėl profesoriaus ir docento pripažinimo 2022 m.

(Baonghean.vn) – Valstybinė profesorių taryba ką tik paskelbė 447 kandidatų sąrašą, kurį Profesorių taryba pasiūlė pripažinti atitinkančiais profesoriaus ir docento vardo standartus 2022 m. Tarp jų yra 36 kandidatai iš Nghe An.

Liaudies menininko Le Khanh gražių jaunų vaizdų serija kaip deivė

Liaudies menininko Le Khanh gražių jaunų vaizdų serija kaip deivė

Le Khanhas yra jauniausias scenos aktorius, kuriam buvo suteiktas liaudies artisto vardas, kai jam ką tik sukako 38 metai. Visą savo gyvenimą, atsidavęs menui, Le Khanhas didžiuojasi karjera tiek teatro, tiek kino srityse.

2022-08-24 Nr.13293

2022-08-24 Nr.13293

(Baonghean.vn) – Nr. 13293, 2022 m. rugpjūčio 24 d.

„Kerštas“ padeda savo broliui, jis automobiliu įvažiavo tiesiai į minią

„Kerštas“ padeda savo broliui, jis automobiliu įvažiavo tiesiai į minią

(Baonghean.vn) – Norėdamas „atkeršyti“ už savo jaunesnįjį brolį, Nguyenas Hai Manh Hungas automobiliu įvažiavo į savo priešininką. Kai jo jaunesnysis brolis buvo suimtas ir nuteistas kalėti už nusikaltimą „Žmogžudystė“, Hungas išvengė medžioklės.

sala

Žvejodamas dingo į jūrą įkritęs žvejys

(Baonghean.vn) – Žvejojant jūroje nuo Ngu salos iki Mat salos, Cua Lo mieste, H., deja, įkrito į jūrą ir dingo.

Stiprinti teisinį ir teisminį bendradarbiavimą, puoselėti ypatingą Vietnamo ir Laoso draugystę

Stiprinti teisinį ir teisminį bendradarbiavimą, puoselėti ypatingą Vietnamo ir Laoso draugystę

(Baonghean.vn) – Rugpjūčio 24 d. rytą Cua Lo mieste Vietnamo teisingumo ministerija ir Laoso Liaudies Demokratinės Respublikos teisingumo ministerija surengė ceremoniją, skirtą teisinio ir teisminio bendradarbiavimo 40-mečiui paminėti.

„Auksinis“ sprendimas judėjimui atkurti pacientams, sergantiems kelio osteoartritu

„Auksinis“ sprendimas, skirtas atkurti judesius pacientams, sergantiems kelio osteoartritu

(Baonghean.vn) – Kelio sąnario osteoartritas yra lėtinė liga, kuri sudaro didelę dabartinių kaulų ir sąnarių ligų dalį; sukelia ilgalaikį skausmą, sumažina ir praranda mobilumą. Reguliariai Nghe An traumų ir ortopedijos ligoninėje atliekama kelio keitimo operacija yra pažangus ir optimalus gydymo sprendimas pacientams, sergantiems sunkiu kelio osteoartritu.

Ypatingos Vietnamo ir Laoso draugystės puoselėjimas |  1 pamoka: meilė tarp kalnų ir upių, upių ir upių

Ypatingos Vietnamo ir Laoso draugystės puoselėjimas: 1 pamoka – meilė tarp kalnų ir upių

(Baonghean.vn) – Vietnamo ir Laoso Liaudies Demokratinės Respublikos ypatingos draugystės, solidarumo ir visapusiško bendradarbiavimo santykiuose Nghe An provincija visada klijuoja dažus ir vystosi kartu su kitomis provincijomis. Šalies, su kuria bendrai siena, provincija. Buvo sustiprinta išorinė partijos veikla, valstybės diplomatija ir žmonių diplomatija tarp abiejų pusių; kad Vietnamo ir Laoso santykiai būtų „amžinai žali, amžinai tvarūs“.

Komentuoti projektus, skirtus paprastų profesinių sąjungų veiklos kokybei gerinti ir streikų prevencijai

Komentuoti projektus, skirtus paprastų profesinių sąjungų veiklos kokybei gerinti, streikų prevencijai ir apribojimui

(Baonghean.vn) – Rugpjūčio 24 d. ryte Provincijos darbo konfederacija surengė Nuolatinio komiteto posėdį, siekdama surinkti nuomones apie daugelį svarbių projektų ir pasirengimo 19-ajam Nghe An provincijos profesinių sąjungų kongresui. 2023 – 2028 metų laikotarpis.

Bài viết cùng chủ đề: