34 lượt xem

Nghệ An tham dự Hội nghị kết nối cung-cầu hàng hóa giữa TP. Hồ Chí Minh và các tỉnh, thành | Thiennhan


Ypatingos Vietnamo ir Laoso draugystės puoselėjimas |  2 pamoka: Pasikliaukite žmonėmis

Ypatingos Vietnamo ir Laoso draugystės puoselėjimas | 2 pamoka: Pasikliaukite žmonėmis

(Baonghean.vn) – Pastaraisiais metais Nghe An provincijos pasieniečiai puikiai pasirodė žmonių tarpusavio diplomatijoje. Taip sugriežtinant ir stiprinant draugystės, bendradarbiavimo ir mainų ryšius dėl ekonominio, kultūrinio ir socialinio vystymosi su Laosu ir ypač abiejų pusių pasienio zonoje, aktyviai prisidedant prie taikos, draugystės ir stabilumo sienos puoselėjimo, kūrimo. ir plėtra, tvirtai saugoti teritorinį suverenitetą ir nacionalinės sienos saugumą.

Trenerio asistentas Park Hang-seo vadovauja Nam Dinh klubui;  Vartininkas Dangas Van Lamas turi terminą

Trenerio asistentas Park Hang-seo vadovauja Nam Dinh klubui; Vartininkas Dangas Van Lamas turi terminą

(Baonghean.vn) – trenerio asistentas parkas Hang-seo vadovauja klubui „Nam Dinh“; Vartininkas Dangas Van Lamas „sutiko sausrą“, turtingą V lygos komandą ištiko bėda; Niukaslas netrukus pasitiks brangiausią naujoką klubo istorijoje… nuostabias sporto naujienas per pastarąsias 24 valandas.

Tekstas: Moteris verkia

Geras tekstas: Moteris verkia

(Baonghean.vn) – Kalbu tik apie moterų ašaras, bet Ho Huy apie tai pastatė paminklą. Moterų ašaros yra liūdesio ir būklės, meilės ir apsaugos, pasitikėjimo ir vilties ašaros. Kaip ir daugelis kitų Ho Huy prozų, šis kūrinys ne tik užfiksuoja bendras emocijas, bet ir iškelia jas į filosofiją. Kartu su žodžiais, kuriuose gausu vaizdų ir emocijų, tai padarė Ho Huy esė skaitytojams didelį įspūdį.

5-oji atvira teisingumo konferencija provincijose, besiribojančiose su Vietnamo ir Laoso siena Nghe An provincijoje

5-oji atvira teisingumo konferencija provincijose, besiribojančiose su Vietnamo ir Laoso siena Nghe An provincijoje

(Baonghean.vn) – Rugpjūčio 24 d. popietę Cua Lo mieste, Nghe An provincijoje, Vietnamo teisingumo ministerija kartu su Laoso teisingumo ministerija surengė konferenciją apie Vietnamą dalijančių provincijų teisingumą – Laosą. V-oji plėtra.

Svarbiausi rugpjūčio 24 d

Nghe An: svarbiausi rugpjūčio 24 d

(Baonghean.vn) – Vietnamo teisingumo ministerija ir Laoso Liaudies Demokratinės Respublikos teisingumo ministerija minėjo 40-ąsias teisinio ir teisminio bendradarbiavimo metines; Nghe An paskelbia skaitmeninės transformacijos planą iki 2025 m.; Siūloma apsvarstyti 36 Nghe An kandidatus dėl profesoriaus ir docento pripažinimo; Žvejodamas dingo į jūrą įkritęs žvejys… birželio 24 d.

Yen Hoa

Nghe An: Reklamuokite turizmo produktus Ruduo – žiema

(Baonghean.vn) – Orai krypsta į rudenį, o tai reiškia, kad turizmo pramonė pradeda pereiti prie ne sezono, lankytojų ir potyrių skaičius turistų lankomose vietose palaipsniui mažės. Todėl labai reikia populiarinti rudens-žiemos turizmo produktus, išlaikyti lankytojų skaičių ne piko metu, užtikrinti pajamų šaltinį.

knygos įžanga

Nghe An pirmą kartą organizuoja pirmąjį provincijos knygų pristatymo konkursą

(Baonghean.vn) – Nghe An provincijos liaudies komitetas ką tik paskelbė planą surengti 2022 m. Nghe An provincijoje knygų propagavimo ir pristatymo konkursą tema „Knygos ir atsidavimas“. Tai pirmas kartas, kai konkursas vyksta provincijos lygiu.

Vinh universiteto talentingųjų vidurinės mokyklos jaunimas ir Nghe An laikraštis organizuoja programą „Eik į mokyklą su manimi“ Quy Chau rajone.

Vinh universiteto talentingųjų vidurinės mokyklos jaunimas ir Nghe An laikraštis organizuoja programą „Eik į mokyklą su manimi“ Quy Chau rajone.

(Baonghean.vn) – Sunkiomis aplinkybėmis gyvenantys namų ūkiai ir studentai Chau Binh komunoje, Quy Chau rajone, gavo praktiškų ir prasmingų dovanų. Tai motyvacija žmonėms ir vaikams kilti į sunkias aplinkybes, stabilizuoti savo gyvenimą ir mokytis.

14 turas V. Lyga: Song Lam Nghe An gali sustabdyti Hanojaus klubą

14 turas V. Lyga: Ar Song Lam Nghe An gali sustabdyti Hanojaus klubą?

(Baonghean.vn) – V.League 2022 antrosios rungtynės prasidės svarbiausiomis rungtynėmis tarp Song Lam Nghe An ir Hanoi Club. Šis susitikimas turės daug dalykų, kurių verta laukti visos šalies publikos.

Avataras

Kasybos pažeidimų prevencija

(Baonghean.vn) – Pastaraisiais metais padėtis dėl mineralų gavybos ir transportavimo pažeidimų provincijoje komplikavosi. Stiprinant valstybės valdymo tvarką naudingųjų iškasenų srityje, funkciniai sektoriai ir vietovės aktyviai sustiprino kovos su pažeidimais, prevencijos ir griežto elgesio su jais darbą.

36 Nghe An kandidatus siūloma svarstyti dėl profesoriaus ir docento pripažinimo 2022 m.

36 Nghe An kandidatus siūloma svarstyti dėl profesoriaus ir docento pripažinimo 2022 m.

(Baonghean.vn) – Valstybinė profesorių taryba ką tik paskelbė 447 kandidatų sąrašą, kurį Profesorių taryba pasiūlė pripažinti atitinkančiais profesoriaus, docento vardo standartus 2022 m. Tarp jų yra 36 kandidatai iš Nghe. An.

Liaudies menininko Le Khanh gražių jaunų vaizdų serija kaip deivė

Liaudies menininko Le Khanh gražių jaunų vaizdų serija kaip deivė

Le Khanh yra jauniausias scenos aktorius, kuriam suteiktas liaudies artisto vardas, jam 38 metai. Visą savo gyvenimą, atsidavęs menui, Le Khanhas didžiuojasi karjera tiek teatro, tiek kino srityse.

„Kerštas“ padeda savo broliui, jis automobiliu įvažiavo tiesiai į minią

„Kerštas“ padeda savo broliui, jis automobiliu įvažiavo tiesiai į minią

(Baonghean.vn) – Norėdamas „atkeršyti“ už savo jaunesnįjį brolį, Nguyenas Hai Manh Hungas automobiliu įvažiavo į savo priešininką. Kai jo jaunesnysis brolis buvo suimtas ir nuteistas kalėti už nusikaltimą „Žmogžudystė“, Hungas išvengė medžioklės.

sala

Žvejodamas dingo į jūrą įkritęs žvejys

(Baonghean.vn) – Žvejojant jūroje nuo Ngu salos iki Mat salos, Cua Lo mieste, H., deja, įkrito į jūrą ir dingo.

Stiprinti teisinį ir teisminį bendradarbiavimą, puoselėti ypatingą Vietnamo ir Laoso draugystę

Stiprinti teisinį ir teisminį bendradarbiavimą, puoselėti ypatingą Vietnamo ir Laoso draugystę

(Baonghean.vn) – Rugpjūčio 24 d. rytą Cua Lo mieste Vietnamo teisingumo ministerija ir Laoso Liaudies Demokratinės Respublikos teisingumo ministerija surengė ceremoniją, skirtą teisinio ir teisminio bendradarbiavimo 40-mečiui paminėti.

„Auksinis“ sprendimas judėjimui atkurti pacientams, sergantiems kelio osteoartritu

„Auksinis“ sprendimas, skirtas atkurti judesius pacientams, sergantiems kelio osteoartritu

(Baonghean.vn) – Kelio sąnario osteoartritas yra lėtinė liga, kuri sudaro didelę dabartinių kaulų ir sąnarių ligų dalį; sukelia ilgalaikį skausmą, sumažina ir praranda mobilumą. Nghe An traumų ir ortopedijos ligoninėje reguliariai atliekama kelio sąnario keitimo operacija yra pažangus ir optimalus gydymo sprendimas pacientams, sergantiems sunkiu kelio osteoartritu.

Ypatingos Vietnamo ir Laoso draugystės puoselėjimas |  1 pamoka: meilė tarp kalnų ir upių, upių ir upių

Ypatingos Vietnamo ir Laoso draugystės puoselėjimas: 1 pamoka – meilė tarp kalnų ir upių

(Baonghean.vn) – Vietnamo ir Laoso Liaudies Demokratinės Respublikos ypatingos draugystės, solidarumo ir visapusiško bendradarbiavimo santykiuose Nghe An provincija visada klijuoja dažus ir vystosi kartu su kitomis provincijomis. Šalies, su kuria bendrai siena, provincija. Buvo sustiprinta išorinė partijos veikla, valstybės diplomatija ir žmonių diplomatija tarp abiejų pusių; kad Vietnamo ir Laoso santykiai būtų „amžinai žali, amžinai tvarūs“.

Komentuoti projektus, skirtus paprastų profesinių sąjungų veiklos kokybei gerinti ir streikų prevencijai

Komentuoti projektus, skirtus paprastų profesinių sąjungų veiklos kokybei gerinti, streikų prevencijai ir apribojimui

(Baonghean.vn) – Rugpjūčio 24 d. ryte Provincijos darbo konfederacija surengė Nuolatinio komiteto posėdį, siekdama surinkti nuomones apie daugelį svarbių projektų ir pasirengimo Nghe An provincijos 19-ajam profesinių sąjungų kongresui. 2023 – 2028 metų laikotarpis.

Nauji mokslo metai

Daugelis mokyklų „pakeičia odą“, pasitikdamos naujus mokslo metus

(Baonghean.vn) – Pastaraisiais metais mokyklų patalpų statyba sulaukė ypatingo dėmesio iš daugelio vietovių ir visų lygių valdžios institucijų. Dėl to prieš naujus mokslo metus buvo užbaigta ir pradėta naudoti daug naujų projektų, paruoštų vėl priimti mokinius į mokyklą.

Ministras pirmininkas Pham Minh Chinh pirmininkavo teminiam Vyriausybės posėdžiui dėl įstatymų leidybos

Ministras pirmininkas Pham Minh Chinh pirmininkavo teminiam Vyriausybės posėdžiui dėl įstatymų leidybos

Šį rytą (rugpjūčio 24 d.) ministras pirmininkas Pham Minh Chinh pirmininkavo teminiam vyriausybės posėdiui 2022 m. rugpjūčio mėn., kuriame buvo svarstomi 4 įstatymų projektai, įskaitant Žemės įstatymą (pataisytas).

Parama statyti dėkingumo namus Dien Chau politikų šeimoms

Parama statyti dėkingumo namus politikų šeimoms Dien Chau rajone

(Baonghean.vn) – Rugpjūčio 24 d. rytą Vietnamo kooperatyvo bankas (Co-opBank) Nghe An filialas, suderintas su vietos valdžia, skyrė 70 mln. VND šeimoms skirtų padėkos namų statybai paremti. Dien Bich komunoje, Dien Chau rajone.

Kandidatas į Didžiosios Britanijos premjerą teigia esąs pasirengęs prireikus panaudoti branduolinį ginklą

Kandidatas į Didžiosios Britanijos premjerą teigia esąs pasirengęs prireikus panaudoti branduolinį ginklą

(Baonghean.vn) – Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorė ir kandidatė į ministrus pirmininkus Liz Truss sakė esanti pasirengusi panaudoti branduolinį ginklą, jei to prireiks.

Nghe An tradicinės medicinos ligoninė pratęsia savanorystės kelionę bendruomenės sveikatos labui

Nghe An tradicinės medicinos ligoninė pratęsia savanorystės kelionę bendruomenės sveikatos labui

(Baonghean.vn) – Neseniai 400 neturtingų žmonių Dong Van rajone (Tan Ky) gavo nemokamą medicininę apžiūrą, medicinos konsultacijas ir sveikatos konsultacijas per labdaros programą, kurią koordinavo Nghe An Tradicinės medicinos ligoninės. organizacijos sąjunga. Tai viena prasmingų veiklų, kasmet Ligoninės organizuojamų savanorystės programų ciklo dalis.

Sekretoriato direktyva dėl ekonominės diplomatijos šalies vystymuisi iki 2030 m

Sekretoriato direktyva dėl ekonominės diplomatijos šalies vystymuisi iki 2030 m

Sekretoriato nuolatinis sekretorius Vo Van Thuongas ką tik pasirašė ir paskelbė Sekretoriato direktyvą Nr.15-CT/TW dėl ekonominės diplomatijos šalies vystymuisi iki 2030 m.

Viettel Money grąžina 50% registracijos mokesčio už priėmimą į universitetus ir kolegijas

Viettel Money grąžina 50% registracijos mokesčio už priėmimą į universitetus ir kolegijas

(Baonghean.vn) – Siekdama paremti studentus šių metų priėmimo sezono metu, nuo 2022 m. rugpjūčio 24 d. iki 2022 m. rugpjūčio 31 d. 17.00 val., „Viettel Money“ taiko specialią AKCIJĄ, kai klientai sumoka mokestį. Stojamojo į universitetus ir kolegijas mokesčiai.

„Nghe An“ išleidžia skaitmeninės transformacijos planą iki 2025 m

„Nghe An“ išleidžia skaitmeninės transformacijos planą iki 2025 m

(Baonghean.vn) – Plane reikalaujama, kad vadovai ir visi kadrai bei visų lygių agentūrų, padalinių ir valdžios tarnautojai apibrėžtų skaitmeninę transformaciją, skaitmeninės valdžios plėtrą, išmaniuosius miestus. Skaitmeninė ekonomika skaitmeninės visuomenės link yra svarbi ir nuolatinė užduotis. ..

Australijos bankai atsisako skolinti benzininiams automobiliams pirkti

Australijos bankai atsisako skolinti benzininiams automobiliams pirkti

Australijos bankas nuo 2025 metų nepriims paskolų automobiliams su vidaus degimo varikliais.

Patrankos

Nghe An: areštuotas objektas, kuriame buvo beveik 900 kg sprogmenų

(Baonghean.vn) – Po stebėjimo laikotarpio, rugpjūčio 22 d. 21.30 val., Dien Chau rajono policija aptiko ir suėmė Mai Thi Ly, susijusį su neteisėtu petardų laikymu. Atitinkamai buvo paimta dešimtys maišų, kuriuose buvo daugiau nei 845 kg sprogstamųjų fejerverkų.

„Toyota Cup 2022“ nacionaliniame U9 futbolo turnyre dalyvauja 16 komandų.

U9 SLNA yra stiprus kandidatas laimėti 2022 m. Toyota U9 nacionalinį čempionatą; Huynh Nhu treniruojasi su komandos draugais Lank Fc Vilaverdense

(Baonghean.vn) – Rugpjūčio 23 d. rytą Huynh Nhu surengė pirmąją treniruotę su savo naujaisiais komandos draugais; U9 SLNA laikomas stipriu kandidatu laimėti 2022 m. Toyota U9 nacionalinį čempionatą…tai puikios sporto naujienos, kurios ką tik įvyko.

2 gražios, talentingos „Kalendoriaus karalienės“ Diem My dukros

2 gražios, talentingos „Kalendoriaus karalienės“ Diem My dukros

Diem My 6X dukterys ne tik paveldėjo „kalendoriaus nuotraukų karalienės“ grožį, bet ir turi puikių akademinių pasiekimų JAV, laisvai kalba 4 kalbomis.

Bài viết cùng chủ đề: