5 lượt xem

Nhận định QPR vs Cardiff (22h 05/03/2022) vòng 36 Hạng nhất Anh: Đối thủ ưa thích | Thiennhan

Ketvirtadienis, 2022-03-03 19:06

QPR vs Cardiff vertinimas, futbolo lažybos, ekspertų analizė, Queens Park Rangers vs Cardiff rungtynių (2022 m. kovo 5 d.) rezultatų prognozavimas Anglijos pirmojo diviziono 36-ojo turo rėmuose.

QPR vs Cardiff (2022 m. kovo 5 d.) 36 turas JK pirmasis divizionas: mėgstamiausias varžovas 1
QPR ir Cardiff (2022 m. kovo 5 d.) Anglijos pirmojo diviziono 36 turas

QPR prieš Kardifus

Čempionatas žengia į finalinius etapus, QPR su 56 taškais užima 5 vietą po 34 rungtynių. Varžybos dėl 2 vietos Londono komandai atrodo neįmanomas uždavinys, todėl dabar tikslas yra sutelkti dėmesį į vietos 6 geriausiųjų išlaikymą. Tačiau Markas Warburtonas ir jo mokiniai netrukus turi pagerinti savo pasirodymą, kai pralaimėjo 3 iš paskutinių 5 rungtynių Anglijos pirmajame divizione. Pralaimėjimai prieš Barnsley, Millwall ir ypač Blackburn stumia šią komandą į pavojingą situaciją, kai po truputį artėja žemiau esančios komandos. Vienintelė QPR pergalė vasario mėnesį buvo pasiekta prieš du turus 2:1 nugalėjus „Blackpool“.

Kalbant apie Cardiff, dabartinis jų tikslas yra išlikti Anglijos pirmajame divizione šį sezoną su 39 taškais ir užimti 18 vietą po 35 turo. Skirtumas tarp jų ir iškritimo grupės yra 16 taškų. , saugus atstumas, bet negaliu būti tikras. Neseniai Steve’o Morisono armijos pasirodymas yra gana geras, jie pralaimėjo tik 2 rungtynes ​​prieš 6 geriausias komandas, tokias kaip Huddersfield ir Fulham per pastarąsias 5 rungtynes. Laimėjo prieš Coventry, o neseniai namuose 1:0 nugalėjo Derbį.

QPR vs Cardiff įvertinimas (2022 m. kovo 5 d.) 36 turas JK pirmasis divizionas: mėgstamiausias varžovas 2
QPR iškovos pergalę prieš pažįstamą varžovą (Nuotrauka: įvartis)

Nuo 2018-2019 metų sezono šios dvi komandos čempionate susitiko 6 kartus. Kardifas vis dar yra mėgstamiausias QPR grobis, kai namų komanda laimėjo 5 kartus ir turėjo patirti tik 1 pralaimėjimą. Pirmosiose šio sezono rungtynėse QPR namuose 1:0 laimėjo prieš „Cardiff“.

QPR įvarčių forma gana stabili – po 34 rungtynių įmušti 49 įvarčiai. Gynyba vis dar yra vieta, kur Markas Warburtonas turi tobulėti, kai jis turi 39 kartus paimti kamuolį. QPR namų forma yra gana gera – po 18 namų rungtynių šį sezoną iškovojo 9 pergales ir sužaidė 6 lygiąsias. Jie įmušė 26 įvarčius ir praleido tik 15 įvarčių.

Kita vertus, „Cardiff“ taip pat turi ne mažiau konkurencingą puolimą, kai taip pat turi 41 įvartį. Tačiau jų gynyba reguliariai žaisdavo prastai ir iki šiol šį sezoną nusileido 54 kartus. Steve’o Morisono forma išvykoje nėra gera, kai žaidžiant išvykoje yra tik 5 pergalės, 4 lygiosios ir 8 pralaimėjimai.

Informacija apie QPR vs Cardiff

QPR: Wallace’as, Dykesas negali žaisti dėl traumos

Cardiff: Morrisonas, Nelsonas, Wattersas negali žaisti dėl traumos

Numatomos sudėties QPR prieš Cardiff

QPR: Dieng – Barbet, Dunne, Dickie – Odubajo, Field, Hendrick, Adomah, Chair, Johansen – Willock.

Cardiff: Smithies – Bagan, McGuinness, Flint, Perry Ng, Drameh – Ralls, Wintle, Doyle – Davies, Hugill.

Šansai QPR vs Cardiff

QPR vs Cardiff komentaras (2022 m. kovo 5 d., 22 d.) 36 turas JK pirmasis divizionas: mėgstamiausias varžovas 3

Numatykite rezultatą QPR vs Cardiff

Numatykite rezultatą: QPR 2 – 0 Cardiff.

Bài viết cùng chủ đề: