0 lượt xem

Nhận định Verona vs Torino (23h 14/05/2022) vòng 37 Serie A: Hòa không cảm xúc | Thiennhan

Trečiadienis, 2022-11-05 08:30

„Verona vs Torino“ komentarai, futbolo šansai, ekspertų analizė, „Verona“ ir „Torino“ rungtynių rezultatų prognozė (23 val., 2005-05-14) „Serie A“ 37-ojo turo rėmuose.

„Verona“ – „Torino“ (2022 m. gegužės 14 d.) „Serie A“ 37 turas: be emocijų 1
„Verona“ – „Torino“ (2022-05-14 23 val.) „Serie A“ 37 turas

Verona vs Turinas apžvalga

„Serie A“ turi tik du turus oficialiai uždaryti uždangą. Kalbant apie Veroną, jie nebeturi durų varžytis pagrindiniuose turnyruose. Taigi likusią šio sezono dalį Igorio Tudoro armija neturės didelio spaudimo. Paskutinėse rungtynėse jie nesugebėjo sustabdyti mašinos pavadinimu „AC Milan“. Šiuo metu namų komanda Marcantonio Bentegodi su 52 taškais užima 9 vietą ir nuo šeštos vietos atsilieka 7 taškais.

Kaip ir Verona, Torino oficialiai buvo leista likti Serie A kitą sezoną. Dabar karštis bus čempionato lenktynėse, 4 geriausiųjų ir kovose dėl kelialapio į iškritimą. Ivano Juričiaus kariuomenė su 47 taškais šiuo metu užima 10 vietą. Tiek pat taškų, kiek už Sassuolo esanti komanda, bet didesnis įvarčių skirtumas. Per 36 rungtynes ​​Torino iškovojo 12 pergalių, 11 sužaidė lygiosiomis ir patyrė 13 pralaimėjimų.

„Verona“ – „Torino“ (2022 m. gegužės 14 d.) „Serie A“ 37 turas: be emocijų 2
Šios rungtynės turės įtakos atstumui tarp dviejų komandų (Nuotrauka: Twitter)

Per paskutines 9 rungtynes ​​7 kartus „Verona“ ir „Torino“ buvo neįtikinami, likusias 2 pergales buvo padalintos po lygiai. Tačiau Igorio Tudoro kariuomenė turi šiokį tokį psichologinį pranašumą žaidžiant namuose su Marcantonio Bentegodi. Pagal statistiką, per pastaruosius 4 kartus sutikę Torino, šeimininkai Ivano Juričiaus kariuomenės nepaleido išvykti su jokia pergale.

Kalbant apie Veronos būklę šiuo metu, tai frazė „pulti ir sunaikinti“. Po 36 rungtynių jie turi 62 kartus priversti varžovą į tinklą pasiimti kamuolį. Puolėje ryškiausias žaidėjas – Giovanni Simeone, ekipai įnešęs 16 įvarčių. Tačiau nerimą kelia šeimininkų Marcantonio Bentegodi gynyba. Per pastarąsias 5 rungtynes ​​jie nusileido 9 kartus. Iki šiol Igorio Tudoro auklėtiniams kamuolį tekdavo paimti 55 kartus.

Priešingoje pusėje „Torino“ turi blogą puolimą, netgi galima sakyti, kad „Serie A“ yra gana bloga. Tačiau pastaruoju metu jų puolimas šiek tiek pagerėjo. Tą įrodo 10 įvarčių per pastarąsias 5 rungtynes, o tai taip pat padidina Ivano Juričiaus armijos varžovo tinklo išplėšimų skaičių iki 45. Nepaisant blogos atakos, gynyba yra Torino ginklas. Po 36 rungtynių jie nusileido tik 38 kartus.

Force informacija Verona vs Turinas

Verona: išeikite su stipriausia sudėtimi

Torino: išeikite su stipriausia komanda

Verona ir Turino numatoma sudėtis

Verona: Montipo, Faraoni, Casale, Gunteris, Ceccherini, Lazovičius, Tameze, Ilicas, Barakas, Caprari, Simeone.

„Torino“: Savičius, BremerSingo, Rodriguezas, Vojvoda, Lukičius, Pobega, Mandragora, Praetas, Brekalo, Sanabria.

Šansai Verona vs Turinas

Verona prieš Torino vertinimas (2022 m. gegužės 14 d.) Serie A 37 turas: emocingas lygiosios 3

Veronos prieš Turiną prognozės

Numatykite rezultatą: „Verona“ 1:1 Turinas