37 lượt xem

Review son Innisfree Vivid Cotton Ink: Bảng màu đẹp, nhẹ môi | Thiennhan

Naujoji Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažų linija priverčia daugybę moterų plazdėti dėl nuostabios blizgančios spalvų paletės, kuri itin lengva ant lūpų. Leiskite „BlogAnChoi“ sužinoti daugiau apie šį produktą!

Apie Innisfree prekės ženklą

„Innisfree“ yra populiarus Korėjos populiarus kosmetikos prekės ženklas, priklausantis „AmorePacific Group“. Ne tik Azijoje, Innisfree dabar yra vienas garsiausių kosmetikos prekių ženklų visame pasaulyje, pasižymintis aukštos kokybės ir efektyviais produktais.

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
„Innisfree“ yra garsus Korėjos kosmetikos prekės ženklas. (Šaltinis: internetas)

Išsamų BlogAnChoi straipsnį apie Innisfree kosmetikos prekės ženklą galite perskaityti čia

„Innisfree“ gamina įvairias kosmetikos linijas, skirtas veido, kūno priežiūros, plaukų priežiūros ir makiažo produktams. 2018 m. Innisfree pristatė naują Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažų liniją, kuri sukėlė puikios kokybės sprogimą.

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažų linija yra pamėgta daugelio moterų. (Šaltinis: internetas)

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažų pakuotė, dizainas

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažai turi vienodą pakuotės dizainą iš lūpų dažų apvalkalo, lūpų dažų spalva yra tos pačios spalvos. Lūpų dažų apvalkalo spalva yra viduje esančių lūpų dažų spalva, kuri pastaraisiais metais yra labai populiarus dizainas. Paprasta pakuotė ir grubus plastikas lūpų dažų dizainą daro prabangesnį.

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
Dėl sinchroninio spalvų dizaino Innisfree lūpų dažai tampa stilingesni. (Šaltinis: internetas)

Kiekvienas Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažas sveria 4g, lūpų dažų korpusas sukurtas cilindro formos, aukštis apie 1 pirštą. Ant lazdelės korpuso atspausdintas „Innisfree“ logotipas, o informacija, tokia kaip ingredientai, naudojimas ir kt., atspausdinta korėjiečių kalba.

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažai turi tvirtą pakuotę, kuri yra sunki rankoje. (Šaltinis: internetas)

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažų antgalis sukurtas pažįstamos nuožulnios formos, padedantis greitai, patogiai paskleisti spalvą ir lengviau kontūruoti lūpas.

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
Nuožulnus galiukas palengvina lūpų dažų tepimą. (Šaltinis: internetas)

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažų paletė

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažų liniją sudaro 15 spalvų, visų tulpių tema, ir išleidžiama 3 skirtingomis partijomis, po 5 spalvas.

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
„Innisfree“ lūpų dažai įkvėpti švelnių tulpių. (Šaltinis: internetas)

2017 m. balandį bendrovė išleido pirmuosius lūpų dažus, pažyminčius Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažų linijos pavadinimą. 5 spalvų kolekcija, įkvėpta tyro moters lūpų grožio, pavadinta „Innisfree Vivid Cotton Ink My Lips But Better Endpoint King“.

 • 1 spalva oranžinė tulpė: Oranžiniai tonai lengvai ne per ryškus, tiek jaunas, tiek dinamiškas, neprarandantis švelnumo. Ši spalva tinka daugeliui odos spalvų, nepadaro odos per daug geltonos spalvos, tinka į mokyklą, išeinant, į darbą, …
 • 2 spalva koralinė tulpė: Koralų tonai, susimaišę tarp oranžinės ir rožinės spalvos, yra ir mieli, ir labai moteriški. Tai lūpų dažų spalva, kurią renkasi daugelis studentų, nes ją itin paprasta naudoti.
 • Spalva Nr. 3 Rožinė tulpė: Rožinė spalva harmoningai sumaišyta, kaip ir tikroji tulpių spalva, giliai rožinė spalva padeda jūsų lūpoms atrodyti gaiviau.
 • Spalva Nr. 4 Raudona tulpė: Raudoni lūpų dažai su trupučiu rožinės spalvos būdingi korėjietiškoms lūpų dažų linijoms, tai bet kokiu atveju tinkanti spalva, tinkanti prie daugybės skirtingų makiažo stilių.
 • 5 sezonas Burgundijos tulpė: Violetinė rožinė spalva itin madinga ir itin glostanti, be to, ši lūpų dažų spalva taip pat padeda jūsų dantims atrodyti baltesniems!
„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažų linija pirmą kartą debiutavo su 5 patraukliomis spalvomis. (Šaltinis: internetas)

2018 m. vasario mėn. „Innisfree“ pristatė kitą šios lūpų dažų linijos partiją „Innisfree Vivid Cotton Ink Autumn Termination System“. Spalvas šį kartą įkvėpė švelnūs, švelnūs rudens lapai.

 • 6 spalva šviesiai smėlio spalvos tulpė: Nuogas oranžinis tonas yra itin vakarietiškas, tačiau nepamirškite kruopščiai pasidaryti akių ir skruostų, kai naudojate šią spalvą!
 • 7 spalvos rožinė tulpių puokštė: Šviesios, moteriškos, pieniškos rožinės spalvos, itin tinkančios baltoms merginoms!
 • Spalva Nr. 8 džiovintų tulpių nude: Madinga žemiška raudona spalva itin glostanti! Tai labai populiari spalva ir tinka daugeliui skirtingų odos tonų.
 • Spalva Nr. 9 Vintage Plum Tulip: Rožiniai violetiniai ir rudi tonai yra labai puošnūs ir asmeniški. Ši spalva itin tinka vakarėliams, vakarėliams.
 • Spalva Nr. 10 Rudosios arbatos tulpė: Oranžiniai raudoni tonai yra labai karšti, tai yra pati paklausiausia Innisfree Vivid Cotton lūpų dažų linijos spalva.
„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
Antroji Innisfree išleista kolekcija apima švelnius, moteriškus tonus. (Šaltinis: internetas)

Kaip unikali meno kolekcija, Innisfree Vivid Cotton Ink Art Maple Collection Released lūpų dažai 2018 m. rugpjūčio mėnesį buvo pristatyti trečią kartą. Šioje kolekcijoje, kurios stilius išsiskiria kaip klevo lapai, yra itin madingų spalvų.

 • Spalva Nr. 11 tuščiaviduris smėlio spalvos klevas: Moteriška persikinė spalva, jei šepečiu lūpas suteiksite švelnią, natūralią spalvą kaip tikroji lūpų spalva.
 • Spalva Nr. 12 Pitch Beige Maple: Unikali koralų raudonumo spalva, labai paprasta naudoti kasdien.
 • Spalva Nr. 13 Scarlet Maple: Grynas raudonas žavesys, traukiantis akį, yra visų akių dėmesio centre.
 • Spalva Nr. 14 Plytų rudas klevas: Plytų raudona yra ir švelni, ir asmeniška, tinka daugeliui odos atspalvių ir labai pagarbi, kai naudojama.
 • Spalva #15 Chili Brown Maple: Raudoni tonai su ryškios oranžinės spalvos atspalviu yra žinomos spalvos, kurios dažnai naudojamos.
„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
3-iojo pristatymo lūpų dažai apima visas itin madingas spalvas. (Šaltinis: internetas)

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažai

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažų linijoje yra daug natūralių ingredientų, padedančių lūpoms išlikti drėkinamoms ir minkštoms visą dieną, pavyzdžiui:

 • Mango sėklų aliejus: Gausu izo stearino rūgšties, kuri padeda padidinti elastingumą, išlaikyti lūpas drėkinamas.
 • Camellia eterinis aliejus: Skatina antioksidacinius fermentus, mažina saulės spindulių sukeltus senėjimo požymius.
 • Avokadų aliejus: Suteikia puikią drėgmę, išlaiko lūpas minkštas ir lygias.
 • Dažiklis: CI 45410 / Red 28 Lake, CI 77891 / Titanium Dioxide,…
„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažuose yra daug natūralių ingredientų, kurie maitina švelnias ir lygias lūpas. (Šaltinis: internetas)

Produkte taip pat yra kitų ingredientų, tokių kaip: Vanduo, oktildodekanolis, hidrintas poliizobutenas, dimetikonas, trimetilsiloksisilikatas, izododekanas,…

Kaip naudoti Innisfree Vivid Cotton Ink . lūpų dažus

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažus galite naudoti dviem toliau nurodytais būdais:

Kaip valyti lūpas

 • Vartodami lūpų dažus, nuvalykite lūpų dažų kiekį ant galiuko, kad lūpų dažai nebūtų per stori!
 • Ant vidinės lūpų pusės užtepkite ploną lūpų dažų sluoksnį.
 • Švelniai suimkite lūpas, kad lūpų dažų spalva tolygiai pasiskirstytų, blukdama link lūpų linijos.

Kaip užtepti pilnas lūpas

 • Lūpų dažus tepkite nuo lūpų centro iki lūpų krašto.
 • Lūpų dažų šepetėlio galiuku atidžiai nubrėžkite lūpų kontūrus.
 • Dar kartą užtepkite lūpų dažus, kad gautumėte tiksliausią spalvą.
„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažai daro lūpas putlias ir viliojančias. (Šaltinis: internetas)

Ar „Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažai yra geri?

Pirmąjį įspūdį man padarė Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažai su itin miela „nykštukų grybo“ įpakavimu. Lūpų dažų dėklas ir lūpų dažų korpusas yra sukurti tos pačios spalvos ir viduje yra tos pačios spalvos, todėl labai patogu atpažinti lūpų dažų spalvą. Lūpdažio korpusas labai tvirtas rankoje, lukštas padengtas grubiu sluoksniu, kad dizainas būtų prabangesnis.

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
Įspūdingas dizainas yra didelis Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažų pliusas. (Šaltinis: internetas)

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažų šepetėlio galvutė yra įprasto dizaino, kaip ir daugelis kitų kreminių lūpų dažų linijų, šepetėlio galvutė yra maža ir šiek tiek nusklembta vienoje pusėje, kad būtų lengviau kontūruoti lūpas. Lūpų dažų dangtelis nėra labai sandarus, tik šiek tiek pasukite ir jis iškart atsidaro, todėl jei norite jį pasiimti su savimi, kai išeisite, nepamirškite atsargiai uždaryti! Šios Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažų linijos paletė itin įvairi ir paprasta naudoti, man jau priklauso 4 šios lūpų dažų linijos spalvos!

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažai sujungia ypatingą kremo ir atspalvio formą. (Šaltinis: internetas)

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažai yra gana skysti, kremo ir atspalvio mišinys, todėl džiūsta šiek tiek ilgiau, todėl tepant reikia atkreipti dėmesį, nes kitaip prilips prie dantų. Lūpdažis labai malonaus lengvo vaisių kvapo, toms, kurios nemėgstate kosmetikos kvapo, prieš perkant reikėtų pagalvoti!

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažai yra lengvo, gaivaus kvapo. (Šaltinis: internetas)

Patepant lūpas Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažus, pirmasis sluoksnis suteikia gana švelnią spalvą, kuri labai tinka šepetėliui einant į mokyklą. Lūpų balzamas turi balzamą, todėl sukuria lengvą blizgesį, todėl lūpos atrodo pilnesnės ir pilnesnės šukuojant visas lūpas. Nors mano lūpos gana sausos, lūpų dažai vis tiek labai glotnūs ir nesimato jokių lūpų atspaudų, kuo esu be galo patenkinta.

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
Lūpų dažų spalva yra standartinė nuo pirmo braukimo ir neatskleidžia jokių lūpų atspaudų. (Šaltinis: internetas)

Kasdien naudoju Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažus, tačiau mano lūpos vis tiek išlaiko natūralią spalvą ir visada yra drėkinamos. Tačiau pavalgius ar normaliai palikus apie 4-5 valandas, lūpų dažai labai blunka, palikdami tik lengvą atspalvio sluoksnį, tad tenka tepti dar kartą. Už prieinamą kainą už kokybiškus lūpų dažus, tokius kaip „Innisfree Vivid Cotton Ink“, tai visiškai to verta!

Klientų, naudojusių Innisfree Vivid Cotton Ink . lūpų dažus, atsiliepimai

Apžvalga iš kanalo Sheis.vn

Apžvalga iš Letsplaymakeup kanalo

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažų privalumai ir trūkumai

Privalumai

 • Gražaus dizaino, subtilus ir kompaktiškas.
 • Spalvų paletė įvairi, lengvai pasirenkama ir paprasta naudoti kiekvieną dieną.
 • Lengva rasti ir nusipirkti.
 • Gera kaina.
 • Lūpdažis švelnus ir glotnus, spalva standartinė ir graži.
 • Neatskleidžia lūpų griovelių.
 • Lengvi lūpų dažai, spalva išsilaiko 4-5 valandas.
 • Lūpų dažuose yra maistinių medžiagų, kurios nesausina lūpų, o tuo pačiu išlaiko lūpas minkštas ir lygias visą dieną.
„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažų linija turi labai prieinamą kainą. (Šaltinis: internetas)

Defektas

 • Valgant ir geriant lūpų dažai nėra atsparūs spalvoms.
 • Skysti lūpų dažai, lengvai patenka ant dantų.

Kur įsigyti originalių Innisfree Vivid Cotton Ink lūpų dažų? Kiek?

„Innisfree Vivid Cotton Ink“ lūpų dažai kainuoja apie 180 000 VND už lazdelę. Lūpų dažus galite įsigyti spustelėję toliau pateiktas nuorodas:

„Innisfree Vivid“ medvilnės rašalas
„Innisfree Vivid Cotton Ink“ – „mokykliniai“ lūpų dažai, kuriuos mėgsta daugelis. (Šaltinis: internetas)

Skaitykite daugiau „BlogAnChoi“ lūpų dažų apžvalgų:

Nepamirškite užsukti Kategorija Kosmetika BlogAnChoi reguliariai norėdami sužinoti daugiau Grožio produktai Labas merginos!

Žiūrėti daugiau

Clarins UV Plus apsaugos nuo taršos apsaugos nuo saulės SPF50/PA++++ apžvalga

Gražia apdaila ir itin lengva, patogia oda garsėjantį Clarins UV Plus Anti-Pollution SPF50/PA++++ kremą nuo saulės mėgsta daugelis moterų. Ar produktas vertas jūsų lūkesčių, turint aukščiausios klasės kainą? Raskite atsakymą toliau pateiktame BlogAnChoi straipsnyje!

Bài viết cùng chủ đề: