Thien Co Quyet Tran yra projektas Kinijos istorinė drama Naujai parodytas, kuriame vaidina Hua Khai ir Chau Dong Vu. Filmas Greitai pasiekė Doubano populiarumo viršūnę su 400 milijonų peržiūrų tik po 10 dienų transliacijos. Thien Co Quyet Tran Kas taip karšta, išsiaiškinkime su „BlogAnChoi“.

Informacija apie filmą Thien Co nusprendė atskleisti

Filmo „Thien Co“ plakatas nusprendė apnuoginti. (Nuotrauka: internetas)
Filmo „Thien Co“ plakatas nusprendė apnuoginti. (Nuotrauka: internetas)
 • Originalus pavadinimas: (Senovės meilės poezija)
 • Kategorija: Istorinis filmas, pasaka, priešinga širdis
 • Direktorius: Doanas Dao, Ly Tai
 • Aktoriai: Chau Dong Vu, Hua Khai, Truong Gia Nghi, Luu Hoc Nghia, Ly Trach Phong, Lai Nghe, La Thu Van, Truong Nha Kham, Truong Van Long, Pho Tan Bac, Hoang Giac…
 • Epizodai: 49 serijos
 • Laikas: 45 minutės / serija
 • Premjera: 2021 m. birželio 17 d

Pagrindinį filmo turinį Thien Co nusprendė apnuoginti

Thien Co nusprendė būti pritaikyta pagal autoriaus Tinh Linh romaną „Upper Co“, kuriame vaidina Hua Khai ir Chau Dong Vu. Filmas pasakoja apie Pirmykštį Chaoso Dievą, kurio likimas transformuoti tris pasaulius, sukurti žmonių pasaulį. Dėl šios užduoties Bacho Quyet dievas buvo pakviestas perimti Senovės senovės mokymo atsakomybę, padedant jai greitai priimti šią dievo poziciją.

To mokymo proceso metu vėl iškilo Bacho Quyet dievas, kuris buvo neabejingas visam pasauliui meilė su Ancient Ancient, sukuriant mielą ir kankinantį emocinį epizodą, kuris truko ne tik 1, bet 3 reinkarnacijas. Meilė žmonių pasaulyje ir taip skausminga, bet fėjoms ne lengviau, net gimimas ir mirtis taip pat neša didelę atsakomybę ir naštą jaučiančioms būtybėms ir Trims sferoms.

Filmo anonsas „Thien Co“ nusprendė apnuoginti

„Thien Co“ nusprendė „sulaukti kritikos dėl karštų paieškų“

Kai tik jis pasirodė eteryje, Senovės dangus nustatė lubas buvo „įstrigęs“ ant „weibo“ karštų paieškų, bet ne dėl gražios aplinkos ir gero turinio, o dėl to, kad žmonės nuolat kritikavo po Chau Dong Vu tam Kim įvaizdį ir vaidybą.

Vaizdas Chau Dong Vu filme yra šiek tiek neryškus (Nuotrauka: internetas)
Vaizdas Chau Dong Vu filme yra šiek tiek neryškus (Nuotrauka: internetas)

Chau Dong Vu atlieka Aukštutinės senovės – chaoso dievo, esančio trijų pasaulių viršūnėje, vaidmenį, tačiau turi mažumo trūkumą, todėl kino žiūrovai sako, kad ji neturi dieviško temperamento. Be to, Chau Dong Vu pradinė išvaizda taip pat labai blyški, šukuosena netinka veidui, lūpos mėgsta pamiršti pasitepti lūpų dažus, makiažas atskleidžia daugybę defektų, tokių kaip dideli maišeliai paakiuose, tamsi oda ir raukšlės, todėl idėjų yra daug. grožio kritika neverta būti „trijų pasaulių aukščiausiuoju dievu“.

Bet objektyviai žiūrint, čia ne Chau Dong Vu kaltė, o greičiau formos ir apšvietimo klaida, dėl filmavimo kampo scenos nėra harmoningos, aktoriai atrodo ir žemi, ir stori. Chau Dong Vu taip pat buvo „paskandintas“, nes vaizdas neatrodė lytiškas, kostiumai buvo griozdiški ir painūs, o tai prarado temperamentą ir paveikė jos išraiškas bei vaidybą.

Vėlesniuose epizoduose Chau Dong Vu grožis filme išaugo. (Nuotrauka: internetas)
Vėlesniuose epizoduose Chau Dong Vu grožis filme išaugo. (Nuotrauka: internetas)

Antradienis Hua Khai negalėjo pabėgti iš nuskendusio scenos dėl formos ir kampo. Bacho Quyet Than Tono plaukai kritikuojami dėl to, kad yra tarsi „daugiafunkcis įkroviklis“ arba „belaidė pelė“. Bacho šeimos dievo kostiumas taip pat visas baltas, tačiau dėl horizontalių ir vertikalių linijų jis atrodo storas ir šiurkštus.

Kad ir koks gražus būtų Hua Khai, jis paskendo dėl savo šukuosenos "įkroviklis" malonu "belaidė pelė" tai. (Nuotrauka: internetas)
Kad ir koks gražuolis buvo Hua Khai, dėl šios „įkroviklio“ arba „belaidės pelės“ šukuosenos jis nuskendo. (Nuotrauka: internetas)

…bet išlaikyti žiūrovus aukščiausios klasės vaidybos ir akį traukiančiomis technikomis

Chau Dong Vu pirmuosiuose Thien Co Quyet Tran epizoduose taip pat buvo kritikuojamas dėl savo nenatūralios vaidybos, nevertos titulo „Trijų auksinių įvaizdžių karalienė“. Tačiau daugelis žiūrovų po maždaug 10 serijų turėjo grįžti ir „pataisyti“ savo pradinį komentarą, nes iš tikrųjų „spektaklis yra tik laikinas, naujas lygis yra amžinas“, o trejų metų vaizdas po Chau Dong Vu.

Ankstyvosiose epizoduose Upper Co personažas, nors jis yra chaoso dievas trijų pasaulių viršūnėje, yra tik jauna ir naivi mergina, lepinama brolių ir seserų, todėl ji tiesiog žaidžia aplink visus. pertrauka, bet nekreipti dėmesio į praktiką. Daugelis žmonių išgirsta tik pavadinimą „aukštesnis dievas“ ir priskiria jį Chau Dong Vu įvaizdžiui, kad turi būti fėja, turi būti arogantiška ir aukščiausios klasės dvasia, kaip Bach Thien filme. Trys gimimai trys pasauliai.

Chau Dong Vu tikrai patvirtino savo vaidybą Thien Co Quyet Tran. (Nuotrauka: internetas)
Chau Dong Vu tikrai patvirtino savo vaidybą Thien Co Quyet Tran. (Nuotrauka: internetas)

Bet tada, kai pasirodė Bach Quyet, kai Aukštutinė senovės suvokė savo pareigą apsaugoti tris sferas ir išgelbėti visas gyvas būtybes, ji patyrė labai pagrįstų psichologinių, elgesio ir emocinių pokyčių. Iš aukšto rango aukšto rango mažojo princo, bet nerūpestingo, Thuong Co žingsnis po žingsnio išaugo iki Cuu U auginančio, slopinančio savo vienatvę ir ilgesį Bacho Quyet, o paskui grįždamas stiprus pagal dievišką stilių. Trijų meistras. Sferos, nugalėjusios Demonų karalystės armiją, aukodamos save, kad neutralizuotų Chaoso vargus, apsaugotų gyvas būtybes…

Kai Aukštutinė Senovė pamažu brendo, ugdė dieviškąją galią, nugalėjo Demonų karalystę. (Nuotrauka: internetas)
Kai Aukštutinė Senovė palaipsniui brendo, ugdė dieviškąją galią, nugalėjo Demonų karalystę. (Nuotrauka: internetas)
Akies mirksniu nekaltas ir silpnas Hau Chi virto trijų pasaulių dievu, kurį reikia gerbti. (Nuotrauka: internetas)
Akies mirksniu nekaltas ir silpnas Hau Chi virto trijų pasaulių dievu, kurį reikia gerbti. (Nuotrauka: internetas)

Hua Khai yra žinomas iš filmo šaudymas iš lanko Dien Hy strategija ir labai daug dirbo filmuojant, tačiau vis tiek buvo daug nuomonių, kurios kritikavo „Pho Hang“ vaidybą kaip blankią ir vienspalvę. Bet ateik Senovės dangūs nutarė lubasscenos, kuriose Bachas Quyet verkia, kai žinojo, kad Senovė turės mirti, stebint jos dingimą ar prisimenant saldžius judviejų prisiminimus, tikrai gali priversti žiūrovo ašaras nusausinti.

Dievo Bacho Quyet verksmo scena privertė visus tris pasaulius lieti ašaras. (Nuotrauka: internetas)
Dievo Bacho Quyet verksmo scena privertė visus tris pasaulius lieti ašaras. (Nuotrauka: internetas)
Verkė, kai išgirdo, kad Senovės Dievą sumanė gerbiamasis Ma, todėl jam teko aukotis. (Nuotrauka: internetas)
Verkė, kai išgirdo, kad Senovės Dievas buvo sumanytas gerbiamos Mamos, todėl jam teko aukotis. (Nuotrauka: internetas)

Po to, kai jis pakeitė savo gyvenimą į Šiaurės karinį jūrų laivyną, Thanh Mu, Hua Khai atsinešė visiškai kitokią aurą, jaunas, šiek tiek apsvaigęs ir siekęs Hou Tri – be gėdos pakeitęs Aukštutinės senovės gyvenimą.

...tapo Thanh Mu be gėdos siekti Hau Tri. (Nuotrauka: internetas)
Iš Bach Quyet dievo tapti Thanh Mu Thuong Quan be gėdos siekti Hau Tri. (Nuotrauka: internetas)

Tikrai turiu pagirti Hua Khai ir Chau Dong Vu bei aktorius Senovės dangus nustatė lubasnors pradžia ne tokia palanki, bet paskui gali pasilikti žiūrėti net tuos, kurie nekenčia filmo, štai ir sėkmė.

Be to, vienas dalykas, kurio niekas negali kritikuoti Senovės dangus nustatė lubas Būtent į filmo sceną investuota itin kruopščiai, įmantriai iki kiekvienos smulkmenos. Be filmo efektų, dievų, dangaus ar demonų pasaulių scenos yra nepaprastai patenkintos, supjaustančios sceną į gražų 4K tapetą. Puikios kovos su dievais, monstrų ar mūšio efektų scenos taip pat labai tikroviškos, todėl žiūrovai jaučiasi patenkinti. Daugelis žiūrovų turėjo sutikti, kad „iš pradžių filmą žiūrėjo, nes efektai buvo per geri“.

Labai vertinamas filmo kontekstas ir technikos. (Nuotrauka: internetas)
Labai vertinamas filmo kontekstas ir technikos. (Nuotrauka: internetas)

Filmo turinys patrauklus, yra saldumo ir atvirkščiai

Adaptuotas iš garsaus romano taip Senovės dangus nustatė lubas turi pranašumą filmo turinio požiūriu, kad užtikrintų patrauklius ir patrauklius žiūrovus. Filmas priklauso pasakų su dievais žanrui, pasakų pasauliui, demonų pasauliui ir karams nuo paslėptų iki akivaizdžių, persidengiančių santykių, daugybės veikėjų sluoksnių ir Thuong meilės istorijos „priešingai 3“. Co ir Bach Quyet priverčia žiūrovus sužinoti, koks bus kitas epizodas.

Miela, bet tragiška meilės istorija per tūkstančius metų Upper Ancient ir Bach Quyet. (Nuotrauka: internetas)
Miela, bet tragiška meilės istorija per tūkstančius metų Upper Ancient ir Bach Quyet. (Nuotrauka: internetas)

Kadangi vyksta veikėjų kaita, persikūnijimas iš gyvenimo į gyvenimą, tad nors yra tik 1 pagrindinis vyras ir 1 moteris, žiūrovai jaučiasi lyg žiūrėtų 2-3 skirtingus filmus. Kartais tai buvo Bach Quyet ir Thuong Co “meilė viduje buvo kaip išorėje, bet aš vis tiek bijojau”, kartais Thanh Mu begėdiškai prigludęs prie Hou Tri ir nepaleisdamas, kartais Bach Quyet pabusdavo ir nusprendė išeiti. Hau Tri, kad jį apsaugotų. Apsaugokite ją, tada, kai Hou Tri pabus ir grįš į Aukštutinę senovės istoriją, pasikeičia kita meilės istorija…

Puikus Thanh Muc segmentas, kai pavydi:

Turėdami šį kelių siužetų pranašumą, Senovės dangus nustatė lubas pasakyti meilės filmai Taip pat teisinga būti romantiškam, mielam ir tirpstančiam širdį, bet nėra neteisinga apversti kūną ir verkti be ašarų. Visada miela ir atbula, verčianti žiūrovų nuotaiką nerimti, stengtis sekti, ar pagrindiniai vyrai ir moterys susidurs, ar ne.

Itin saldi Hua Khai ir Chau Dong Vu chemija

Iš pradžių daugelis kritikavo lazdelių porą Hua Khai – Chau Dong Vu, kurios vaidyba nebuvo gera, meilės reakcijos visiškai nebuvo. Bet tai buvo tik pirmieji epizodai, kai Bachas Quyet dar nežinojo, kas yra Thuong Co, jiedu vis dar kovojo kaip vanduo ir ugnis… Kol Thuong Co nesupurtė Bach Quyet arba Bach Quyet pradėjo ja rūpintis, jausdamas. kontaktas tarp judviejų buvo toks aiškus, kad visa Dievo karalystė galėjo tai matyti.

Hua Khai – Chau Dong Vu chemija tikrai per saldi. (Nuotrauka: internetas)
Hua Khai – Chau Dong Vu chemija tikrai per saldi. (Nuotrauka: internetas)

Thuong Co yra Jo Didenybė, Chaoso dievas, todėl pagal nutylėjimą jis paėmė pagrindinį vyrišką scenarijų, prispaudė Bachą Quyet ant lovos, prispaudė prie sienos ir paprašė atvesti nuotaką, kuri su kuo nors ištekėtų. Kalbant apie Bachą Quyetą, pasididžiavimo, arogancijos ir šaltumo dievą, kuriuo žavėjosi trys pasauliai, kai jis susitiko su Upper Co, jis buvo drovus kaip jauna mergina, kuri pirmą kartą įsimylėjo, sakė, kad jai tai nepatinka. , bet automatiškai ją apkabino, buvo priverstas pabučiuoti, bet ne piktas, bet ir labai piktas.

Bachas Quyet ne kartą buvo priverstas bučiuotis Thuong Co. (Nuotrauka: internetas)
Bachas Quyet ne kartą buvo priverstas bučiuotis Thuong Co. (Nuotrauka: internetas)
Pagalvojus, kad Thanh Mu reinkarnacija priblokš Hau Tri, kas būtų pagalvojęs... (Nuotrauka: internetas)
Pagalvojus, kad Thanh Mu reinkarnacija priblokš Hau Tri, kas būtų pagalvojęs… (Nuotrauka: internetas)

Cheminė reakcija tarp Hua Khai ir Chau Dong Vu tikrai mielesnė ir mielesnė, bet nuolat kintanti, kartais ji perlenkiama, jis drovus, kartais jis stiprus, ji silpna… Net užkulisiuose ar Interviu judviejų sąveika yra taip pat labai gerai, todėl gerbėjai šaukia, kad stumtų valtį!

Filmo užkulisiuose jiedu labai laimingi ir artimi. (Nuotrauka: internetas)
Filmo užkulisiuose jiedu labai laimingi ir artimi. (Nuotrauka: internetas)

Interviu su Co Bach CP – Hua Khai ir Chau Dong Vu:

Dėl kiekvienos iš šių priežasčių pakanka nedelsiant atidaryti „WeTV“ ir žiūrėti Senovės dangus nustatė lubas dar ne? Neatsisakykite tokio gero, kokybiško filmo dėl pirminės kritikos. Pamatykite patys ir pajuskite tai patys, „BlogAnChoi“ garantuoja, kad nenusivilsite!

Žiūrėti daugiau

Apžvalga Jibaro: Meilės tragedijos šedevras filme Meilė, mirtis ir robotai 3

Kodėl „Jibaro“ vertinamas kaip vienas ryškiausių „Meilė, mirtis ir robotai 3“ epizodų? Sužinokite su BlogAnChoi dabar ir sužinokite, ar Jibaro yra meilės tragedijos šedevras!