4 lượt xem

Tình yêu của tôi ơi, giờ em đang ở đâu? | Thiennhan

Jau daugelį metų apėmiau nenumaldomą meilę, nors turiu šiltą šeimą, kurios trokšta kiekvienas vyras.

Tą dieną aš, kvailas studentas, gavau gražiausią kaimynystėje esančią merginą. Visi man sako, kad esu palaiminta, nes tu ne tik graži, bet ir gera, paklusni dukra. Žiūrėdamas aukštyn ir žemyn, žvelgdamas pirmyn ir atgal, neturiu nieko geresnio už tave, išskyrus išskirtinius akademinius pasiekimus. Ir galbūt todėl tu mane myli. Taip galvodamas pabandžiau dar daugiau mokytis.

Mūsų meilė tą dieną išdrįso tik skubėdama susikibti už rankų.

Mūsų meilė anuomet drįso tik skubėdama susikibti už rankų, neskubėdama, kaip šiandien jaunimas. Kartą slapta pabučiavau ją iš nugaros, bet ji pyko dvi ar tris dienas iki pokalbio pradžios. Meilės istorija nėra pakankamai šilta, tada jūs žinote istoriją. Mokytojas man pasakė, kad turiu pamatyti savo veidą, kol noriu, kad mudviem būtų leista eiti kartu. Taigi turėjau pasiskolinti kelis šimtus dolerių iš savo draugų, kad galėčiau neštis su savimi į Co Nhue susitikti su savo mokytoju. Šis debiutas taip pat kupinas vilties, nes tikiu, kad esu pakankamai drąsus įtikinti suaugusiuosius.

Pokalbis tarp manęs ir mokytojo buvo lėtas, švelnus ir labai atsargus. Tačiau kalbant apie religiją, aš miglotai atpažįstu kažką nerimą keliančio. Vos pasibaigus susitikimui, šeimos pakviestas kurį laiką pasilikau. Tačiau tą popietę pas mane atėjo mokytojas ir padovanojo traukinio bilietą į Saigoną su patarimu: “Ačiū, kad pasistengėte atvykti iki čia, bet mano šeima manęs taip ir nepriėmė. mergina išteka už pagonės.”

Ir aš išėjau be tavęs…

Na, mūsų istorija sutrukdė tik todėl, kad buvai pamaldus žmogus. Ir aš sekiau savo tėvus, kad juos garbinčiau. Ji taip pat man tai sakė anksčiau, kai pirmą kartą įsimylėjome, bet aš nesitikėjau, kad viskas bus taip intensyvu, ypač mūsų laikais. Dėl to aš taip pat grįžau į savo gimtąjį miestą prašyti tėvų leidimo įstoti į religiją, bet mano šeima taip pat nesutiko.

Nuo to laiko, kad baigtų paskutinius mokyklos metus, jai vis tiek buvo leista vykti į Saigoną studijuoti Saigone su pažadu, kad daugiau manęs nebematys. Žinoma, niekas negalėjo sulaikyti užsimezgusios meilės ir mes vis vogčiau matydavomės. Bet labai keista, kad kiekvieną kartą, kai ką nors darome, kad ir kur eitume, mokytojas paskambina ir telefonu sako, lyg eitume ir darytume tą patį. Vėliau sužinojau, kad jis paprašė jos geriausios draugės mus prižiūrėti.

7146-people-yeu-toi-o-noi-xa-lam-4.jpg

Aš sutelkiau dėmesį į savo studijas ir tais metais tapau valdininku.

Po to, kai kurį laiką buvome uždrausti, kiekvieną kartą susitikdami buvome atsargesni. Ji man taip pat patarė susitelkti į studijas, nes gal viskas pasikeis. Mes su broliu įšokome į sprintą paskutinėms mūsų kolegijos kelionės lenktynėms. Visos pastangos žmonių nenuvilia. Studijas baigiau su pagyrimu ir tais metais tapau informacinių technologijų vadove. Su mokyklos parama kreipiausi dėl visos stipendijos studijoms Australijoje. Ši gera žinia man taip pat yra džiaugsmo pliūpsnis jums. Labiau nei bet kas kitas nori, kad aš gaučiau studijų užsienyje bilietą. Tačiau tą dieną, kai gavau žinią, mano širdis buvo labiau liūdna nei laiminga.

Prieš ruošdamasi studijuoti į užsienį, žinojau, kad turėsiu ilgai būti atskirai, todėl su ja praleisdavau daugiau laiko. Su seserimi nuvažiavome šen bei ten keletą vietų. Iki šiol šie prisiminimai tebėra mano galvoje.

Tą dieną, kai skridau, ji šnibždėjo man į ausį kvailą priežastį mylėti. Tą dieną ji pasakojo netyčia išgirdusi, kaip kaltinau draugą, kodėl jis taip greitai sutiko naują meilužį, kai ką tik išsiskyrė su buvusia. Kaip tik taip, jos dėmesį patraukė toks knygų graužikas kaip aš. Ir jei ne tu imtum iniciatyvą pažinti mane, toks drovus vaikinas kaip aš niekada nebūtų turėjęs progos tavęs pamilti.

Tas šnabždesys mane lydėjo sunkiomis dienomis šalyje tiek studijuojant, tiek užsidirbant pragyvenimui.

Ji vis dar reguliariai siunčia man laiškus el. Kartkartėmis jiedu kalbasi per internetinę kamerą ir žiūri vienas į kitą, kad neprisimintų. Tada studijos ir sunkumai svečioje šalyje mane vis kamavo. Kai grįžau, ji miegojo. Kai pabundi, vėl pradedu mokytis. Taip ir lankymosi laiškai pamažu retėjo. Kol vieną dieną iš geriausio brolio draugo jis išgirdo, kad pateko į avariją.

Tada tiesiog dingo visa mano korespondencija. Negalėjau iškart grįžti namo dėl semestro egzamino. Viską apie mano seserį galima susisiekti tik per artimą draugą. Ką tik girdėjau, kad negalite vaikščioti.

Trečio kurso vasaros atostogomis pasinaudojau galimybe grįžti į Vietnamą su ja susitikti, bet kai atvykau į jos namus, visi persikėlė. Kaimynai pasakojo, kad jos šeima buvo įsiskolinusi dėl verslo praradimo, todėl, kad grąžintų skolą, ji namą pardavė ir persikėlė gyventi į kitą vietą. Po to patyriau avariją ir kojos negalėjo vaikščioti.

Sekiau tavo draugo el. paštu ir paklausiau, kur tu eini. Mano ir šio draugo susitikimas taip pat neatnešė naujų naujienų. Mano kadencija taip pat baigėsi, turiu skristi į Australiją tęsti studijų.

Dienos be tavęs taip pat privertė mane labai krūpčioti. Mano mokslai kartais nusileisdavo be draugo.

Tai žmogus, kuris man labai padėjo nuo pirmųjų dienų, kai įkėliau koją į svečią šalį. Tas, kuris rūpinosi manimi, kai sirgau, ir tas, kuris mane pakėlė, kai paskendau apgailestaujant dėl ​​savo brolio namo.

7145-people-yeu-toi-o-noi-xa-lam-2.jpg

Aš pasiekiau tai, ko norėjau… bet visada skaudu tave vėl matyti.

Dabar pasiekiau rezultatus, kurių norėjau, turiu vietą didelėje technologijų korporacijoje Australijoje ir tapau dviejų vaikų tėvu. Mano žmona yra ne kas kita, o dukra, kuri man čia daug padėjo. Esu jai dėkinga, bet negaliu atsikratyti kaltės jausmo, kurį jaučiu prieš ją.

Labai tavęs pasiilgau ir visada skaudu tave vėl matyti, bet vis tiek trūksta visų naujienų. Nežinau kur tu dabar?

Yeutre.vn