35 lượt xem

Top 10+ App Học Tiếng Anh Cho Người Mất Gốc Hiệu Quả Nhất | Thiennhan

Ieškote programinės įrangos ir programų telefone, kurios padėtų greitai, patogiai ir efektyviai peržiūrėti pagrindines anglų kalbos žinias. Šiame straipsnyje apibendrinsite 10 geriausių Anglų kalbos mokymosi programa, skirta žmonėms, praradusiems savo šaknis geriausias.

Šiais laikais anglų kalba atlieka bendrą vaidmenį visuose darbuose, todėl žmonių poreikis mokytis užsienio kalbų taip pat didesnis. Ir užuot pasirinkę anglų kalbos centrus, jie siekia rasti nemokamą programėlę, anglų kalbos mokymosi programėlę, skirtą mokytis šaknis praradusiems žmonėms.

Štai efektyviausios ir dažniausiai atsisiunčiamos angliškos programėlės. Pasitarkime su „ReviewNao“ ir išsirinksime anglų kalbos mokymosi programėlę, skirtą žmonėms, praradusiems savo šaknis.

Duolingo

 • Parsisiuntimo nuoroda:
 • Naudojimo mokestis: Laisvas
 • Talpa: 201 MB

Duolingo yra geriausia anglų kalbos mokymosi programa šiandien pradedantiesiems, tinkanti bet kokio amžiaus ir visų lygių žmonėms. Programėlėje pateikiami pažangiausi švietimo ekspertų mokymosi metodai.

Tuo pačiu metu jame integruotos visiškai nemokamos mokymosi programos ir turtinga žinių bazė, padedanti vartotojams efektyviausiai mokytis anglų kalbos.

„Duolingo“ padės jums patirti daugybę anglų kalbos mokymosi privalumų ir paskatins jus labiau domėtis šia kalba.

duolingo

Ši anglų kalbos mokymosi programa, skirta žmonėms, praradusiems savo šaknis, padeda kiekvienam praktikuoti klausymą ir kalbėjimą, o kartu itin efektyviai lavina žodyną.

Visų pirma, doulino yra viena iš nedaugelio programų, turinčių protingą ir humoristišką priminimo funkciją, kuri vartotojus labai sujaudina.

Privalumai Defektas
Programos yra visiškai nemokamos. Skaitymo balsu liečiama dalis nėra standartinė, perskaitykite ją neteisingai, bet vis tiek manote, kad tai teisinga.
Mokymosi žinios skirstomos į daugybę skirtingų lygių. Kai kurie vietiniai žodžiai, kuriais mokiniai įpratę vadinti, yra neteisingai pažymėti.
Praneškite apie mokymosi situaciją, įvertinimą, reitingavimą, kad vartotojai galėtų įsivertinti savo gebėjimus. Daug klaidų, teisingų ar artimų atsakymų vis dar nepriimami.

Bucha mokosi anglų kalbos

 • Parsisiuntimo nuoroda:
 • Naudojimo mokestis: Laisvas
 • Talpa: 199 MB

Bucha mokosi anglų kalbos yra viena geriausių anglų kalbos mokymosi programinė įranga su labai efektyviu ir įdomiu nauju mokymosi metodu: LEARNING PLAY – PLAYING TO LEARN.

Besimokantieji žais žaidimus ir įveiks įprastus žodyno ir gramatikos klausimus, kad padėtų tobulinti žodyną, praktikuotų tarimą ir praktikuos klausytis, kad pagerintų bendravimo anglų kalba įgūdžius.

išmokti angliškai

Naudodami šią anglų kalbos mokymosi programėlę, skirtą pradedantiesiems, tiesiog kiekvieną dieną praleiskite šiek tiek laiko žaisdami žaidimus, išmoksite daug anglų kalbos žodyno, kad pasiruoštumėte TOEIC, IELTS ar perkėlimo egzaminams, vidurinės mokyklos baigimo egzaminui.

Privalumai Defektas
Tinka įvairioms auditorijoms, ypač vaikams, derinant žaidimus su mokymusi smalsumui sužadinti Laikas žaidime yra toks greitas, kad vartotojas negali matyti ir atpažinti teksto.
„Flash“ kortelė su ryškiomis iliustracijomis, lengvai įsimenama Garso sistema kartais sugenda.
Palaikykite dvikalbį žodyną neprisijungus. Yra daug skelbimų.

Paprastesnis

 • Parsisiuntimo nuoroda:
 • Naudojimo mokestis: Laisvas
 • Talpa: 371 MB

Paprastesnis yra anglų kalbos mokymosi programa, skirta žmonėms, praradusiems savo šaknis, kurią šiandien naudoja daugelis žmonių. Programa sukurta siekiant aktyviai palaikyti anglų kalbos mokymosi procesą naujokams, norintiems atgauti savo šaknis, taip pat tiems, kuriems reikia tobulinti savo žinias.

paprastesnis

Gramatikos mokymo metodų sistema su intuityviomis taisyklėmis, derinant ryškius vaizdus, ​​padeda besimokantiesiems lengvai įsisavinti žinias ir sutaupyti maksimaliai laiko.

Visų pirma, pradedantiesiems skirta paprastesnė anglų kalbos mokymosi programa organizuoja žodžių kartojimą skirtingais intervalais, kad besimokantieji galėtų juos ilgiau atsiminti.

Privalumai Defektas
Mokymosi žinios skirstomos į daugybę skirtingų lygių. Kartais vertimo programa nėra tiksli.
Apibendrinkite, paaiškinkite, kaip anglų kalba vartoti taisykles, laikus, gramatines struktūras ir pan. Reikia papildyti žodyną, pritaikyti naujus žodžius daugiau pavyzdžių.
Išmanusis treniruoklis apima įvairių žanrų pratimus, padedančius geriau sutvirtinti ir įsiminti žodyną bei gramatiką. Dekoras nelabai traukia akį, nesutampa spalvos.

Sveiki anglai

 • Parsisiuntimo nuoroda:
 • Naudojimo mokestis: Laisvas
 • Talpa: 168 MB

Sveiki anglai yra anglų kalbos mokymosi programa, skirta žmonėms, praradusiems savo šaknis. Ji apima daugiau nei 475 nemokamas pamokas su pokalbio anglų kalba, gramatikos temomis, žodynu ir kt.

Programa padės vartotojams efektyviausiu būdu kaupti žodyną, gramatiką ir anglų kalbos įgūdžius, kad sutaupytumėte laiko ir pinigų.

sveiki anglai

Ši programa programuoja mokymosi seką kaip tikras anglų kalbos kursas. Vartotojams leidžiama pereiti visus lygius prieš pereinant į pažengusius, kad jie nebūtų priblokšti žinių.

Tai dar viena nemokama programa, todėl dabar mokosi daugiau nei 50 mln.

Privalumai Defektas
Derinkite mokymąsi su pramoginiais žaidimais. Retkarčiais programėlėje kyla problemų su registracijos ir pirkimo sistema.
25 kalbų santrauka, kurią galite lengvai pasirinkti ir išmokti. Programa sukurta tam, kad viskas būtų laiku, o tai besimokantiesiems atrodo šiek tiek ankšta.
Anglų kalbos mokymosi naudojant pokalbių robotus ypatybės. Atsakymas reikalauja absoliutaus tikslumo, o ne to paties atsakymo.

ABA anglų kalba

 • Parsisiuntimo nuoroda:
 • Naudojimo mokestis: Laisvas
 • Talpa: 94 MB

Naudokite anglų kalbos mokymosi programą žmonėms, kurie prarado savo šaknis ABA anglų kalba, naudotojai patirs unikalų metodą su iš anksto užprogramuotomis instrukcijomis. Ši anglų kalbos mokymosi programa pradedantiesiems yra suplanuotas kursas, pagrįstas trimis pagrindiniais veiksmais: PRAKTIKA, KALBĖJIMAS IR MOKYMASIS.

Anglų

ABA anglų kalbos programa suteikia jums sudėtingų kursų nuo pagrindinio iki išplėstinio, tinkančių įvairiems besimokantiems.

Be to, ABA anglų kalbos pamokos yra sukurtos trumpų vaizdo įrašų, pagrįstų realiomis gyvenimo situacijomis, forma įvairiomis temomis.

Privalumai Defektas
Siūlo pagrindinius ir išplėstinius kursus. Žodžių kartojimas yra šiek tiek artimas, todėl pirmojo sakinio nesiklausoma, o kito sakinio garsą girdėti labai sunku.
Daug įvairaus turinio pamokų, tokių kaip pramogos, menas, saviugda, kulinarija, muzika,… Automatinis programavimas užsiregistruoti pralaimėjusiam kursui daugelį vartotojų nuvilia.
Internetinės paskaitos leidžia lengvai aktyviai mokytis. Retkarčiais kyla garso problemų.

Žiūrėti daugiau:

BBC mokymasis anglų kalba

 • Parsisiuntimo nuoroda:
 • Naudojimo mokestis: Laisvas
 • Talpa: 36 MB

Geriausias būdas išmokti naują kalbą – kasdien po truputį praktikuotis. Programa, skirta mokytis anglų kalbos žmonėms, praradusiems savo šaknis BBC mokymasis anglų kalba padės jums tai padaryti kasdien atnaujindami nuostabias, linksmas ir aktualias pamokas, nuorašus ir viktorinas.

bbc-mokymasis-anglų kalbos

Ši anglų kalbos mokymosi programa pradedantiesiems sujungia visas populiariausias programas, tokias kaip: The English We Speak, 6 Minute English, English In A Minute ir kt.

Programa taip pat atnaujina angliškus podcast’us, kad padėtų besimokantiesiems pagerinti savo klausymo įgūdžius.

Privalumai Defektas
Gali sekti savo mėgstamus serialus. Naujoji versija nėra tokia gera kaip senoji.
Programas lengva rasti, nes jos išvardytos pagal serijos pavadinimą arba kategoriją. Programų projektavimas ir diegimas nėra gerai, vartotojai nelabai ką atrado.
Pranešimai, padėsiantys tęsti mokslus. Registracijos ir prisijungimo dalis kartais nepavyksta.

Busuu

 • Parsisiuntimo nuoroda:
 • Naudojimo mokestis: Laisvas
 • Talpa: 102 MB

Busuu yra anglų kalbos mokymosi programa pradedantiesiems, dėl kurios kalbų mokymasis yra įdomus, nemokamas ir lengvas. Atlikdami pratimus anglų ir kitomis kalbomis, mokysitės padedami daugiau nei 120 milijonų žmonių, kurių gimtoji kalba yra visame pasaulyje.

busuu

Gimtoji kalba padės jums tobulinti savo įgūdžius praktikuodami ir po truputį vadovaudami. Visų pirma, naudodami „Busuu“ programą galite išmokti, praktikuoti ir tobulinti pagrindinius kitų kalbų elementus, tokius kaip: ispanų, vokiečių, prancūzų, …

Privalumai Defektas
Programa gali būti naudojama net neprisijungus. Vietnamiečių kalba nebuvo naudojama Busuu sąraše.
Praktikuokite su gimtakalbiais. Paskyros aktyvinimo problema vis dar išlieka.
Temos ir žodynas parenkami pačiu atrankiausiu būdu. Atsakymai ir vertimai neteisingi.

Tortai

 • Parsisiuntimo nuoroda:
 • Naudojimo mokestis: Laisvas
 • Talpa: 35 MB

Tortai yra nemokama bendravimo anglų kalbos mokymosi programa, tinkanti visiems. Mokiniai gali žiūrėti kasdienius mokymosi vaizdo įrašus.

Pamokoje yra pokalbių vaizdo įrašai, iškirpti tiesiai iš tikrų svetimų balsų ir paveikslėlių, rašymas, žodžių pildymo pratimai ar įrašai, skirti mokytis skaitymo. Tai taip pat daugelio žmonių pasirinkta vertimo į anglų kalbą programa.

tortas

„Cake“ suteikia jums visą asortimentą nemokamų anglų kalbos bendravimo pamokų nuo pagrindinės iki pažengusiųjų ir suteikia jums geriausią bei imliausią mokymosi aplinką. Taigi iki šiol programą atsisiunčia ir studijuoja daugiau nei 100 milijonų žmonių.

Programėlės, skirtos mokytis anglų kalbos žmonėms, praradusiems savo šaknis, paieška užima daug laiko, „ReviewNao“ tikisi, kad su šia programa turėsite daug įdomių patirčių.

Privalumai Defektas
Dialoguose yra vertimas į anglų – vietnamiečių kalbą ir galima pritaikyti atkūrimo greitį. Dar nėra režimo neprisijungus.
Įdomus, įdomus vaizdo turinys atnaujinamas kiekvieną dieną. Naudoti atnaujinimai kainuoja daugiau.
Automatiškai kurkite atsargines išmoktų pamokų kopijas į savo aplanką, kad galėtumėte jas bet kada peržiūrėti. Vaizdo įrašo klaida neleidžia vartotojams žiūrėti.

ELSA kalbėkite

 • Parsisiuntimo nuoroda:
 • Naudojimo mokestis: Laisvas
 • Talpa: 152 MB

Kalbėk Elsa yra anglų kalbos tarimo programa, kuri padeda užtikrintai ir aiškiai kalbėti angliškai. Programėlę sukūrė dirbtinio intelekto apdovanojimą pelnę mokslininkai, todėl ji padeda besimokančiojo psichologijai visada būti pasiruošusiam ir patogiam.

elsa kalbėti

Galite praktikuoti daugiau nei 1600 pamokų, apimančių visus anglų kalbos garsus ir daugiau nei 40 skirtingų temų. Be to, ieškant žodyno su Elsa programėle, sistema taip pat padeda ištarti žodį, o tai itin patogu ir lengva.

Privalumai Defektas
Kiekvienam asmeniui sukurkite atskirą mokymosi kelią. Reikia pridėti trumpą vaizdo įrašą, kad išmokytumėte tarimo.
Daugiau nei 200 įdomių, praktiškų, artimų darbui ir gyvenimui temų. Kiekvieną kartą įvesti programą užtrunka daug laiko.
5 geriausių pasaulyje, padedančių ištaisyti kiekvieno skiemens tarimo klaidas. Programa automatiškai atnaujinama be įspėjimo.

Anglų kalbos pokalbių praktika

 • Parsisiuntimo nuoroda:
 • Naudojimo mokestis: Laisvas
 • Talpa: 22 MB

Anglų kalbos pokalbio praktika yra efektyvi anglų kalbos klausymo ir kalbėjimo mokymo programa žmonėms, kurie šiandien prarado savo šaknis. Ši anglų kalbos mokymosi programa padeda praktikuoti anglų kalbos tarimą įvairiais lygiais; padėti jums tobulinti ir tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius geriausiu būdu.

anglų kalbos pokalbio praktika

Ši programa siūlo šimtus gražiai sukurtų pamokų, kurios sužadins jūsų smalsumą. Be to, naudodamiesi šia programėle jau po kelių savaičių galėsite praktikuoti anglų kalbos pokalbį, kuris žymiai pagerėjo.

Privalumai Defektas
Daugiau nei 200 anglų kalbos pokalbių pamokų biblioteka, įskaitant: klausymo pratimus, viktorinas ir kt. Nėra vertimo režimo, kad vartotojai jaustųsi patogiau.
Pokalbių pratybų ypatybė gerinti bendravimą anglų kalba. Vis dar yra gramatikos ir rašybos klaidų.
Palaikymo pokalbių įrašymo įrankis padeda stebėti savo pažangą kiekvieną dieną. Pokalbiai vis dar vyksta tada, kai negalite paskambinti.

Aukščiau pateiktame straipsnyje apibendrinta 10 geriausių anglų kalbos mokymosi programų pradedantiesiems. Pabandykite atsisiųsti programą, kuri, jūsų manymu, yra tinkama, ir išbandykite. Jei jums tai naudinga, pasidalykite ja su draugais ir nepamirškite palikti komentaro žemiau!

Bài viết cùng chủ đề: