21 lượt xem

TOP 10+ địa chỉ mua bán ô tô cũ tại TPHCM giá rẻ, uy tín | Thiennhan

Šiandien, kai pragyvenimo lygis aukštesnis, vis labiau domisi poreikiu įsigyti automobilį. Tačiau pirkti naują automobilį yra labai brangu ir ne visi gali tai sau leisti. Šiandien kartu 35 Express išmokti per Daugiau nei 10 adresų, kuriuose galima pigiai ir prestižiškai pirkti ir parduoti naudotus automobilius Hošimine jūsų nuorodai!.

Naudotų automobilių parduotuvė Toyota Sure Hiroshima Tan Cang

Įsikūręs auksinėje vietoje, pačiame miesto centre, Toyota Sure Hiroshima Newport atstovas yra garsus automobilių tiekėjas, kuriuo pasitiki daugelis Hošimino žmonių. Parduotuvė specializuojasi CBU importuotų automobilių pardavimuose. Be to, prekiautojas taip pat teikia naudotų automobilių su garsių prekių ženklų, tokių kaip:

 • Hyundai
 • Fordas
 • Toyota
 • Suzuki
 • Isuzu
 • Mercedes Benz
 • Audi…

car-hang-buy-ban-xe-hoi-cu-toyota-sure-hiroshima-tan-cang-35express

Siekdama patenkinti pačius įvairiausius klientų poreikius, Toyota Tan Cang taip pat teikia keletą papildomų pridėtinės vertės paslaugų, tokių kaip: automobilių grožio paslaugos; nemokamas naudotų automobilių vertinimas; pirkti naudotą automobilį, kad tą pačią dieną iškeistų į naują automobilį; vidaus valymas – variklis; garso izoliacija nuo triukšmo… Padėti klientams likti patenkintiems naudojantis agento paslauga.

Kai kurios pagrindinės TOYOTA Sure – TOYOTA Tan Cang paslaugos:

 • Pirkite, parduokite, siųskite visų markių automobilius pasaulyje.
 • Transporto priemonių techninės priežiūros paslauga.
 • Atsarginių dalių keitimas, remontas, priedų montavimas.
 • Tikrinama kasdien.

Kontaktinė informacija
Adresas: 220 Nguyen Huu Canh, Ward 22, Binh Thanh, HCMC
Telefonas: 093 787 5577 | 097 939 3635
Facebook: dailytoyotatancang
paštas: laquycuong@gmail.com
Svetainė: phuctoyotasure.com

Automobilių salonas 197 – Adresas, skirtas pirkti ir parduoti naudotus automobilius Hošimine

Kaip vienas iš pirmaujančių naudotų automobilių tiekėjų Hošimine, Automobilių salonas 197 Yra daug privalumų, dėl kurių klientai ateina į pagrindinį gausių prekių šaltinį. Klientai gali rinktis iš plataus transporto priemonių asortimento. Jums tereikia grąžinti prašomą transporto priemonę savininko automobiliui, modelio metų markės, cilindro darbinio tūrio ar kainų intervalo. Iš ten salono savininkas greitai jums atsakys.

salon-o-to-197-dia-chi-mua-ban-o-to-cu-tai-tphcm-35express

Šiuo metu yra 2 pagrindiniai automobilių tiekėjai:

 • 1 šaltinis yra automobilis, įsigytas iš vartotojų parduoti. Šį tipą salono savininkas perka iš transporto įmonių, taksi, atvežtų automobilių, avarijų, perka, o paskui remontuoja, vėl tobulina kaip naujas.
 • Likusi dalis yra kliento siuntos automobilis. Nepriklausomai nuo automobilio tipo, kokybė gera ir kaina gera. Tinka ribotą biudžetą turintiems klientams.

Kontaktinė informacija
Adresas: 197 Tran Binh Trong, Ward 3, District 5, HCMC
Telefonas: 091 360 96 09
Facebook: Auto197TranBinhIn
El. paštas: phamhuongthao2511@yahoo.com
Svetainė: oto197.bonbanh.com

Saigono automobilių turgus – vieta, kur galima nusipirkti ir parduoti naudotus automobilius Hošimine

Siekdami patenkinti pigių naudotų automobilių su rinkos pavadinimais paieškos poreikius, Saigono automobilių turgus suteikiant klientams daugiau galimybių greitai rasti originalų automobilį. Visos čia parduodamos transporto priemonės buvo išbandytos geriausios kokybės ir garantuoja, kad jos bus saugios naudotojams.

Daug įvairių modelių su skirtingais žinomų prekių ženklais iš:

 • Aukštos klasės iki prieinamos kainos
 • Nuo 4 vietų iki 7 vietų automobilių
 • Pikapų tipai
 • „Kia Morning“ automobiliai kainuoja tik apie 200–300 mln. VND
 • Aukštos klasės automobiliai, tokie kaip „Audi“ ir BMW, kainuoja daugiau nei 1 mlrd. VND

cho-o-to-sai-gon-noi-mua-ban-o-to-cu-tai-thanh-pho-ho-chi-minh-35express

Automobiliai čia perparduodami su geriausios kokybės įsipareigojimu. Nedvejokite ir neskambinkite į Saigono automobilių turgų, kad patartumėte, kokie automobilių modeliai atitiktų jūsų naudojimo poreikius.

Žiūrėti daugiau: 10 ir daugiau prestižinių pramoninio valymo įmonių Hošimine

Kontaktinė informacija
Adresas: 6th Floor, Viet Uc Building, 402 Nguyen Thi Minh Khai, Ward 5, District 3, HCMC
Telefonas: 0934 16 16 16 (Nguyen Ngoc Tuan Tai)
Facebook: otosaigon
Paštas: support@otosaigon.com
Svetainė: otosaigon.com

Salon Auto Nhat Tam – naudotų automobilių pirkimas ir pardavimas Hošimine

Salonas Auto Nhat Tam patvirtino prekės ženklo vertę, kurdamas pasitikėjimą Hošimino klientų širdyse. Atvykę į „Salon Auto Nhat Tam“, galėsite laisvai rinktis iš šimtų automobilių modelių salone su puikia klientų aptarnavimo politika, tokia kaip:

 • Mažos palūkanų įmokos
 • Ilgalaikė garantija
 • Surinkite originalias dalis
 • Teikti gelbėjimo paslaugas,…

salon-auto-nhat-tam-mua-ban-o-to-cu-tai-tphcm-35express

Salono kruopščiai atrenkami darbuotojai, kurie visi turi aukštą profesinę kvalifikaciją ir yra įgiję gero meistriškumo sertifikatus, kurie užtikrina salono klientams teikiamų automobilių priežiūros paslaugų kokybę. Automobilių modelius, grįžusius į saloną, prieš perduodant klientams įvertina ir įvertina ekspertų komanda. Be to, salonas padės jums gabenti automobilius visoje šalyje specializuotomis transporto priemonėmis, užtikrindamas saugumą. Perkant automobilį Jums bus išrašyta techninės priežiūros knygelė ir garantija visoms sistemoms.

Kontaktinė informacija
Adresas: 1099 Hau Giang Street, Ward 11, District 6, HCMC
Telefonas: 0908 594 794 | 0983 594 794
Svetainė: nhattamauto.bonbanh.com

Thanh Binh Auto automobilių parduotuvė 7 rajone

Seni automobiliai Thanh Binh automobilių rajonas 7 yra perkami, parduodami ir importuojami iš įvairių šaltinių Europoje, Amerikoje, Korėjoje, Tailande ir kt. Visi buvo labai kruopščiai išbandyti prieš pateikiant juos į rinką ir pristatant klientams. Orientuojantis pritraukti nedideles pajamas gaunančių klientų ir mažų bei vidutinių įmonių grupei, atsiranda poreikis pirkti 4 ir 7 vietų automobilius taupant degalus ir prisidedant prie aplinkos tausojimo.

Cu-Hang-Mua-Ban-Xe-Thanh-Binh-Auto-Quan-7-35Express

„Thanh Binh Auto“ remia klientus, neturinčius pakankamai pinigų automobiliui įsigyti, suteikdamas banko hipoteką. Salonas įsipareigoja parduoti automobilius, kurie nedūžta, neužlieja. Baro pavadinimo savininko keitimo procedūra išsprendžiama greitai, užtikrinant pilnų teisinių dokumentų saugumą klientams. Ypatinga „Thanh Binh Auto“ savybė, kurią labai vertina daugelis klientų, yra ta, kad „Salon“ įsipareigoja suteikti ilgalaikę automobilio garantiją, kol klientas parduos automobilį.

Kontaktinė informacija
Adresas: 9-11/1 Nguyen Thi Thap, Tan Phu Ward, District 7, HCMC
Telefonas: 0903 682 857
Facebook: ThanhBinhAuToQuan7
Svetainė: Thanhbinhauto.com

Carmudi – svetainė, kurios specializacija yra naudotų automobilių pirkimas ir pardavimas Saigone

Įkurta 2014 m., iki šiol Carmudi tapo pirmaujančia svetaine, kurios specializacija yra naudotų / naujų automobilių pirkimas ir pardavimas Vietname. Skirtingai nuo kitų naudotų automobilių pardavėjų, „Carmudi“ turi savo išmaniąją tikrinimo programą, pirmą kartą pritaikytą Vietname. Ši programa leidžia klientams visapusiškai patikrinti parduodamą transporto priemonę, kad būtų užtikrinta transporto priemonės kokybė. Ypač siekiant sumažinti atsitrenkiančių ir sudužusių automobilių skaičių.

carmudi-website-construction-buy-ban-o-to-cut-tail-sai-gon-35express

Klientai, kuriems reikia parduoti savo automobilius, gali nemokamą informaciją apie automobilių pirkimą ir pardavimą talpinti įmonės svetainėje. Kadangi paklausa pirkti naudotus automobilius Carmudi mieste yra labai didelė, iškabinti automobiliai taip pat greitai suranda savininkus. Tai patogu, ar ne?

Žr. daugiau: daugiau nei 10 geriausių SPA adresų Hošimine, kur galėsite atsipalaiduoti ir įsimylėti

Kontaktinė informacija
Adresas: 6th Floor, Me Linh Point Building, 2 Ngo Duc Ke, Ben Nghe Ward, District 1, HCMC
Karštoji linija: 0906 870 699
Svetainė: carmudi.vn

Saigono automobilių salonas

Specializuojasi perkant ir parduodant visų rūšių naudotus automobilius, tačiau kokybė kaip naujų. Yra visi čia parduodami automobilių modeliai Saigono automobilių salonas kokybės užtikrinimas, sukelkite klientų pasitikėjimą.

Visi automobiliai parduodami su garantija, palaikymas mokant mažas palūkanas įmokas, palaikymas klientams keičiant automobilius ar išperkant klientų automobilius aukštomis kainomis. Visų pirma, entuziastingų pardavimų darbuotojų komanda, kvalifikuotų technikų komanda ir modernios įrangos sistema padeda klientams įgyti geriausią ir labiausiai patenkintą automobilio pirkimo patirtį. Tai tikrai patikimas automobilių pirkimo ir pardavimo adresas, į kurį turėtumėte apsilankyti.

salon-o-to-sai-gon-35express

Kontaktinė informacija
Adresas: 68 paupio kelias, 9 grupė, Hamlet 4A, Binh My Ward, Cu Chi rajonas, HCMC
Telefonas: 090 786 99 01 | 091 8374 111
Facebook: salonotosaigon
paštas: ink_tran@yahoo.com
Svetainė: otosaigon.bonbanh.com

Salon Auto Son Hoa – vieta, kurioje galima įsigyti ir parduoti naudotus automobilius Hošimine

Su ilgamete patirtimi rinkoje, Salonas Auto Dažykite gėles Didžiuojamės galėdami savo klientams pasiūlyti platų dizaino, modelių ir tipų automobilių asortimentą, pasižyminčius itin gera kokybe ir itin konkurencingomis rinkoje kainomis.

salon-auto-son-hoa-noi-mua-ban-xe-hoi-cu-tphcm-35express

„Salon Auto Son Hoa“ automobiliai buvo įsigyti iš ankstesnio savininko su visais teisiniais dokumentais. Be to, „Salon Auto Son Hoa“ techninės priežiūros dirbtuvėse taip pat priklauso kvalifikuotų technikų komanda, užtikrinanti kiekvieno salono parduodamo produkto priežiūros kokybę ir prestižą. Rūšių kiekis ir įvairovė atitinka klientų poreikius ir skonį.

Kontaktinė informacija
Adresas: 19 Bis Cong Hoa, Ward 12, Tan Binh District, HCMC
Telefonas: 0902 823 456 | 0937 387 979
Facebook: Autosonhoa-104179294305285
Paštas: sonlongthien1971@gmail.com
Svetainė: autosonhoa.bonbanh.com

Anycar Saigon automobilių parduotuvė

Anycar Saigonas yra viena iš plataus masto naudotų automobilių verslų, pirmaujanti pagal apimtį rinkoje, turinti daug įvairių transporto priemonių. „Anycar“ parduotuvė palaiko lengvatines įmokas klientams, paskolų paketus iki 75% nuo automobilio vertinimo vertės, palyginti su įprasta norma iki 70%. Automobilio vertinimo vertė labai artima Anycar pardavimo kainai. Anycar yra geros reputacijos padalinys, strateginis didžiųjų bankų partneris. Greitas ir tikslus automobilio įvertinimas padeda sutaupyti klientų išlaidas ir laukimo laiką.

crab-hang-car-o-to-anycar-sai-gon-35express

Šiuo metu „Anycar“ turi modernių salonų ir didelės talpos dirbtuvių sistemą Hanojuje ir Hošimine. Yra specialios saugios transporto priemonės, padedančios klientams gabenti transporto priemones visoje šalyje. Perkant automobilį klientams taip pat bus pateikti pilni teisiniai dokumentai, garantinės ir techninės priežiūros knygelės įmonėje už itin priimtiną klientams kainą.

Kontaktinė informacija
Adresas: 250 Luong Dinh Cua, An Phu Ward, District 2, HCMC
Telefonas: 1800 6216
Facebook: anycar.vn
paštas: info@anycar.vn
Svetainė: anycar.vn

Good Car Vietnam Co., Ltd

„Bokinių automobilių“ entuziastams nebereikia jaustis keistai su gerais automobilių pavadinimais. Car Tot Trading Service Co., Ltd yra pirmaujantis prestižinis padalinys, teikiantis klientams naudingos informacijos apie automobilius per 2 svetaines „Muaxegiatot.vn“ ir „xetot.com“. Be to, žinias, susijusias su automobilių pirkimo, pardavimo, atrankos, įvertinimo ir priežiūros patirtimi, padalinys visada suteikia klientams pačiu laiku ir tiksliausiai.

cong-ty-tnhh-tmdv-xe-tot-viet-nam-35express

Nors ir vėluoja naudotų automobilių pirkimo ir pardavimo srityje, Vietnam Car Tot Trading Service Co., Ltd investuoja į modernius darbo procesus. Transporto priemonių kokybės tikrinimas ir sandorių atlikimas vietoje klientams, besinaudojantiems paslauga. Automobilio vertė bus pagrįstai išanalizuota ir automobilio pardavimo sutartis bus pasirašyta tik tada, kai abi šalys susitars dėl kainos. Padėkite klientams sutaupyti laiko ir parduoti automobilius labiausiai patenkinta kaina.

Kontaktinė informacija
Adresas: SAV6 – 02.09 – The Sun Avenue, 28 Mai Chi Tho, An Phu Ward, District 2, HCMC
Karštoji linija: 0908 66 77 88
Svetainė: muaxe.net

35 Express ką tik pasidalinau su jumis Daugiau nei 10 adresų, kuriuose galima pigiai ir prestižiškai pirkti ir parduoti naudotus automobilius Hošimine. Tikimės, kad šiame straipsnyje jūs pasirinksite patikimą ir tinkamą adresą, kad nusipirktumėte sau tinkamą automobilį!.

Žiūrėti daugiau: TOP 10+ profesionaliausių nagų mokyklų Hošimine

Bài viết cùng chủ đề: