47 lượt xem

Top 5 Phòng Khám Nha Khoa ở Nha Trang Uy Tín Và đáng Tin Cậy Nhất | Thiennhan

Yra senas posakis “Dantys ir plaukai yra žmogaus kampas.. Taigi burnos sveikata taip pat yra mūsų žmonių sveikatos dalis. Todėl turime pasirūpinti, kad būtų užtikrinta gera sveikata ir jūsų šypsena būtų tobula. Kasdienė burnos higiena yra veiksnys, padedantis apsaugoti mūsų dantis. Tačiau taip pat turėtumėte reguliariai tikrintis kas 6 mėnesius, kad įsitikintumėte, jog jūsų dantys visada yra geriausios būklės. Taigi kur yra patikimi odontologai, kuriais galite pasitikėti? „ReviewNao“ šiuo metu nori supažindinti jus su 5 odontologijos klinikomis Nha Trang mieste.

Nha Trang Vietnamo Korėjos odontologijos klinika

Būtina paminėti gerą odontologijos kliniką Nha Trang mieste Vietnamo Korėjos odontologijos klinika. Sparčiai tobulėjant odontologinėms medžiagoms, tokioms kaip dantų porcelianas, kompozitinė derva, išmaniosios pastos, dantų balinimo medžiagos ir kt. Kartu su pažangiomis technologijomis ir modernia įranga. Viet Han odontologijos klinika pasiruošusi padėti jums įveikti šias problemas ir užtikrinti natūralų estetinį atkūrimą.

Viet Han dantų gydymas Nha Trang

Ilgametę patirtį turinti gydytojų komanda

Viet Han Dental visada aktyviai ieško tinkamos kokybės importuotų medžiagų. Teisingi žinomų prekių ženklų standartai ir specifikacijos užsienio kalbomis. Laikykite atsargiai pagal gamintojo instrukcijas. Tuo pat metu mokykite darbuotojus naudoti standartinę įrangą ir medžiagas.

Su modernia įranga ir įranga, yra vienas iš pirmaujančių kosmetinės odontologijos technologijų padalinių, tokių kaip Emax Press porceliano technologija, CAD-CAM technologija, Design Smile šypsenos dizaino technologija… Viet Han odontologijos klinikoje teikiamos išskirtinės paslaugos, tokios kaip:

 • Balinimas lazerine technologija
 • Aukštos kokybės porceliano restauracijos o Aukštos kokybės porceliano faneruotės
 • Implantas
 • Ortodontinis
 • Dantų ligų gydymas

Viet Han dantų gydymas Nha Trang

Viet Han Dental – geros reputacijos ir kokybiška odontologijos klinika Nha Trang mieste

Adresas: 60 Quang Trung – miestas. Nha Trang, Khanh Hoa

Nhan Tin odontologijos klinika

Su profesionalių odontologų komanda, kuri specializuojasi kosmetinėje odontologijoje. Aukštos klasės, moderni, sinchroninė įranga. Naudojamos aukštos kokybės medžiagos, importuotos iš Amerikos, Japonijos ir Europos. Griežtas sterilizavimo procesas. Nuo tada prekės ženklas buvo suformuotas Nhanas Tinas yra prestižinė ir kokybiška odontologijos klinika Nha Trang mieste, susijusi su visais Nha Trang žmonėmis.

Žiūrėti daugiau: 5 geriausios ginekologijos klinikos Nha Trange su gerais gydytojais

Nhan Tin odontologijos klinika

Nha Trang yra prestižiškiausia ir kokybiškiausia odontologijos klinika Nha Trang mieste

Nhan Tin specializuojasi dantų ligų tyrime ir gydyme. Visų tipų porcelianinių ir aukštos klasės porcelianinių dantų atstatymas. Netinkamų dantų, kreivų dantų ortodontinis gydymas. Dantų balinimas. Estetinis akmuo. Profesionalūs, draugiški darbuotojai jumis rūpinasi dėmesingai, švelniai ir apgalvotai.

Kaip viena iš naujausias technologijas, įrangą ir techniką taikančių odontologijos klinikų. Šiuolaikinis, kurio šūkis yra klientus laikyti centru, Nhan Tin visada stengiasi teikti geriausias odontologijos paslaugas. Pati priimtiniausia kaina, visada išklausykite ir patarkite klientams optimaliausias paslaugas, ilgalaikė garantija.

Nhan Tin odontologijos klinika

Odontologijos klinikoje taikomos naujausios technologijos, įranga ir technika.

Adresas: 146 Tran Quy Cap – miestas. Nha Trang, Khanh Hoa

Thanh Tam Dental Clinic – gera odontologijos klinika Nha Trang mieste

Thanh Tam per savo filialų sistemą patvirtino geriausios Nha Trang odontologijos klinikos prekės ženklą. Su 7 pagrindinių filialų sistema Ho Chi Minh City, Can Tho, Da Nang, Nha Trang, Phan Thiet, Gia Lai. Thanh Tam visada didžiuojasi, kad yra padalinys, turintis aukštos klasės infrastruktūrą ir modernių mašinų sistemą rinkoje. Pažangių technologijų, kurios specializuojasi kosmetinėje odontologijoje, taikymas. Visi jie buvo išbandyti ir pripažinti daugelio pirmaujančių pasaulyje saugos akreditavimo agentūrų.

Thanh Tam odontologijos klinika

Thanh Tam odontologijos klinika yra įvertinta kaip prestižinė ir kokybiška odontologijos klinika Nha Trang mieste

„Thanh Tam“ odontologijos ekspertai visada laikosi medicinos etikos, tobulina savo profesinę kvalifikaciją ir yra atsidavę savo darbui, kad klientai būtų tobuli. Ateityje Thanh Tam odontologijos klinika nuolat plės ir plėtos sistemą bei infrastruktūrą, kad patvirtintų savo poziciją ir lygį kosmetinės odontologijos srityje.

Kodėl verta rinktis Thanh Tam Dental Clinic yra prestižiškiausioje Nha Trango odontologijos klinikoje:

 • Konkurencinga kaina, geriausia rinka šiandien.
 • Standartinis atkūrimo procesas, greitas.
 • Profesionali gydytojų komanda, turinti ilgametę patirtį šioje srityje.
 • Kruopšti garantija, įsipareigojimas kokybiškiems dantims pagal Sveikatos apsaugos ministerijos standartus.
 • Šiuolaikiniai įrenginiai, pažangiausios technologijos šiandien.
 • Klientai gali mokėti 0% įmokų, nereikia iš karto išleisti didelių pinigų sumų pagražinti

Thanh Tam odontologijos klinika

Atvykę į Thanh Tam, visada gaunate geriausius pasiūlymus

Adresas: Spalio 23 d. 128 – miestas. Nha Trang, Khanh Hoa

Dai Nam kosmetinė odontologija

Ne iš gerų ir pigių odontologijos klinikų Nha Trang sąraše yra kita Dai Nam kosmetinė odontologija. Dai Nam odontologijos sistema sukūrė gana platų veiklos mastą su daugiau nei 30 filialų visoje šalyje, iš kurių Nha Trang turi 4 filialus. Turint daugiau nei 15 metų patirtį šioje profesijoje, gydymo rezultatai ir pacientų pasitenkinimas visada yra dėmesio centre. Dai Nam didžiuojasi sėkme, kuri buvo sukurta iki šiol.

Tham My Dai Nam odontologijos klinika

Dai Nam Cosmetic Dentistry turi daugiau nei 15 metų patirtį šioje profesijoje

Atvykę į odontologijos kliniką Nha Trang – Dai Nam, pateksite į profesionalią veiklos aplinką, sujungdami visus veiksnius, kad Dai Nam daugelį metų galėtų didžiuotis prestižiniu dantų prekės ženklu.

Atvykę į Dai Nam odontologijos kliniką atliksite bendrą apžiūrą, kad suprastumėte esamą jūsų burnos būklę. Tada būsite tiksliau įvertinti, gausite tinkamą gydymą ir suteiksite geriausius patarimus, kaip tinkamai prižiūrėti dantis. Dai Nam visada pasišventęs konsultuoti, visapusiškai atsakyti į visus klausimus. Ypač apžiūros – konsultacijos ir rentgeno – paslauga yra visiškai nemokama.

Tham My Dai Nam odontologijos klinika

Dai Nam bendroji odontologijos sistema apima tokias paslaugas kaip: apžiūra – konsultacija – rentgenas, dantų plombavimas, danties ištraukimas, šaknų kanalų gydymas, gingivitas – periodontitas ir kt. Iš minėtų privalumų Dai Nam nusipelno geros ir kokybiškos odontologijos klinikos. Nha Trang.

 • Filialai:
  • Saigono odontologijos centras: 49A Nguyen Thien Thuat – miestas. Nha Trang, Khanh Hoa
  • Saigono kosmetinė odontologija 1: 43A Le Thanh Phuong – miestas. Nha Trang, Khanh Hoa
  • Tarptautinė odontologijos klinika: 150 rugpjūčio 22 g. – Cam Ranh, Khanh Hoa
  • Saigono odontologijos klinika: 222 Tran Quy Cap – Ninh Hoa Town, Khanh Hoa

Turėdamas pagrindinę vertę Klientas yra centras, Dantų Dr.Tooth gimė ir sukūrė sistemą pagal tarptautinius odontologijos standartus, kad klientams suteiktų kuo išsamesnę dantų gydymo patirtį. Dr.Tooth Dental sukūrė klinikos sistemą pagal tarptautinius standartus, kurios formulė: 4 skaičiai 1:1:1:1 – 1 pacientas – 1 gydytojas – 1 asistentas – 1 procedūrų kabinetas, kad pacientui būtų užtikrinta patogi gydymo erdvė. ir išvengti kryžminio užteršimo pavojaus medicinos aplinkoje.

Nha Trang miesto centre turime 2 filialus, turinčius daugiau nei 4 metų veiklos patirtį, „Dr.Tooth Dental“ nedvejodamas patvirtina savo prekės ženklo poziciją, kad visiškai patenkintų visus klientų poreikius. Kartu su tuo yra 100% specializuotų gydytojų komanda iš žinomų medicinos universitetų šalyje ir užsienyje, dar labiau patvirtinanti Dr.Tooth Dental profesionalumą, kurį klientams teikia.

Dr.TOOTH Dental – prestižinė odontologijos klinika Nha Trange

Dr.TOOTH odontologijos klinika – prestižinė odontologijos klinika Nha Trang mieste

Be to, Dr.Tooth Dental yra pirmasis odontologas, pradėjęs tobulinti klinikos įrangą, ypač pirmąjį 3D CT rentgeno aparatą Nha Trange, padedantį klientams gauti tikslią diagnozės rezultatą. gydytojui, taip pat sutaupysite daugiau laiko ir išlaidų gydymui.

Siekiant užtikrinti visas dantų problemas, Gydytojas visada konsultuoja klientus ir nuodugniai išanalizuoja visas kliento patiriamas sąlygas bei gydymo planą. Be to, jums bus suteikta konsultacija dėl visos procedūros ir gydymo metodų. Visos odontologijos paslaugos čia atliekamos pagal standartines procedūras, saugios ir efektyvios. Dr.Tooth ypač domina priežiūra po gydymo.

Dr.Tooth Nha Trang odontologijos klinika yra viena iš prestižinių ir aukštos kokybės medicinos klinikų Nha Trang mieste. Tai ne tik adresas, kuriuo pasitiki tūkstančiai klientų visoje šalyje, bet ir labai vertinamas ekspertų už profesionalumą.

Dr.TOOTH Dental – prestižinė odontologijos klinika Nha Trange

Dantų dr. Toothai priklauso daug gerų ir patyrusių gydytojų

Nuo pat veiklos pradžios Dr.Tooth klinika buvo vieta, kur lankosi daug pacientų. Medicininės apžiūros ir gydymo srityje klinika pasiekė daug puikių laimėjimų. Per metus apsilanko daugiau nei 10 000 vietinių ir užsienio klientų, be to, mūsų gydytojai ir personalas nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose, kurie patvirtina odontologijos klinikos kokybę ir poziciją.

Dr.Tooth Nha Trang odontologijos klinika yra viena iš prestižinių ir aukštos kokybės medicinos klinikų Nha Trang mieste. Tai ne tik adresas, kuriuo pasitiki tūkstančiai klientų visoje šalyje, bet ir labai vertinamas ekspertų už profesionalumą.

Nuo pat veiklos pradžios Dr.Tooth klinika buvo vieta, kur lankosi daug pacientų. Medicininės apžiūros ir gydymo srityje klinika pasiekė daug puikių laimėjimų. Per metus apsilanko daugiau nei 10 000 vietinių ir užsienio klientų, be to, mūsų gydytojai ir personalas nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose, kurie patvirtina odontologijos klinikos kokybę ir poziciją.

Dr.TOOTH Dental – prestižinė odontologijos klinika Nha Trange

Dr.TOOTH Dental – turi pažangią ir modernią įrangą, užtikrinančią saugumą

Su formule PAŽADINK SAVO Šypseną!!! – PAžadink savo Šypseną, Savo klientams visada teikiame maksimalią aptarnavimo patirtį, atsižvelgiant į kliento pageidavimus.

ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS DR.TOOTH

 • Patikra ir konsultacija – apžiūra ir konsultacijos
 • Periodonto gydymas
 • Dantų balinimas
 • Vaikų odontologija – odontologija vaikams
 • Užpildymas – užpildymas
 • Šaknų kanalų gydymas
 • Nedidelė gingivektomija – chirurgija
 • Fiksuotas protezavimas
 • Išimami protezai
 • Ortodontija – Breketai – Ortodontija
 • Implantas

NHA TRANGE DR.TOOTH KLINIKOS KAINŲ SĄRAŠAS

Medicininio gydymo Dr.Tooth klinikoje kaina taip pat priklauso nuo priežasties, masto ir gydymo metodo bei paciento sveikatos būklės. Todėl ar tikslinga tiksliai žinoti, kiek kainuoja gydymas klinikoje? Kreipkitės tiesiai į kliniką!

ATVIRAS LAIKAS:

„Dr.Tooth“ odontologijos klinika visomis savaitės dienomis atlieka vizitus šiais terminais, konkretūs laikai:

Nuo pirmadienio iki sekmadienio: 7.30–18.30 val

Pastaba: Žinodami klinikos apžiūros laiką, pacientai galės susitarti dėl tinkamo laiko ir sutrumpės laukimo laikas.

 • Kontaktinė informacija
 • Karštoji linija: 096 488 86 79 – 0813 515 788
 • Adresas:
  • 1 atšaka: 90 Huynh Thuc Khang – Tan Lap Ward – Nha Trang City
  • 2 filialas: 83 Yersin – Phuong Sai Ward – Nha Trang City
 • Svetainė: https://www.drtooth.vn/
 • Facebook: https://DrTooth.Vn
 • Instagram: https://www.instagram.com/drtooth.vn/?hl=lt
 • Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCiQtfEFBQRhBfrkJgScqJvA/featured

Aukščiau yra 5 geriausios odontologijos klinikos Nha Trang mieste. Kad dantys būtų sveiki ir gražūs, kas 6 mėnesius pasitikrinkite dantis.

Bài viết cùng chủ đề: