36 lượt xem

Tuyệt chiêu decor phòng trọ đơn giản mà đẹp 2022 | Thiennhan

Tokiu būdu galite lengvai peržiūrėti optimalų daiktų išdėstymą atsižvelgiant į kambario plotą. Pasirinkti vietą daiktams sudėti bus daug lengviau ir moksliškiau. Ne tik gražu, bet ir sutaupo daug laiko rūšiuojant ir ieškant suplanavus baldų eksponavimo detales.

Atitinkamai galite suskirstyti savo programėles į atskiras grupes:

1 grupė: apima būtiniausius baldus ir dažnai naudojamus daiktus, tokius kaip lovos, spintos, rašomieji stalai, knygų lentynos, asmeniniai daiktai (drabužiai, dantų šepetėliai, makiažo reikmenys). Šiuos daiktus reikia dėti tokiose vietose, kurios būtų lengvai matomos ir patogios naudoti.

2 grupė: apima daiktus, kurie naudojami, bet ne dažnai. Norint optimaliai sutaupyti vietos, tereikia juos tvarkingai sudėti į dėžutes ar dėžutes ir padėti į mažą kampelį motelio kambaryje.

Puikus būdas papuošti paprastą, bet gražų užeigos kambarį 2022 – 2 nuotrauka

Pirma, ką jums reikia padaryti, tai nurodyti elementus, kuriuos naudosite

3 grupė: seni, pažeisti arba nebereikia naudoti indai. Turėtumėte pašalinti šią prekių grupę ir, jei reikia, sudaryti naują pirkinių sąrašą.

Be to, norėdami sutaupyti daugiau vietos, turėtumėte ieškoti baldų, kambario dekoro. Produktai, kuriems turėtumėte teikti pirmenybę, yra kompaktiški, paprasto dizaino, universalūs, užtikrinantys visišką komfortą.

Jie suteiks daug erdvesnės, erdvesnės ir šiuolaikiškesnės užeigos erdvės.

1.2. Išnaudokite visas savo kambario erdves

Kad kambarys būtų tvarkingesnis ir tvarkingesnis, turite žinoti, kaip maksimaliai išnaudoti erdvę. Tai suteiks vėdinimo ir komforto gyvenimo procese, ypač mažuose kambariuose.

Kad būtų galima optimizuoti užeigos erdvę ir protingai įrengti vėsias, patogias kasdienei veiklai. Pirmasis būtinai yra interjero elementas.

Kadangi motelio kambaryje vietos nėra daug, pirmenybę reikia teikti kompaktiškiems, universaliems ir išmaniems baldams. Tai vienas iš veiksnių, į kurį pirmiausia reikia atkreipti dėmesį dekoruojant kambarį. Reikėtų rinktis su paprasto ir modernaus dizaino bei komfortą užtikrinančiais daiktais. Šiandien yra daug išmaniųjų gaminių ir juos nesunku rasti.

Pavyzdžiui, renkantis lovą su rašomuoju stalu, sulankstomą lovą ar rašomąjį stalą. Po naudojimo galite sulankstyti ir laikyti kampe.

Puikus būdas papuošti paprastą, bet gražų užeigos kambarį 2022 – 3 nuotrauka

Kad kambarys būtų tvarkingesnis ir tvarkingesnis, turite žinoti, kaip maksimaliai išnaudoti erdvę

Kai kambario plotas per siauras, jei norite sutvarkyti daug dalykų, galite naudoti sienines lentynas.

Tai bus optimalus būdas sutaupyti vietos kambaryje. Abu išnaudoja erdvę ant sienos ir turi daugiau vietos apačioje.

Norėdami pridėti daugiau vietos saugyklai, taip pat galite naudoti negyvus kampus, kad gautumėte daugiau vietos.

Pakabos gali būti naudojamos už durų, kad būtų galima pakabinti drabužius arba pridėti mažas lentynas ir stalčius po stalu daiktams laikyti.

1.3. Tvarkingas ir protingas apgyvendinimo sutvarkymas

Yra įvairių apgyvendinimo vietų. Todėl norint turėti gražią ir harmoningą namų erdvę, reikėtų padalinti ir sutvarkyti tokias reikalingas erdves kaip lova, rašomasis stalas, virtuvės zona, vonios kambarys.

Rašomųjų stalų naudojimas su stalčiais yra vienas iš geresnių būdų sutaupyti vietos kambaryje. Tai bus efektyvus būdas turėti daugiau vietos knygoms, dokumentams, sąsiuviniams…

Norėdami sutaupyti vietos, lovos zonai galite naudoti dviaukštes lovas, sulankstomas lovas arba miegamąsias sofas.

Puikus būdas papuošti paprastą, bet gražų užeigos kambarį 2022 – 4 nuotrauka

Norint turėti harmoningą namų erdvę, reikėtų padalinti ir sutvarkyti tokias reikalingas erdves kaip lova, rašomasis stalas, virtuvės zona, vonios kambarys.

Virtuvei įrengti pasirinkite gerai vėdinamą vietą. Tai veiksmingas būdas pagerinti oro cirkuliaciją be dūmų kvapo ant drabužių ar patalynės.

II. Gražios, paprastos kambario dekoravimo idėjos 2022 m

2.1. Naudokite tapetą, kad papuoštumėte kambarį pagal savo pageidavimus

Norėdami, kad kambarys būtų gražesnis ir įspūdingesnis, galite naudoti tapetą. Atsižvelgdami į jūsų asmeninius pageidavimus ir estetinį skonį, galite pasirinkti tinkamą tipą. Yra įvairių neutralių spalvų tapetų raštų, tokių kaip balta, šviesiai pilka, šviesiai mėlyna, kreminė geltona… arba tapetai su gėlių motyvais, augalais, raštais…

Norintiems pakeisti dekoravimo stilių tereikia nuimti seną popierių ir pakeisti naujais tapetais – tai itin patogu. Be to, kad kambarys būtų atviresnis ir erdvesnis, naudokite šviesių spalvų ir mažų tekstūrų tapetus.

mados dizainerių batai pagal tvarkaraštį (1)

Norėdami, kad kambarys būtų gražesnis ir įspūdingesnis, galite naudoti tapetą

2.2. Kambario dekoras su nuotraukų rėmeliais, sieniniais paveikslų rėmeliais

Paveikslų rėmeliai, sieniniai paveikslų rėmeliai – tai būdas papuošti motelio kambarį, kuris neužima daug vietos, tačiau sukuria patrauklų kambario akcentą.

Nuotraukų rėmeliai, skirti rodyti asmenines, šeimos, draugų ar kraštovaizdžio nuotraukas, padės sukurti šilumos ir artumo jausmą. Tam, kad bendra erdvė taptų harmoninga, reikėtų atkreipti dėmesį ir į paveikslų rėmelių, ryškių spalvų bei tinkamų dydžių rėmelių pasirinkimą.

Puikus būdas papuošti paprastą, bet gražų užeigos kambarį 2022 – 6 nuotrauka

Paveikslų rėmeliai ir sieniniai paveikslų rėmeliai – tai būdas papuošti motelio kambarį, kuris neužima daug vietos, tačiau sukuria patrauklų kambario akcentą.

2.3. Kaip papuošti kambarį užuolaidomis

Gražios ir mielos raštuotos užuolaidos bus puikus patarimas, kai norite paprastai, bet gražiai papuošti savo kambarį. Nebūtina naudoti užuolaidų su geromis medžiagomis ar įmantriais ir stilingais raštais. Kad kambarys labiau išsiskirtų, tereikia užuolaidos su keliais paprastais motyvais.

Užuot pirkę, galite pasiūti užuolaidą pagal savo pageidavimus. Optimalus pasirinkimas, kurio neturėtumėte ignoruoti, yra ryškių spalvų ir tekstūrų užuolaidos.

Puikus būdas papuošti paprastą, bet gražų užeigos kambarį 2022 – 7 nuotrauka

Gražios ir mielos raštuotos užuolaidos bus puikus patarimas, kai norite paprastai, bet gražiai papuošti savo kambarį.

2.4. Norėdami suteikti gaivumo ir gyvybingumo, naudokite žalumynus

Gamtos mylėtojams kambario dekoravimas žaliais augalais bus puikus pasiūlymas, kurio neturėtumėte ignoruoti. Tai būdas papuošti ne tik siekiant išvalyti orą, bet ir suteikti erdvei gyvybingumo ir teigiamos energijos.

Atitinkamai, tiesiog pastatydami kelis mažus vazoninius augalus ant stalo, sienos kampe ar prie lango rėmo… įnešite į kambarį gaivios natūralios žalios spalvos. Reikėtų rinktis su augalais, kuriuos lengva auginti, pavyzdžiui, tigro liežuvį, sultingus… arba dirbtines gėles, dekoratyvines gėles, kurių priežiūrai reikia mažiau laiko.

Puikus būdas papuošti paprastą, bet gražų motelio kambarį 2022 – 8 nuotrauka

Norėdami suteikti kambariui gaivumo ir gyvybingumo, naudokite žalius augalus

2.5. Rankų darbo daiktai užeigai papuošti

Norėdami gražiai, paprastai ir ekonomiškai papuošti kambarį, neignoruokite smulkių rankų darbo aksesuarų. Galite nesunkiai susikurti naudingų daiktų, maksimaliai išnaudodami butelius, puodelius, senus drabužius, LED lemputes…

Galima naudoti tiek dekoravimui, tiek sandėliavimui. Tuo pačiu metu yra daug įvairių idėjų, pavyzdžiui, stiklinių indelių derinimas, sienų tapyba su paveikslėliais, spaustukais ir virvėmis, unikalus sapnų gaudytojas…

Puikus būdas papuošti paprastą, bet gražų užeigos kambarį 2022 – 9 nuotrauka

Norėdami gražiai, paprastai ir ekonomiškai papuošti savo kambarį, neignoruokite smulkių rankų darbo aksesuarų

III. Gražiai papuoškite kambarį be mansardos 2022 m

3.1. Nedidelio 4m2 ploto kambario dekoravimas

4m2 ploto kambarys yra toks mažas kaip miegamasis. Todėl turėtumėte jį naudoti su mažais rankų darbo priedais. Venkite per daug baldų, rinkitės tik kai kuriuos pagrindinius baldus, tokius kaip lova, naktinis staliukas ar drabužių spinta.

Tuo pačiu metu pirmenybę turėtumėte teikti universaliems išmaniesiems daiktams, tokiems kaip lova su įmontuotais stalčiais arba kompaktiška miegamoji sofa. Jį galima lanksčiai keisti, kad būtų priimti lankytojai.

Kad kambario erdvė nebūtų slapta, atvira ir erdvi, kambarį reikėtų dekoruoti paprastu stiliumi, pavyzdžiui, naudojant baltus sienų dažus. Padėkite lovą šalia lango, kad gautumėte natūralios šviesos, arba naudokite naktinę šviesą su švelnia šviesa, kad erdvė būtų minkštesnė ir patogesnė.

Puikus būdas papuošti paprastą, bet gražų užeigos kambarį 2022 – 10 nuotrauka

​4m2 ploto mažas motelio kambarys niekuo nesiskiria nuo miegamojo, jį derėtų naudoti su mažais rankų darbo aksesuarais

3.2. Tvarkinga ir tvarkinga 9m2 ir 10m2 užeigos kambarių apdaila

9m2 ir 10m2 gana kvadratinių ir palyginti mažų užeigos erdvės yra gana slaptos ir ankštos.

Švaraus kambario valymas, dulkių valymas kasdien – tai būdas padaryti kambarį gražesnį ir erdvesnį. Tada surenkate būtiniausius baldus ir pašalinate nereikalingus daiktus.

Norėdami, kad erdvė būtų atviresnė ir šviesesnė, galite naudoti tapetų raštus arba naudoti ryškius sienų dažus.

Daugiafunkcinių baldų naudojimas dekoruojant gražų 9m2 ir 10m2 motelio kambarį yra efektyvus būdas sutaupyti vietos. Tai galima paminėti lovas su daiktų laikymo stalčiais po grindimis, spintas su stumdomomis durimis, dekoratyvines sienines lentynas…

3.3. Paprasta ir subtili 12m2 užeigos kambario apdaila

Palyginti su 9m2 ir 10m2, 12m2 kambario plotas yra santykinai patogesnis. Tinkamas erdvės išplanavimas yra lova, drabužių spinta ir naktinis staliukas.

Tamsių spalvų naudojimas turėtų būti ribojamas ir turėtų būti naudojamas taupiai dekoruojant. Kai kambario plotas nėra per didelis, galite pasinaudoti natūralia šviesa, kad erdvė būtų erdvesnė ir didesnė nei tikrasis plotas.

Puikus būdas papuošti paprastą, bet gražų užeigos kambarį 2022 – 11 nuotrauka

Tinkamas erdvės išplanavimas – lova, drabužių spinta ir naktinis staliukas

Grindims ir interjerui galite naudoti medines medžiagas. Be to, papuoškite keletą gėlių vazonų, vazoninių augalų, kad kambarys taptų arčiau gamtos, kaimiškas ir atneštų šilumos pojūtį.

3.4. Graži ir įspūdinga 15m2 užeigos kambario apdaila

15m2 kambario plotas yra daug erdvesnis. Norėdami turėti patogią ir šiuolaikišką gyvenamąją erdvę, turėtumėte kuo geriau išnaudoti plotą. Be lovos, galite pridėti keletą būtinų daiktų, tokių kaip rašomasis stalas, nedidelė sofa, virtuvės spintelė… Tiesiog įsitikinkite, kad jie yra moksliškai išdėstyti ir užtikrina jų funkcionalumą.

IV. Pasiūlymai, kaip sutvarkyti ir panaudoti išmaniuosius baldus dekoruojant užeigą

+ Darbo kampelis, rašomasis stalas:

Tik nedidelė erdvė turėtų būti skirta darbo kampeliui ar rašomajam stalui. Norint patogiai laikyti knygas ir dokumentus, rekomenduojama naudoti tokius baldus kaip rašomasis stalas su knygų lentyna arba su lentyna, uždaryta ant stalo sienelės…

+ lova:

Norint sutaupyti vietos, reikėtų rinktis sulankstomą lovą arba naudoti sulankstomą lovą, sofą-lovą. Tai taip pat yra įrangos tipas, dėl kurio ji yra patogesnė visą gyvenimą.

+ Virtuvės erdvė:

Paprastas sprendimas yra geriausias pasirinkimas. Pasirinkite paslėptą kampą kambaryje, kad sukurtumėte virtuvę. Būtina užtikrinti pakankamą vėdinimą, kad gaminimo dūmai galėtų cirkuliuoti iš patalpos, kad ant drabužių, antklodžių, pagalvių nepaliktų maisto kvapo.

Geriau naudoti kelių skyrių kepimo lentyną, kurios apačioje telpa ryžiai, puodai, puodai, puodeliai ir lėkštės, o viršuje – elektrinė viryklė ir prieskoniai.

Užuot naudoję dujinę viryklę, turėtumėte naudoti indukcinę viryklę, infraraudonųjų spindulių viryklę, kad sutaupytumėte vietos ir sumažintumėte pavojų naudojimo metu.

Aukščiau dalijamės paprastomis ir unikaliomis kambario dekoravimo idėjomis. Tikimės, kad sužinoję aukščiau pateiktas pastabas galėsite nesunkiai pradėti puošti savo motelio kambarį gražesniu, modernesniu ir patogesniu.

https://phunusuckhoe.giadinhonline.vn/phu-nu-va-gia-dinh/tuyet-chieu-decor-phong-tro-don-gian-ma-dep-2022-452167.html